BMW 7 Protection G73 з сигнальними вогнями в темряві, вид збоку 1/3

НОВИЙ BMW 7 СЕРІЇ PROTECTION.

Ласкаво просимо в нову еру захисту.

НОВИЙ BMW 7 СЕРІЇ PROTECTION.Ласкаво просимо в нову еру захисту.

BMW 7 Protection: Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1][2]: 14,6[3]; Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, WLTP)[1][2]: 328,1[3]

Читати далі

НОВИЙ BMW 7 СЕРІЇ PROTECTION.

Новий BMW 7 Protection представляє 6-е покоління захисних автомобілів BMW, створених на базі розкішного седана BMW 7-ї серії. Розраховуйте на найвищий рівень захисту, комфорту та продуктивності, адаптований до ваших особистих потреб у безпеці.

Читати далі

НОВИЙ СТАНДАРТ ЗАХИСТУ.

BMW 7 Protection G73 з сигнальними вогнями, вид спереду на паркінгу

Новий BMW 7 Protection розроблений для людей з особливою потребою в захисті, але він також встановлює стандарти з точки зору елегантності та естетики. Наприклад, завдяки повністю переглянутій концепції безпеки він має непробивну броню. Лінії кузова та дизайн, однак, майже ідентичні звичайному BMW 7 серії, а тому пропонують більше простору для відпочинку. Навіть броньованими в прямому сенсі цього слова дверима можна користуватися без особливих зусиль і автоматично зачиняти зсередини за допомогою інтегрованого в двері дисплея керування. Ми називаємо цю технологію "Effortless Door", і вона абсолютно непомітна ззовні. Тож, незважаючи на те, що новий BMW 7 Protection є броньованим автомобілем, ви одразу ж забудете про це, як тільки сядете в нього і насолодитеся його винятковим простором.

ДИНАМІКА РУХУ.

Прискорення і швидкість можуть стати вирішальним фактором виживання, коли це має значення. Завдяки зменшеній вазі, а також двигунам BMW останнього покоління (V8), продуктивність нового BMW 7 Protection встановлює нові стандарти у своєму класі. 

Читати далі
BMW 7 серії G73 Protection, ½ вид спереду на шосе 

КОНЦЕПЦІЯ ЗАХИСТУ.

BMW 7 серії G73 Protection, вид збоку 1/3, балістичні випробування

СЕРЦЕВИНА ЗАХИСТУ.

Нова система захисту BMW 7 Protection забезпечує найвищий рівень захисту від балістичних обстрілів і вибухів, що було доведено в ході тривалих і складних досліджень і офіційно підтверджено німецьким органом Beschussamt. Однак, якщо вам потрібно терміново покинути автомобіль, всі пасажирські двері можуть бути обладнані функцією аварійного виходу.

Читати далі
BMW 7 серії G73 Protection, 2/3 вид спереду у повороті

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ПОСТІЙНОГО РУХУ.

Не зупинятися в критичних ситуаціях — запорука виживання. Ось чому все в новому BMW 7 Protection розроблено таким чином, щоб ви могли продовжувати рух у найнесприятливіших умовах, навіть якщо автомобіль вже був пошкоджений або обстріляний.

Читати далі

ЗАХИСНЕ ОСНАЩЕННЯ.

Новий BMW 7 Protection пропонує широкий вибір засобів захисту для екстер'єру. Зокрема: Знімні сині маячки та проблискові маячки для решітки радіатора, друге дзеркало заднього виду (цифрове) або додатковий балістичний захист. Опціонально доступні тримачі прапорів з обох боків.
BMW 7 cерії G73 Protection, значок Protection Core

BMW PROTECTION CORE.

Основна конструкція нового BMW 7 Protection лежить в основі його унікальної архітектури захисту. Ми називаємо цю конструкцію так: PROTECTION CORE. Важкоброньоване внутрішнє ядро оточує весь пасажирський салон і непомітно забезпечує безпрецедентний захист для його пасажирів. Невелика вага конструкції PROTECTION CORE підвищує ефективність водіння. Водночас вона спроектована так, що її розміри не обмежують внутрішній простір у порівнянні зі стандартним транспортним засобом. Це означає, що в новому BMW 7 Protection ви насолоджуєтеся таким же просторим комфортом, як і в звичайному BMW 7 серії.

BMW 7 серії G73 Protection, кабіна, вигнутий дисплей BMW Curved Display

BMW Protection, cенсорна система Command Touch.

Інноваційна концепція сенсорного керування зі спеціальними функціями, що стосуються захисту, підвищує комфорт експлуатації: сучасне, елегантне та персоналізоване керування.

BMW 7 серії G73 Protection, 20-дюймові легкосплавні диски BMW з функцією Runflat

20-дюймові легкосплавні диски BMW з функцією Runflat.

Колеса PAX були розроблені спеціально для нового BMW 7 Protection. До їхніх переваг відносяться коротший гальмівний шлях, краще прискорення та поперечна динаміка. Завдяки кільцям Run-flat у нових розроблених шинах можна продовжувати рух після втрати тиску в шинах.

BMW 7 серії Protection G73, аварійний вихід, відчинені двері

Аварійні виходи з усіх дверей.

Готовність до надзвичайних ситуацій: Усі двері можуть бути обладнані функцією аварійного виходу. На випадок, якщо вам потрібно швидко вийти з автомобіля.

BMW 7 серії Protection G73, тримач для флагштока

Тримач прапорів BMW.

Новий BMW 7 Protection виглядає ненав'язливим і елегантним, якщо тільки ви не хочете, щоб було інакше: для особливо репрезентативних випадків він може бути оснащений тримачами прапорів (з обох боків).

