xDrive

xDRIVE DIGITAL EDITION.

#xDriveDigitalEdition

xDRIVE DIGITAL EDITION.#xDriveDigitalEdition

7 досвідчених водіїв випробували 7 повнопривідних позашляховиків BMW на складних лісових ландшафтах Київщини.


Піщана дорога, круті повороти, вертикальні підйоми та спуски — Ви готові дізнатися, чи всі члени сімейства X здолають перешкоди, дістануться фінішу, та хто з них стане найпрудкішим, найвитривалішим та найшвидшим?

Пристебніть паски, на вас чекає цілий вирій драйвових вражень. Приємного перегляду!

Читати далі

Пориньте у світ безмежних можливостей.

Випробуйте модель лінійки BMW X, що підходить саме Вам.

Заповніть форму нижче, і дилер BMW зв’яжеться з Вами.

Читати далі

Актуальні пропозиції на моделі BMW X.

img

BMW X1.

ВІД 979 000 ГРН.*

Спортивність і вільний характер нового BMW X1 дозволяють підкорювати будь-яку місцевість - і в місті, і на природі. Зовнішність, динаміка і маневреність моделі не залишають сумнівів в її амбіціях, а поєднання високої практичності й універсальності з інноваційними технологіями гарантує максимальний комфорт, кілометр за кілометром.

 

Читати далі
img

BMW X2.

 

Завдяки  сміливому атлетизму, BMW X2 забезпечує динаміку і гнучку продуктивність, неперевершену в цьому класі. Одночасно з високоякісним інтер'єром та багатьма інноваційними технологіями, він є екстравертним протагоністом нової ери.

 

Читати далі
img

BMW X3.

ВІД 1 539 000 ГРН.*

 

BMW X3 - це необмежені можливості та прояв абсолютної свободи. З найпершого погляду він вражає своєю спортивною зовнішністю і зачаровує захоплюючим досвідом кермування. Завдяки частково автономному кермуванню та інтелектуальній повнопривідній системі BMW xDrive він забезпечує комфорт на дорозі та поза нею.

 

Читати далі
img

BMW X4.

 

Незалежно від того, які проблеми можуть виникнути на Вашому шляху, BMW X4 з нетерпінням чекає на них. Його прогресивний дизайн і купе-подібні контури миттєво розкривають свою спрагу дій. Завдяки першокласній динаміці та інноваційній легкій конструкції з низьким центром ваги, а також ще більш високим рівнем продуктивності - між Вами і Вашими пунктами призначення стоїть лише одна річ: задоволення від керування.

Читати далі

BMW X5.

 

BMW X5 - лідер, що розставляє все на свої місця. Цей високий, елегантний і сильний автомобіль неможливо не помітити. Потужна цільна подвійна решітка радіатора немов натякає на те, що станеться при запуску двигуна. Чудовий дизайн фар в стилі X не лишає сумнівів в тому, хто ж є лідером. Завдяки інноваційним технологіям для максимальної динаміки і більшої безпеки на будь-яких покриттях BMW X5 знає куди рухатися і як опинитися там першим.

Читати далі

BMW X6.

 

Справжній бунтар - новий BMW X6 випромінює провокаційне самоствердження. Перш за все, це видно в надзвичайно спортивному кузові автомобіля разом з новою, відмітною мовою дизайну, що демонструється в найвищій ексклюзивності та далекоглядних технологіях, таких як вражаюча решітка радіатора BMW «Iconic Glow». 

Читати далі

BMW X7.

 

Яскравий представник класу люкс. Незважаючи на його величний зовнішній вигляд, він створює враження легкості і спритності завдяки  дизайну і спортивному стилю. У той же час просторий салон пропонує новаторську взаємодію ексклюзивності, функціональності і свободи - незрівняний комфорт аж до третього ряду сидінь. Чарівність - його сутність. Елегантність - його характер.

Читати далі

*Ціни визначені станом на 27.11.2020 згідно встановленого Продавцем на 27.11.2020 курсу гривні до Євро який дорівнює 33.69 грн. за 1 Євро.

Читати далі