The new BMW 4 Series Coupe
The new BMW 4 Series Coupe
The new BMW 4 Series Coupe
The new BMW 4 Series Coupe
The new BMW 4 Series Coupe

BMW GROUP ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВЕ ПОКОЛІННЯ BMW 4 СЕРІЇ COUPE.

Автомобіль став більш самобутнім та спортивнішим, ніж будь-коли, однак, зберіг вірність традиціям 4 серії Coupe. Виробництво моделі почнеться на заводі в Дінгольфінзі в липні 2020 року.

 

Новий BMW 4 серії Coupe поєднав стиль спортивних автомобілів BMW і нову дизайнерську мову бренду. Зміна пропорцій і збільшення довжини кузова зробили автомобіль більш динамічним. Довжина купе збільшилася на 128 мм (до 4 768 мм), ширина - на 27 мм (до 1852 мм), надбавка в висоті склала всього 6 мм (до тисячі триста вісімдесят три мм). При цьому новий BMW 4 серії Coupe на 57 мм нижче седана BMW 3 серії. Також розширилася колія - на 28 мм спереду і на 18 мм ззаду.

 

Нова вертикальна решітка радіатора нахилена вперед і розтягнулася до нижнього краю бампера. Великі повітрозабірники отримали сітчасту решітку - таку ж, як на моделях BMW M. Здвоєна вертикальна решітка радіатора - сучасна інтерпретація елементів дизайну історичних моделей BMW 328 і BMW 3.0 CSi. Витягнуті фари з елегантними обводами заходять на передні крила і підкреслюють відміну від інших моделей BMW.

 

Орієнтована на водія передня панель традиційно оброблена матеріалами високої якості. Дизайн приладової панелі, висока центральна консоль і оббивка дверей створюють комфортну атмосферу для водія і переднього пасажира. Для пасажирів другого ряду призначені два роздільних сидіння з інтегрованими підголівниками. Акустично комфортне скління знижує рівень шуму в салоні і робить ще більш зручними далекі поїздки.

 

BMW 4 серії Coupe комплектується новою версією 8-ступінчастої коробки передач Steptronic. Нова функція Sprint змінює характеристики двигуна і перемикання швидкостей для максимальної динаміки при обгонах і чуйності при маневрах.

 

Зміни в конструкції автомобіля поліпшили керованість і додали точність реакції на дії водія. Збільшена жорсткість кузова, оптимізована аеродинаміка, а центр ваги став на 21 мм нижче, ніж у седана BMW 3 серії. Стандартна підвіска і підвіска M Sport отримали спеціальну настройку амортизаторів.

 

В якості опції доступні адаптивна підвіска M з електронноуправляемий амортизаторами і адаптивним спортивним рульовим керуванням, гальмівна система M Sport з синіми або червоними супортами, а також диференціал M Sport з електронним управлінням.

 

Новий BMW 4 серії Coupe пропонує значно більше систем допомоги водієві, ніж попереднє покоління. Асистент водіння Professional включає асистент рульового управління і функцію відстеження смуги руху з активним веденням по маршруту, що використовують дані навігаційної системи для своєчасного перестроювання. Асистент паркування доповнено асистентом руху заднім ходом, а асистент паркування Plus - новим реєстратором BMW Drive Recorder, який знімає 40-секундні відео простору поряд з автомобілем.

 

Проекційний дисплей BMW Head-Up нового покоління отримав збільшену на 70% область проекції. BMW Live Cockpit Professional включає 3D-візуалізацію навколишньої місцевості з функціями демонстрації дорожньої ситуації та попередження про можливе втручання асистента водіння.

 

Вбудована SIM-карта з підтримкою 4G LTE і пакет Connected Professional відкриває доступ до цифрових сервісів BMW TeleServices, інтелектуальній системі екстреного виклику, консьєрж-сервісу і отримує інформацію про трафік в реальному часі. Операційна система BMW 7.0 дозволяє управляти функціями автомобіля за допомогою сенсорного дисплея, контролера iDrive, багатофункціональних клавіш на кермі, голосового управління або системи управління жестами.

 

BMW Live Cockpit Professional об'єднує 12,3-дюймову панель приладів і 10,25-дюймовий інформаційний дисплей. На цифрову приладову панель виводяться дані навігаційної системи, індикаторів систем допомоги водієві і 3D-візуалізація навколишньої місцевості. Також в BMW 4 серії Coupe з'явилася нова хмарна навігаційна система BMW Maps. BMW Live Cockpit і BMW Live Cockpit Professional підтримують інтеграцію зі смартфоном через Apple CarPlay і Android Auto (дата запуску в Україні буде підтверджена додатково). Стало доступно дистанційне оновлення програмного забезпечення Remote Software Upgrade.

Читати далі