НОВИЙ THE 8 GRAN COUPE.

Концерн BMW Group продовжує модельну експансію у верхній частині преміального сегмента і представляє THE 8 Gran Coupe. 4-дверне спортивне купе стане третім представником модельної гами THE 8. Раніше були представлені купе THE 8 і кабріолет THE 8 Cabrio.

 

Публічна прем'єра нової моделі відбудеться у рамках масштабного заходу BMW Group #NextGen, який пройде у мюнхенському BMW Welt 25-27 червня. Зараз нова модель знаходиться на фінальній стадії розробки і наближається до серійного виробництва.

 

Новий THE 8 Gran Coupe має емоційний дизайн і поєднує вражаючу динаміку з просторим для свого класу салоном. 4-дверне спортивне купе отримало подовжену колісну базу і нові налаштування шасі, завдяки чому THE 8 Gran Coupe однаково комфортний як в міській експлуатації, так і у тривалих подорожах.

 

Розширення модельної гами у верхній частині преміального сегмента - одне з ключових завдань в рамках корпоративної стратегії BMW Group NUMBER ONE> NEXT, покликаної забезпечити послідовний розвиток концерну. THE 8 Gran Coupe покликаний задовольнити потреби клієнтів, які звикли отримувати традиційне для BMW задоволення за кермом у атмосфері елегантної розкоші.

 

Прем'єра THE 8 Gran Coupe стане одною з ключових подій дебютної конференції BMW Group #NextGen. Світовий старт продажів новинки запланований на вересень 2019 року.

Читати далі