BMW X5

ЩЕ БІЛЬШЕ ПЕРЕВАГ.

BMW X5.

ЩЕ БІЛЬШЕ ПЕРЕВАГ.

BMW X5.

ЩЕ БІЛЬШЕ ПЕРЕВАГ.BMW X5.

Спеціальні пропозиції на автомобілі BMW X5.

Сильний характер розпізнається відразу: BMW X5 підкорює вже одним своїм виглядом раз і назавжди. Динамічні, вертикально орієнтовані пропорції BMW X5 з першого погляду видають в ньому представника сімейства X. Вишукані матеріали радують погляд. Якісна обробка салону перетворює кожен кілометр в задоволення. Цьому сприяє велика кількість технологій, що дозволяють підняти економічність, динаміку, комфорт і універсальність на абсолютно новий рівень - навіть в умовах бездоріжжя.


Компанія "АВТ Баварія Україна", офіційний імпортер BMW в Україні, пропонує Вам можливість придбати автомобілі BMW X5 за спеціальними цінами*.

 

Кількість автомобілів обмежена.

 

Для автомобілів BMW X5 діють спеціальні фінансові умови від BMW Financial Services з відсотковою ставкою від 0,01% річних.

На всі інші автомобілі BMW X5 2017 року випуску діє спеціальний знижений курс: - 5 грн. від комерційного курсу євро*.

  • Всю потрібну Вам інформацію про комплектації, вартості, кредитування, страхування, Ви можете отримати у консультантів офіційної дилерської мережі BMW в Україні.
  • * Ця пропозиція дійсна з 20.02.2018 до 31.03.2018.
  • Зображення автомобілів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від автомобілів, представлених в дилерській мережі BMW. Імпортер залишає за собою право змінювати умови даної пропозиції.