BMW xDrive

СНІГ, ЛІД, СЛЬОТА. АБО ЯК ЦЕ НАЗИВАЄМО МИ: ЗЧЕПЛЕННЯ З ДОРОГОЮ.

Неперевершена тяга з BMW xDrive - інтелектуальною системою повного приводу.

СНІГ, ЛІД, СЛЬОТА. АБО ЯК ЦЕ НАЗИВАЄМО МИ: ЗЧЕПЛЕННЯ З ДОРОГОЮ.

Неперевершена тяга з BMW xDrive - інтелектуальною системою повного приводу.

СНІГ, ЛІД, СЛЬОТА. АБО ЯК ЦЕ НАЗИВАЄМО МИ: ЗЧЕПЛЕННЯ З ДОРОГОЮ.Неперевершена тяга з BMW xDrive - інтелектуальною системою повного приводу.
Удовольствие пишется через X

ЗАДОВОЛЕННЯ ПИШЕТЬСЯ ЧЕРЕЗ X.

Погодні та дорожні умови іноді змінюються блискавично. Бути готовим до таких змін допоможе система повного приводу, яка реагує так само швидко. BMW xDrive забезпечує максимальне задоволення за кермом навіть на найбільш проблемних покриттях, таких як сльота або сніг.


Звучить заманливо? Переконайтеся самі і випробуйте BMW xDrive, взявши участь в наших подіях, присвячених BMW xDrive. Численні тест-драйви на обраному вами автомобілі BMW xDrive, дадуть вам змогу отримати впевнене почуття дороги на будь-якому покритті.

Удовольствие это BMW xDrive

ЗАДОВОЛЕННЯ ЦЕ BMW XDRIVE.

Використовувати силу там, де вона найбільш ефективна. Проста ідея, чудово втілена у життя системою повного приводу BMW xDrive. Вона миттєво розподілює тягове зусилля двигуна між осями, надаючи їм максимально можливу тягу. На снігу та льду, крутих підйомах, слизьких покриттях і в крутих віражах Ваш автомобіль отримує ідеальне розподілення тяги.