BMW iX3

НОВИЙ BMW iX3.

Майбутнє без зайвих турбот.

НОВИЙ BMW iX3.Майбутнє без зайвих турбот.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ.

Компанія "АВТ Баварія Україна", офіційний імпортер BMW в Україні, пропонує Вам унікальну можливість придбати автомобілі BMW iX3 за спеціальними цінами з пакетом BMW Service Inclusive*.

Читати далі

BMW SERVICE INCLUSIVE НА 6 РОКІВ.*

Будьте впевнені у своєму майбутньому, адже разом з BMW iX3 Ви отримуєте на 6 років* безтурботне сервісне обслуговування вашого автомобіля у рамках програми BMW Service Inclusive без обмеження пробігу, де Ви застраховані від підвищення цін на сервісні послуги, де є повна прозорість сервісної історії, де є сертифіковане обслуговування з використанням оригінальних запасних частин, яка забезпечує збереження високої залишкової вартості автомобіля та відкриває Вам двері у будь-який сервісний центр світу.

Читати далі

Технічне обслуговування (ТО) що входить до програми:

 
  • Діагностика автомобіля
  • Повітряний фільтр
  • Мікрофильтр
  • Гальмівна рідина
  • Елемент живлення ключа
Читати далі

АВТОМОБІЛІ В НАЯВНОСТІ.

  • * Пропозиція дійсна з 01.12.2021 по 30.06.2022. Строк дії програми BMW Service Inclusive за цією пропозицією - 6 років з дати реєстрації автомобіля без обмежень по пробігу. Кількість автомобілів обмежена.
  • Зображення автомобілів та товарів наведені для ілюстрації і можуть відрізнятися від автомобілів та товарів, представлених у дилерській мережі BMW. Більш детальну інформацію щодо умов пропозиції та умов фінансування Ви можете отримати на сайті www.bmw.ua, в офіційних дилерських центрах BMW в Україні, або за вказаною далі адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Гора, вул. Бориспільська 16-16/1. ТОВ «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер BMW в Україні, залишає за собою право змінювати умови та строки дії пропозиції на власний розсуд без попереднього повідомлення.