НОВИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ BMW iX: В УКРАЇНІ ОГОЛОШЕНО ЦІНИ НА АВТОМОБІЛІ.
 НОВИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ BMW iX: В УКРАЇНІ ОГОЛОШЕНО ЦІНИ НА АВТОМОБІЛІ.
 НОВИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ BMW iX: В УКРАЇНІ ОГОЛОШЕНО ЦІНИ НА АВТОМОБІЛІ.

ОСОБЛИВА АУРА, ВРАЖАЮЧА ХАРИЗМА: ЛІМІТОВАНА СЕРІЯ BMW X5 ТА BMW X6 BLACK VERMILION.

BMW X5 і BMW X6 об'єднали в собі елегантний дизайн, абсолютний комфорт і видатну динаміку. Ці достоїнства полонили сердця поціновувачів BMW, адже саме преміальні кросовери BMW внесли вирішальний внесок в успіх компанії в 2020 році. Тепер, завдяки лімітованій серії Black Vermilion Edition, BMW X5 і BMW X6 стали ще яскравішими і ексклюзивнішими.

 

Головна дизайнерська ідея лімітованої серії Black Vermilion Edition – елегантна комбінація червоного і чорного кольорів. Решітка радіатора BMW з червоними ламелями ефектно контрастує з матовим забарвленням кузова BMW Individual Морозний Чорний металік.

 

У моделі BMW X6 Black Vermilion Edition це стилістичне рішення гармонійно поєднується з підсвічуваною решіткою радіатора Iconic Glow. Ідеальним доповненням до образу виступають лазерні фари в дизайні M Shadow Line з виразними акцентами синього кольору.

 

Динамічний характер BMW X5 і X6 Black Vermilion Edition підкреслять аеродинамічним пакетом M Sport, який включає в себе передній і задній бампери з великими повітрозабірниками, а також дизайном екстер'єру M Shadow Line з розширеною обробкою. Гальмівна система M Sport з супортами червоного кольору тут поєднуються з 22-дюймовими легкосплавними колісними дисками 742 M Double-spoke в кольорі Orbit Grey з матовим ефектом.

 

Невід'ємна частина вишуканого характеру BMW X5 і BMW X6 Black Vermilion Edition – особлива обробка інтер'єру. У число індивідуальних стилістичних елементів входять оббивка стелі M Alcantara Антрацит і декоративні планки BMW Individual «Чорний рояльний Лак» з емблемою лімітованої серії.

Атмосферу унікальності автомобілів спеціальної серії підкреслює кришталева обробка деталей інтер'єру Crafted Clarity, в якій оформлені контролер BMW, селектор перемикання передач і кнопка запуску двигуна.

 

Повна обробка салону шкірою BMW Individual Merino «Чорний» гармонує з рельєфним червоним кантом на передніх сидіннях, а в моделі BMW X5 Black Vermilion Edition червоні акценти присутні і на задньому ряду.

 

Спільними елементами для BMW X5 і BMW X6 серії Black Vermilion Edition є передні і задні килимки з червоним кантом і сонцезахисним склінням. Затемнені задні скла створюють особливу атмосферу приватності всередині автомобіля і вдало гармоніюють з динамічним екстер'єром.

Читати далі