BMW iX3
BMW iX3
BMW iX3
BMW iX3
BMW iX3
BMW iX3
BMW iX3

ПЕРШИЙ У СВІТІ BMW iX3.

Концепція: Перший від BMW автомобіль SAV (англ. Sports Activity Vehicle) з повністю електричною системою приводу.  Система приводу: висока ефективність забезпечує максимальний запас ходу.  Дизайн: пропорції моделі BMW X та знайомі деталі BMW серії i. Оснащення: комфорт, першокласна атмосфера й універсальна функціональність. Заряджання від BMW: інноваційні продукти та цифрові послуги для простої й зручної зарядки.

 

• Повністю електрична мобільність прийшла відтепер у модельний ряд BMW X — новий BMW iX3 (витрата палива в змішаному циклі в циклі випробувань NEDC: 0,0 л/100 км; витрата електроенергії в змішаному циклі: 17,8-7,5 кВт•год/100 км; викиди CO2 в змішаному циклі: 0 г/км; витрата палива в циклі випробувань WLTP: 0,0 л/100 км; витрата електроенергії в змішаному циклі: 19,5-18,5 кВт•год/100 км; обсяг викидів  CO2 в змішаному циклі: 0 г/км).  Задоволення за кермом електромобіля без викидів є додатком до спортивних здібностей, якими славиться BMW. Те ж саме можна сказати про комфорт, багатогранну функціональність і місткість успішної моделі BMW X3.  Останній етап в триваючій реалізації стратегії електрифікації BMW Group;  технологічний досвід, що накопичувався при розробці автомобілів BMW i, вперше використаний в моделі з електричним приводом від базової марки BMW.

 

• Новий BMW iX3 стане першою моделлю бренду, яка також буде вироблятися для експорту на заводі в Шеньяні, Китай.  Вихід на китайський ринок почнеться наприкінці 2020 року.

 

• Стратегічний підхід «Power of Choice» охоплює широкий спектр вимог клієнтів і нормативних актів по всьому світу: BMW X3 є першою моделлю, яка буде доступна з бензиновим або дизельним двигуном, а також з гібридною системою приводу і повністю електричним приводом.

 

• Новий BMW iX3 прокладає шлях до технології BMW eDrive п'ятого покоління.  Компанія досягла значного прогресу з точки зору потужності, запасу ходу, ваги, оптимізації простору і універсальності.  Щільність потужності системи електроприводу збільшилася на 30 відсотків у порівнянні з існуючими повністю електричними транспортними засобами BMW Group; щільність гравіметричної енергії високовольтної батареї на рівні елемента зросла на 20 відсотків.  Останні версії електродвигуна, силової електроніки, технології зарядки і високовольтної батареї (які були розроблені власними зусиллями) також будуть встановлені в BMW iNEXT та BMW i4 з 2021 року.

 

• Ефективність нового електромобіля значно зросла в порівнянні з BMW i3 завдяки високоінтегрованій технології системи приводу.  Вперше електродвигун, силова електроніка і трансмісія розташовані в центральному корпусі.  Високовольтна акумуляторна батарея BMW eDrive п'ятого покоління з новітньою технологією акумуляторних елементів і загальним вмістом енергії 80 кВт•год забезпечує запас ходу до 460 кілометрів [285 миль] в рамках нового циклу випробувань WLTP (до 520 кілометрів [323 миль] в циклі випробувань NEDC).  BMW Group стежить за дотриманням екологічних і соціальних стандартів в рамках процесу закупівлі літію та кобальту, які використовуються в елементах батареї.

 

• Нещодавно розроблений електродвигун BMW eDrive п'ятого покоління забезпечує максимальну потужність 210 кВт/286 к.с.  і максимальний крутний момент 400 Нм (295 фут-фунтів).  Розгін від 0 до 100 км/год [62 миль/год] відбувається за 6,8 секунди (для порівняння — BMW X3 30i: 6,4 с), максимальна швидкість (з електронним обмеженням): 180 км/год [112 миль/год].  Принцип конструкції синхронного двигуна дозволяє оптимізувати вироблення електроенергії і, для інженерів, уникати використання рідкоземельних елементів.

