НОВИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ BMW iX: В УКРАЇНІ ОГОЛОШЕНО ЦІНИ НА АВТОМОБІЛІ.
 НОВИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ BMW iX: В УКРАЇНІ ОГОЛОШЕНО ЦІНИ НА АВТОМОБІЛІ.
 НОВИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ BMW iX: В УКРАЇНІ ОГОЛОШЕНО ЦІНИ НА АВТОМОБІЛІ.

Новий повністю електричний BMW iX: в Україні оголошено ціни на автомобілі.

BMW Україна оголошує ціни на нові повністю електричні BMW iX.

 

  • Вартість базової комплектації технологічного флагмана у версії BMW iX xDrive40 – від 1 992 293 грн.*
  • Вартість базової комплектації у версії BMW iX xDrive50 – від 2 473 414 грн.*

 

*Ціни визначені станом на 08.07.2021 згідно встановленого Продавцем на 08.07.2021 курсу гривні до євро, який дорівнює 32,29 грн. за 1 євро.

 

Потужність версії BMW iX xDrive40 становить понад 300 к.с. Від 0 до 100 км/год кросовер розганяється приблизно за 6 секунд, а запас ходу на одній зарядці перевищує 400 км (відповідно до випробувальних стандартів WLTP).

 

Модифікація BMW iX xDrive50 оснащена силовою установкою потужністю понад 500 к.с., що забезпечує прекрасні динамічні показники –менше 5 секунд від 0 до 100 км/год. Запас ходу складає більше 600 км.

У модифікації BMW iX xDrive40 ємність батареї перевищує 70 кВт⋅год, а гранична потужність зарядки досягає 150 кВт. Енергоємність батареї BMW iX xDrive50 становить понад 100 кВт⋅год, а максимальна потужність зарядки – 200 кВт.

 

Сьогодні BMW i - «цех майбутнього» для всього концерну BMW Group.

 

BMW iX максимально втілює характер суббренду BMW i, місія якого - переформатувати індустрію особистого транспорту. Автомобіль увібрав у себе всі останні розробки концерну в області дизайну, електрифікації та керування. Концепція і дизайн BMW iX максимально екологічні. Це продемонстровано у покращеній аеродинаміці, полегшеній конструкції і широкому використанні натуральних і перероблених матеріалів.

 

Простір, поєднання якісних матеріалів, сидінь з інтегрованими підголівниками та великого панорамного даху створюють в п’ятимісному салоні атмосферу розкішної кімнати відпочинку. В основі абсолютно нової архітектури салону BMW iX - функціональність, побудована на потребах та емоціях водія і пасажирів.

 

Ще одна особливість BMW iX - безліч елементів, які виявляють себе лише тоді, коли вони необхідні. Крім висувних дверних ручок, це, наприклад, горловина бачка лобового скла, прихована під логотипом BMW на капоті, камера заднього виду, інтегрована в логотип BMW. Цей принцип дизайну ми назвали Shy Tech і активно застосували його не тільки в екстер'єрі, але і в інтер'єрі моделі.


BMW iX демонструє, як технологіям можна надати надсучасний та емоційний дизайн. З технологічної точки зору це складний автомобіль, але він створює гранично точні і прості відчуття. BMW iX демонструє мобільний простір для життя, в якому люди будуть відчувати себе невимушено, а інтелект автомобіля, що проявляється найделікатнішим чином, безперервно буде цьому сприяти.

 

В Україні стартував продаж нового повністю електричного BMW iX. Майбутні власники можуть забронювати автомобіль вже зараз за передплатою 300 000 грн** та отримати свій технологічний флагман до кінця 2021 року.

Читати далі