BMW 7 серії Protection G73, маячки, дах

Проблискові та сигнальні маячки BMW.

Можна замовити знімні сині маячки зі звуковими попереджувальними сигналами (за стандартом ECE або США). Крім того, доступні сині та червоні проблискові маячки спереду та ззаду, а також сині проблискові маячки для дзеркал або збоку.

ОСОБЛИВОСТІ ЕКСТЕР’ЄРУ

BMW 7 серії Protection G73, Effortless Door, відчинені водієм двері

BMW Effortless Door.

Навіть броньовані в прямому сенсі слова двері можуть зачинятися не тільки плавно, але й повністю автоматично завдяки технології Effortless Door.

BMW 7 серії Protection G73, Effortless Door, інтер'єр, панель приладів та кермо

Інтегральне активне кермування.

Ще більш спритний і маневрений завдяки інтегрованому активному кермуванню BMW Integral Active Steering. На високих швидкостях інтегральне рульове кермування сприяє більшій стійкості.

BMW 7 серії Protection G73, вид спереду

Асистент паркування Parking Assistant Plus.

Кращий огляд під час паркування та маневрування автомобілем: Завдяки панорамному та 3D-огляду оточення автомобіля ви можете з легкістю маневрувати навіть у вузьких місцях. Це допомагає уникнути пошкоджень під час паркування та аварій у неоднозначних ситуаціях.

BMW 7 серії Protection G73, решітка радіатора та передні фари BMW зблизька

Решітка радіатора з контурним підсвічуванням Iconic Glow.

Візуальна зірка екстер’єру: контурне освітлення вражаюче демонструє решітку BMW «Iconic Glow» — чи то у русі, чи то стоячи на місці. У вимкненому стані технологію не видно.

BMW 7 серії Protection G73, Кришталеві фари BMW «Iconic Glow» зблизька

Кришталеві фари BMW «Iconic Glow».

Кришталеві фари BMW «Iconic Glow» надають вашому BMW неповторного вигляду — як стоячи на місці, так і під час руху.

BMW 7 серії Protection G73, вид збоку

Доступне й інше стандартне та опціональне обладнання для екстер’єру.

Доступні й інші стандартні та додаткові засоби захисту. Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.

ОСОБЛИВОСТІ ІНТЕР’ЄРУ.

BMW 7 серії Protection G73, салон, сонцезахисна шторка BMW

Сонцезахисна шторка BMW.

Ласкаво просимо до ексклюзивної зони Privacy Lounge — мабуть, найбезпечнішого та найкомфортнішого місця, де ви коли-небудь були. Тут ви будете насамперед насолоджуватися однією річчю: простором. Ви можете використовувати її, щоб розслабитися. Або, якщо потрібно, підготуватися до наступних завдань. Або якщо ви хочете непомітно зазирнути назовні: Просто використовуйте горизонтальні сонцезахисні шторки — вони пропонують вам «функцію спостереження» через невелику щілину.

BMW 7 серії Protection G73, салон, багатофункціональне сидіння

Багатофункціональне сидіння BMW спереду та ззаду.

Високий рівень комфорту: багатофункціональні сидіння BMW спереду та ззаду пропонують додаткові можливості регулювання. Завдяки електричному регулюванню ширини спинки, її верхньої частини, висоти і глибини, ви можете оптимально пристосувати сидіння до ваших потреб. У разі аварії підголівники, що реагують на зіткнення, можуть знизити ризик травмування.

BMW 7 серії G73 Protection, аудіосистема BMW Bowers & Wilkins Diamond Surround, динамік з написом

Аудіосистема BMW Bowers & Wilkins Diamond Surround.

Система об'ємного звуку BMW Bowers & Wilkins Diamond Surround створює унікальний звуковий досвід потужністю 1265 Вт за допомогою 28 високочастотних динаміків, динаміків середнього діапазону, центрального сабвуфера та шейкерів.

BMW 7 серії Protection G73, салон, задні сидіння Executive Lounge

Сидіння Executive Lounge.

Влаштовуйтеся зручніше та насолоджуйтеся: Як пасажирові заднього ряду, комплект сидінь BMW Executive Lounge Seating пропонує вам зручне та спокійне положення з безперервною опорою для ніг. Для ще більшого простору ззаду ви також можете посунути переднє пасажирське сидіння вперед на 110 мм.

BMW 7 серії Protection G73, Система BMW Travel & Comfort, тримач планшета, задні сидіння

Система BMW Travel & Comfort.

Система BMW Travel & Comfort з роз'ємом USB-C створює передумови для надійного кріплення вашого персонального планшета до спинки відповідного переднього сидіння. Гнучке рішення, яке гармонійно вписується в загальну картину.

BMW 7 серії Protection G73, холодильник, задні сидіння

Холодильник BMW Cooling Box.

Холодильник BMW Cooling Box елегантно прихований між задніми сидіннями. Напої чи закуски завжди під вашою рукою.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ НОВОГО BMW 7 СЕРІЇ PROTECTION.

Потужність двигуна у кВт (к.с.) за 1/хв[1]:

390 (530)/5500[3]

Прискорення від 0 до 100 км/год в секундах[1]:

6,6[3]

Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл)[1][2]:

14,6[3]

Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл)[1][2]:

328[3]

Споряджена маса в кг[4]

3965

Габаритне креслення BMW 7 Protection G73

Витрата пального та викиди CO2.

BMW 7 Protection: Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл, WLTP)[1][2]: 14,6[3]; Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл, WLTP)[1][2]: 328,1[3]

Читати далі