НОВИЙ BMW X1.

Концерн BMW Group представляє новий BMW X1 з оновленим екстер'єром та інтер'єром, а також самим передовим обладнанням і першою гібридною версією у модельній гаммі.


Компактний Sports Activity Vehicle отримав значну решітку радіатора у характерному стилі BMW, нові адаптивні світлодіодні фари, а також масивні повітрозабірники, що додає моделі динамічний і спортивний вигляд. На вибір пропонуються три нових кольори і чотири додаткових варіанти колісних дисків у новому дизайні.


У салоні оновленого BMW X1 три нові варіанти оббивки з контрастним рядком на передній панелі (для ліній xLine, Sport Line і M Sport). Але основні зміни приховані від очей: тепер управляти мультимедіа та системами автомобіля можна не тільки контролером BMW iDrive, а й за допомогою голосового управління або дотиками до екрану. Крім дисплеїв з діагоналлю 6,5" і 8,7" опціонально доступний великий 10,25" екран з високою роздільною здатністю.


На глобальному рівні BMW X1 пропонується у 16 варіантах поєднання двигун/КПП. На вершині модельної гами 231-сильні BMW X1 xDrive25d та BMW X1 xDrive25i. Розгін від 0 до 100 км/год у дизельної версії займає 6,6 с, а у бензинової - 6,5 с.


У 2020 році лінійка BMW X1 поповниться плагін-гібридом BMW X1 xDrive25e. Завдяки батареї ємністю 9,7 кВт•год автомобіль зможе долати тільки на електриці більше 50 км, а витрата бензину у комбінованому циклі складе 2,0 л/100 км.

Читати далі