BMW X5 M Competition First Edition та BMW X6 M Competition First Edition
BMW X5 M Competition First Edition
BMW X5 M Competition First Edition
BMW X6 M Competition First Edition
BMW X6 M Competition First Edition

НОВІ СТАНДАРТИ, МАКСИМАЛЬНА ЕКСКЛЮЗИВНІСТЬ: BMW X5 M Competition First Edition ТА BMW X6 M Competition First Edition.

Майстерно підібрані та скомбіновані елементи дизайну підкреслюють візуально виразний характер двох високопродуктивних моделей у сегментах Sports Activity Vehicle і Sports Activity Coupé. Перші автомобілі ексклюзивної серії First Edition BMW X5 M Competition і BMW X6 M Competition з’являться в Україні у квітні 2021 року.

 

Максимальна потужність, прогерсивність та екстравагантний стиль дозволяють новому BMW X5 M Competition (витрата палива у змішаному циклі: 13,0 - 12,8 л/100 км; викиди CO2 у змішаному циклі: 296 - 291 г/км) і новому BMW X6 M Competition (витрата палива в змішаному циклі: 13,1 л/100 км; викиди CO2 в змішаному циклі: 301 г/км) зайняти унікальне місце на дорогах. Їх характеристики встановлюють нові стандарти, і тепер вони також знову піднімають планку ексклюзивності. Серія First Edition підкреслює яскравий і самобутній характер моделей BMW M у сегментах розкішних автомобілів Sports Activity Vehicle (SAV) і Sports Activity Coupé (SAC) особливо стильно.

 

Дизайнерські елементи екстер'єру й інтер'єру надають ексклюзивній серії нового BMW X5 M Competition і нового BMW X6 M Competition статус п'янкої раритетності у високопродуктивних версіях своїх сегментів. Їх ексклюзивний вид створює ідеальні умови для отримання незабутніх вражень від керування, які забезпечуються високооборотним двигуном V8 з двома турбонагнітачами і потужністю 460 кВт/625 к.с., спеціальною підвіскою M і повним приводом M xDrive. Дві новинки ексклюзивної серії будуть вироблені на заводі BMW у Спартанбурзі, США з обмеженим виробництвом 250 екземплярами кожної моделі.

 

Спеціальне забарвлення BMW Individual Frozen Dark Silver, що доступне виключно для моделей унікальної серії, надзвичайно вражаюче демонструє зовнішній вигляд нового BMW X5 M Competition і нового BMW X6 M Competition. Матове забарвлення гарантує, що атлетичні пропорції, чіткі форми і характерні деталі M в дизайні кузова виходять на перший план, незалежно від того, як світло падає на автомобіль. Два автомобілі спеціальної серії можуть бути також пофарбовані в ексклюзивне забарвлення BMW Individual Frozen Marina Bay Blue. Цей колір екстер'єру є одним із спеціальних варіантів обробки BMW, які тепер доступні на заводі для BMW X5 M Competition, BMW X6 M Competition, BMW X5, BMW X6 і BMW X7. Кількість цих спеціальних відтінків фарби постійно збільшується.

 

Високоякісне лакофарбове покриття поєднується з легкосплавними дисками M зі зіркоподібними спицями та глянцевим покриттям кольору Jet Black, доступним виключно для моделей спеціальної серії. Колеса (передні: 21 дюйми, задні: 22 дюйми) оснащені шинами різного розміру. Зовнішній вигляд також включає окремі елементи кузова із пластику, армованого вуглецевим волокном (CFRP). Як і кришки зовнішніх дзеркал M Carbon для двох моделей спеціального випуску, задній спойлер M Carbon для нового BMW X6 M Competition створює стримане відчуття гоночної траси. Кришка моторного відсіку M Carbon також є частиною серії First Edition.

 

Повна шкіряна обробка BMW Individual Merino ексклюзивного кольору Silverstone/Midnight Blue забезпечує ніжне поєднання інтер'єру та лакофарбового покриття BMW Individual. Вставки з чорної алькантари в подушках сидінь і контрастна прострочка кольору Sakhir Orange підкреслюють спортивні силуети багатофункціональних сидінь M. Ефектна контрастна прострочка також надає виразний вигляд обшивці дверної панелі і приладової панелі. Оббита шкірою приладова панель, оббивка стелі BMW Individual з алькантари також виконана в кольорі Midnight Blue.

 

Високотехнологічний і надзвичайно легкий матеріал CFRP також використовується у внутрішній частині спеціальних моделей. У числі прикрас - планки внутрішнього оздоблення з вуглецевого волокна, доступні в спеціальному дизайні. Сріблястий напис «First Edition 1/250», нанесений на смугу з вуглецевого волокна перед прозорою плівкою, підкреслює ексклюзивний характер моделей спеціальної серії. Якщо ці планки внутрішнього оздоблення вказані, значок моделі на кришці підстаканників матиме такий же дизайн.

Читати далі