 

• Можливості різних ступенів рекуперації дозволяють обирати між вираженим відчуттям однієї педалі з великою рекуперацією енергії при гальмуванні, а також при русі накатом з гальмуванням двигуном, та адаптивною рекуперацією, включаючи функцію заряджання при русі накатом в режимі водіння D. Рівень рекуперації можна регулювати в три етапи.  Адаптивний режим підвищує комфорт і ефективність водіння, регулюючи регенерацію енергії гальмування та функцію руху накатом в залежності від ситуації водіння.

 

• Передача потужності на задні колеса забезпечує класичний досвід водіння BMW.  Неперевершена комбінація низького енергоспоживання і високої зарядної здатності дозволяє подорожувати на великі відстані при середньо-високих швидкостях.  Адаптивна підвіска (міститься в стандартній комплектації) оптимізує спортивні характеристики і комфорт.

 

• Система BMW IconicSounds Electric.  Нещодавно розроблена звукова палітра для моделей BMW з електричним приводом дебютує в BMW iX3 й додає додаткову емоційну глибину до відчуттів від водіння електромобіля.  Потужний звук приводу доступний в автомобілях з пакетом оснащення «Impressive».  Унікальна композиція при запуску та відключенні системи електроприводу, розроблена у співпраці з Гансом Ціммером.

 

• Замовні продукти та послуги для зарядки: зарядна карта BMW в даний час забезпечує простий і зручний доступ до більш ніж 450 000 громадських пунктів зарядки в усьому світі; новий універсальний швидкий зарядний пристрій (який дозволяє використовувати різні типи розеток) і високопродуктивні настінні станції тепер опціонально доступні.  Індивідуальні пакети пропонують рішення з оптимізації процесу заряджання для кожного клієнта.

 

• Оптимізована концепція накопичення енергії тепер дозволяє заряджати автомобіль на станціях швидкої зарядки постійного струму потужністю до 150 кВт; Процес зарядки від 0 до 80 відсотків ємності високовольтної батареї займає 34 хвилини, в той час як 10-хвилинне заряджання додає 100 кілометрів [62 миль] запасу ходу (WLTP).  Клієнти BMW iX3 можуть користуватися особливо вигідними тарифами на станціях швидкої зарядки IONITY (як приклад: € 0,29 за кВт•год для Німеччини).

 

• Характерні пропорції моделі BMW X поєднуються з особливостями дизайну конкретної моделі.  Інноваційні аеродинамічні колеса BMW: 19-дюймові легкосплавні диски з новою конструкцією, що зменшують опір, входять до стандартної комплектації.

 

• Інтер'єр преміум-класу з характерними акцентами.  Зручна для користувача універсальна кабіна з високим рівнем комфорту для п'яти осіб при повсякденних поїздках і поїздках на далекі відстані;  вантажопідйомність може бути збільшена з 510 до 1560 літрів.

 

• Поширена стандартна специфікація “Inspiring” містить в собі металеве лакофарбове покриття, світлодіодні фари, трьохзонний автоматичний клімат-контроль з попереднім обігрівом і попереднім кондиціонуванням, автоматичне відкриття/закриття багажника, панорамний скляний люк на даху, систему Driving Assistant Professional і підсвічування салону.  Пакет обладнання “Impressive” також включає 20-дюймові легкосплавні диски, акустичне скління, спортивні сидіння, обробка шкірою Vernasca, проекційний дисплей BMW, систему Parking Assistant Plus та акустику Harman Kardon Surround Sound.

 

• BMW Live Cockpit Professional з хмарною навігаційною системою BMW Maps та BMW Intelligent Personal Assistant в стандартній комплектації.  Інтеграція смартфонів з Apple CarPlay і Android Auto, дистанційне оновлення програмного забезпечення і цифрові послуги від BMW Connected Charging (також в якості стандарту).

 

• Видатні екологічні досягнення завдяки прихильності до сталого розвитку під час всього ланцюжка створення.  Протягом усього життєвого циклу iX3 виробляє значно менше вуглецю, ніж BMW X3 xDrive20d;  вплив зменшується на 30% при використанні для зарядки електроенергії з європейського енергетичного комплексу та приблизно на 60% при використанні виключно "зеленої" енергії.

Читати далі