НОВІ ГІБРИДНІ МОДЕЛІ ТА ВДОСКОНАЛЕНІ ВИСОКОВОЛЬТНІ АКУМУЛЯТОРИ: BMW ПОСЛІДОВНО РОЗШИРЮЄ МОДЕЛЬНИЙ РЯД ЕЛЕКТРИЧНИХ АВТОМОБІЛІВ.

Портфоліо BMW X3 розширюється новими гібридними моделями - світова прем'єра BMW X3 xDrive30e і BMW 330e, BMW X5 xDrive45e та електричної моделі нового BMW 7 серії на Женевському автосалоні 2019 - збільшений електричний запас ходу за рахунок нових акумуляторів для BMW 530e і BMW 225xe Active Tourer - гібридна версія BMW 5 серії тепер також доступна по всьому світу з системою повного приводу BMW xDrive.


Виробник автомобілів преміум-класу BMW послідовно просувається вперед з електрифікацією свого асортименту приводів і тепер презентує свої новітні гібридні моделі на Женевському автосалоні 2019 року. У той же час, BMW оголошує про запуск на ринок спортивного транспортного засобу (SAV) з електроприводом. Популярний у всьому світі BMW X3 також буде випускатися в гібридному варіанті з грудня 2019 року. Таким чином, він стає першим автомобілем, моделі якого пропонуються як зі звичайним двигуном внутрішнього згоряння, так і з гібридною системою. У 2020 році очікується повністю електрична версія.


У 2018 році BMW Group ще раз зміцнила свій статус новатора і лідера ринку в галузі електромобілів (джерело: звіт IHS Markit New Registrations 2018, 04.01.2019). Маючи частку ринку більше 9 відсотків, компанія очолює світовий рейтинг визнаних постачальників автомобілів преміум-класу з електричним та гібридним приводом. У 2018 році BMW Group стала лідером ринку в преміальному сегменті електромобілів як у Німеччині, так і в Китаї. З часткою понад 16 відсотків компанія також знову здобула лідерство європейського ринку електричних транспортних засобів. BMW Group досягла нового світового рекорду продажів у 2018 році, коли було продано більше 140 000 одиниць електромобілів та гібридних моделей, що на 38,4% більше, ніж у попередньому році. В якості однієї з чотирьох тематичних сфер ACES, орієнтованих на майбутнє (англ. Autonomous, Connected, Electrified, Services/Shared), електромобілі є одним з ключових елементів стратегії компанії NUMBER ONE> NEXT. Мета BMW Group полягає в тому, щоб випустити на дорогу більше півмільйона електричних транспортних засобів своїх марок до кінця 2019 року. 

 

З електромобілями BMW i3 (BMW i3: споживання електроенергії у змішаному циклі: 13,1 кВт•год/100 км*; BMW i3s: споживання електроенергії у змішаному циклі: 14,6 - 14,0 кВт•год/100 км*), BMW i8 (витрата палива у змішаному циклі: 1,8 л/100 км; споживання електроенергії у змішаному циклі: 14,0 кВт•год/100 км; викиди CO2 від палива у змішаному циклі: 42 г/км*) та BMW i8 Родстер (витрата палива у змішаному циклі: 2,0 л/100 км; споживання електроенергії у змішаному циклі: 14,5 кВт•год/100 км; викиди CO2 від палива у змішаному циклі: 46 г/км*), з гібридними варіантами BMW X5 та BMW X3, BMW 2-ї серії, BMW 3-ї серії, BMW 5-ої серії і BMW 7-ї серії, BMW X1 xDrive25Le, вироблений в Китаї для місцевого ринку, MINI Cooper SE Countryman ALL4 (витрата палива: 2,5 - 2,4 л/100 км; споживання електроенергії у змішаному циклі: 13,7-13,4 кВт•г/100 км; викиди CO2 у змішаному циклі: 56-55 г/км*) та з електромобілем MINI, BMW Group в своїй програмі до кінця 2019 року буде мати 12 моделей з електричним приводом. Різноманітність вражає - від сегменту компактних автомобілів преміум-класу та автомобілів середнього класу до сегменту автомобілів класу люкс, а також категорії спортивних автомобілів та автомобілів SAV. До 2025 року BMW Group збільшить низку автомобілів з електричним приводом як мінімум до 25 моделей.


Світова прем'єра: BMW X3 xDrive30e з гібридним приводом.

