BMW iX3
BMW iX3
BMW iX3
BMW iX3

ПОЧАТОК ВИРОБНИЦТВА ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНОГО BMW iX3.

Перший повністю електричний BMW iX3 зійшов з конвеєра на спільному підприємстві BMW Brilliance Automotive (BBA) в Шеньяні, Китай. Співробітники заводу BBA Plant Dadong в Шеньяні вже відзначили успішний запуск виробництва 29 вересня 2020 року.

 

Франц Деккер, керівник підрозділу технологій і виробництва BBA, зазначив під час заходу: «Сьогодні ми починаємо виробництво BMW iX3, першої чисто електричної моделі нашого основного бренду BMW. Завдяки такій виробничій системі, орієнтованої на високу якість, ми можемо поставляти те, що клієнти по всьому світу вимагають від автомобілів преміум-класу».

 

Ведучий виробничий досвід гарантує найвищу якість.

 

Крім інтелектуального виробництва та новітніх технологій, виробничий комплекс BBA в Шеньяні також відрізняється комплексною системою управління якістю. Спеціальна «концепція відсутності дефектів» гарантує відповідність високим вимогам світового ринку електричної мобільності.

 

BBA проводить ретельні випробування за все: від акумулятора до готового автомобіля, - щоб гарантувати безпеку BMW iX3. 128 механічних випробувань і 994 перевірки функціональності програмного забезпечення забезпечують високу якість високовольтних батарей протягом усього життєвого циклу. 140 функціональних тестів перевіряють кожен аспект автомобіля під час розгону, зокрема, в дорожніх умовах і на кам'янистій дорозі. В результаті BMW iX3 добре підходить для всіх типів доріг і відповідає високим вимогам різних умов керування.

 

BBA виробляє повністю електричний BMW iX3 на тій же лінії, що і BMW X3 з двигуном внутрішнього згоряння, щоб забезпечити високий рівень ефективності та гнучкості виробництва. Протягом всього проекту BMW iX3 відділи досліджень і виробництва, закупівель і виробництва BMW Group тісно співпрацювали з BBA.

Читати далі