The new BMW 5 Series
The new BMW 5 Series
The new BMW 5 Series
The new BMW 5 Series
The new BMW 5 Series

НОВИЙ BMW 5 СЕРІЇ.

Нова глава в успішній історії BMW 5 серії (вперше представленого в 1972 році): продажі по всьому світу поточного покоління моделі, перевищили 600 000 одиниць. Виробництво нового BMW 5 серії стартує в липні.

 

Ключові нововведення: дизайн, що підкреслює представницьку зовнішність і спортивний шарм, інтер'єр, що підсилює відчуття преміальності та розкоші, інноваційні технології в області систем допомоги водієві і додаткові функції інтелектуальних сервісів.

 

Нові акценти в дизайні: чітко структуровані поверхні передньої і задньої частин кузова, перероблена решітка радіатора стала ширше і вище, нові світлодіодні фари з більш тонкими контурами, адаптивні світлодіодні фари з матричної технологією і лазерні фари BMW Laserlight доступні в якості опції, нові задні ліхтарі з тривимірним ефектом. Всі моделі тепер з трапецієподібними вихлопними патрубками.

 

Нові кольори кузова і додаткові відтінки BMW Individual, пакет M Sport з новими елементами дизайну, додаткові опції для флагманської моделі BMW M550i xDrive (витрата палива: 10,7 л/100 км; викиди CO2: 246 г/км). Двигун V8 потужністю 390 кВт/530 к.с. Опціональна гальмівна система M Sport тепер з синіми або червоними супортами.

 

Нові легкосплавні диски діаметром від 18 до 20 дюймів, 20-дюймові колеса BMW Individual Air Performance вперше доступні в якості опції. Інноваційний дизайн мінімізує вага коліс і опір повітря.

 

Детально продуманий дизайн інтер'єру, опціональний 12,3-дюймовий інформаційний дисплей (10,25-дюймовий дисплей - тепер стандартне обладнання), автоматичний клімат-контроль з розширеним функціоналом і спортивне шкіряне рульове колесо з новим розташуванням багатофункціональних клавіш. Глянсове чорне оформлення центрального тунелю. Перфорована обробка сидінь Sensatec; комфортні сидіння і нові багатофункціональні сидіння М підвищеної комфортності, нові декоративні планки в салоні.

 

BMW 5 серії M Sport Edition: спеціальна версія нового седана BMW 5 серії доступна під час запуску продажів обмеженим тиражем в 1000 одиниць; включає в себе пакет M Sport, фарбу «металік» Donington Grey, раніше доступну тільки для моделей BMW M, і ексклюзивні двоколірні 20-дюймові колеса BMW Individual Air Performance.

 

Удосконалена технологія BMW TwinPower Turbo: чотири- і шестициліндрові бензинові двигуни з оптимізованим безпосереднім уприскуванням; всі дизельні двигуни тепер з двоступінчастим турбонаддувом.

 

Опціональна система активного рульового управління тепер більш ефективна при маневруванні на низьких швидкостях.

 

Нові системи допомоги водієві і додаткові функції - ще один крок до автономного водіння. Попередження про схід зі смуги - частина опції Асистент водіння - тепер також з функцією утримання автомобіля в межах смуги руху. Нова опція Асистент водіння Professional тепер включає в себе активну навігацію, функцію контролю дорожньої розмітки та систему попередження про зіткнення з функцією гальмування до повної зупинки. 3D-візуалізація навколишньої місцевості показує дорожню ситуацію і можливе втручання Асистента водіння на приладовій панелі.

 

Опціональний Асистент парковки з додатковим Асистентом руху заднім ходом.

 

Новий реєстратор BMW Drive Recorder в BMW 5 серії (частина опціонального пакета Асистент парковки Plus) знімає 40-секундні відео простору поряд з автомобілем.

 

Стандартно встановлена операційна система BMW 7.0 відкриває масу можливостей для нових додатків і персоналізації налаштувань.

 

Розумний помічник BMW Intelligent Personal Assistant з розширеним функціоналом.

 

Новинка в картах BMW Maps: нова хмарна навігаційна система дозволяє надзвичайно швидко і точно розраховувати маршрут і час прибуття; дані про трафік оновлюються в реальному часі.

Читати далі