UNIT.City разом з АВТ Баварія Україна запускають сервіс каршерінга U.Go
UNIT.City разом з АВТ Баварія Україна запускають сервіс каршерінга U.Go
UNIT.City разом з АВТ Баварія Україна запускають сервіс каршерінга U.Go
UNIT.City разом з АВТ Баварія Україна запускають сервіс каршерінга U.Go
UNIT.City разом з АВТ Баварія Україна запускають сервіс каршерінга U.Go
BMW M5
BMW M5

ІННОВАЦІЙНИЙ ПАРК UNIT.CITY РАЗОМ З АВТ БАВАРІЯ УКРАЇНА ЗАПУСКАЮТЬ СЕРВІС КАРШЕРІНГА U.GO.

Інноваційний парк UNIT.City і BMW та MINI Україна оголосили про запуск пілотного проєкту оренди електромобілів для резидентів парку.

 

У чому суть?

 

UNIT.City разом з АВТ Баварія Україна, офіційним імпортером BMW та MINI в Україні, впроваджує нову модель каршеринга в Україні під назвою U.Go. Мета проєкту — розвивати інноваційну мобільність, засновану в тому числі на спільному використанні транспорту. UNIT.City виступає в якості тестового полігону. Київ став першим містом в Україні, де BMW та MINI Україна вирішили протестувати нову модель каршерінга.

 

Наразі скористатися сервісом можуть резиденти і співробітники парку UNIT.City, у яких є водійське посвідчення і досвід керування автомобілем більше двох років. Перші дві години користування автівками — безкоштовні.

 

Як це буде працювати?

 

Для того, щоб взяти машину, потрібно верифікуватися за допомогою діджитал-асистента UNIT.City, забронювати електромобіль та в означений час забрати ключі у Центрі Резидентів.

 

Варто зазначити, що після кожної поїздки автомобілі повертаються в парк і проходять повну санітарну обробку.

 

Основна перевага U.Go в тому, що для того, щоб скористатися послугою, резиденту не потрібно реєструватися у складних додатках і вводити довгий перелік своїх даних. Користувач просто сідає за кермо машини та здійснює поїздку. 

 

Будуть доступні такі моделі: BMW i3 і MINI Cooper SE.

 

Тарифи й оплата.

 

Резиденти інноваційного парку UNIT.City можуть користуватися машиною безкоштовно перші дві години. Подальший час оплачує компанія, в якій працює резидент (199 гривень — третя година, кожна наступна — 499 гривень).

 

Майбутнє проєкту.

 

Команда інноваційного парку і представники BMW Україна та MINI Україна відзначають, що сервіс знаходиться на стадії тестування. 

 

«Коли UNIT.City буде добудований, це буде місце без машин. У нас будуть перехоплюючі хаби, а таким сервісом, як U.Go, зможуть користуватися всі резиденти парку. Для бізнесу це буде актуально днем, для тих, хто буде жити тут — вранці або ввечері. Крім того, ми як прихильники принципів сталого розвитку прагнемо створювати рішення, які сприятимуть розвитку економіки шеринга і охорони навколишнього середовища. Наприклад, в 2019 році в блозі Всесвітнього економічного форуму минуле десятиліття вже називали «декадою економіки спільного споживання». Зараз прогнозують, що до 2025 року частка економіки шеринга в загальній виручці компаній по всьому світу досягне 50%, хоча ще в 2013 році вона становила лише 5%. Тому проєкт, який ми запускаємо разом з BMW Україна та MINI Україна, стане потужним бустом для екосистеми UNIT.City», — прокоментував керівний партнер інноваційного парку UNIT.City Костянтин Євтушенко.

 

Коментар представника BMW Україна та MINI Україна.

 

«BMW Group є одним з новаторів в області каршерінга преміум-класу по всьому світу, запустивши свій бренд каршерінга DriveNow ще в 2011 році. До 2017 року BMW Group подолала рубіж, досягнувши понад мільйон зареєстрованих активних користувачів каршерінга, і сьогодні після ребрендингу в компанії ShareNow обслуговуються понад чотири мільйони зареєстрованих користувачів з 14 000 автомобілями в 18 містах. BMW і MINI Україна пишаються тим, що ми знайшли сильного партнера UNIT.City в Україні, який поділяє наше бачення і прагнення довести, що преміальний, зручний і безпроблемний досвід каршерінга, що призначений для користувача, може бути економічно вигідним в Україні. Ми вважаємо, що за допомогою U.Gо ми можемо доповнити наші існуючі потреби в мобільності клієнтів, залучити нових клієнтів, які ніколи не замислювалися про володіння власним автомобілем, і внести свій вклад у стійкий розвиток мобільності міста Києва», Ерік Бернінг, генеральний директор BMW і MINI Україна.

Читати далі