 

BMW починає виробництво ще одного автомобіля SAV з гібридним приводом в грудні 2019 року, тим самим ще більше розширюючи асортимент автомобілів з електричним приводом. BMW X3 xDrive30e, прем'єра якого відбулася на Міжнародному Женевському автосалоні 2019, поєднує в собі універсальні властивості спортивного автомобіля вищого середнього класу та передові технології BMW eDrive.


Усі дані, що стосуються характеристик керування автомобілем, споживання, викидів та запасу ходу, є попередніми.


Витрата палива, показники викидів CO2 і споживання електроенергії були виміряні з використанням методів відповідно до Регламенту VO (ЄС) 2007/715 відповідної версії з поправками. Цифри розраховуються з використанням транспортного засобу, оснащеного базовим обладнанням в Німеччині, зазначений запас ходу враховує відмінності в обраних розмірах коліс та шин, а також додаткове обладнання. Значення можуть змінитися під час конфігурації.


Деталі, помічені *, вже розраховані на основі нового циклу випробувань WLTP і адаптовані до NEDC для цілей порівняння. У цих транспортних засобах цифри, відмінні від опублікованих тут, можуть застосовуватися для оцінки податків та інших пов'язаних з транспортними засобами мит, які (також) засновані на викидах CO2.


Детальнішу інформацію про офіційні показники споживання, офіційних питомих викидів CO2 і споживання електроенергії нових автомобілів див. в «Керівництві по споживанню палива, викидах CO2 та споживанню електроенергії нових автомобілів», яке можна безкоштовно отримати в усіх точках продажів від Deutsche Automobil. Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Остфільтен-Шарнхаузен і за адресою https:// www.dat.de/co2/.


Вражаючі характеристики, спортивні показники керування автомобілем та система повного приводу BMW xDrive, яка також активна при роботі на одній електричної енергії, в поєднанні з виключно низьким рівнем витрати палива та викидів вуглецю. Завдяки використанню новітньої акумуляторної технології, BMW X3 xDrive30e досягає запасу ходу від електроживлення до 50 кілометрів*. Завдяки технології BMW eDrive витрата палива в змішаному циклі знижується до 2,4 л на 100 км* при викидах CO2 до 56 г/км*.


Гібридна система в BMW X3 xDrive30e складається з 4-циліндрового бензинового двигуна з технологією BMW TwinPower Turbo та електродвигуна. Разом вони забезпечують передачу потужності на дорозі (або бездоріжжі) через 8-ступінчасту коробку передач Steptronic й інтелектуальну систему повного приводу. Їх спільна система потужністю 185 кВт/252 к.с. може бути збільшена ще на 30 кВт/41 к.с. за рахунок тимчасового використання пікової потужності електродвигуна. Для прискорення від 0 до 100 км/год BMW X3 xDrive30e потрібно всього 6,5 секунди (попередня цифра).


Остання гібридна модель BMW оснащена літій-іонною батареєю, яка розташована під заднім сидінням для економії місця. З обсягом багажного відділення 450 літрів, транспортна ємність BMW X3 xDrive30e знаходиться на рівні тих моделей, які оснащені звичайним двигуном внутрішнього згоряння.


Інші світові прем'єри в Женеві: BMW 330e Седан, BMW X5 xDrive45e та гібридні моделі нового BMW 7 серії.


Провідна роль BMW Group в сфері електрифікації також відображена у нинішньому асортименті двигунів. На Міжнародному Женевському автосалоні 2019 компанія BMW представила друге покоління гібридних моделей у трьох сегментах автомобілів.


У новому BMW 330e Седан електричний запас ходу збільшився в порівнянні зі своєю попередньою моделлю приблизно на 50 відсотків до 60 кілометрів*, при цьому рівень витрати палива був знижений до 1,7 літра на 100 кілометрів*, а рівень викидів CO2 - до 39 грам на кілометр*. Все це поєднується з неповторним задоволенням від керування автомобілем спортивного седана. 

 

Потужність системи гібридного приводу становить 185 кВт/252 к.с. - з можливістю тимчасового збільшення на додаткові 30 кВт/41 к.с. при використанні стандартного XtraBoost. В результаті новий BMW 330e Седан розганяється від 0 до 100 км/год за 6,0 секунди (попередня цифра). Збільшена потужність, ефективність та запас ходу електроживлення також пропонуються в останній версії BMW X5 з гібридним приводом. Новий BMW X5 xDrive45e тепер оснащений вбудованим 6-циліндровим бензиновим двигуном, адаптованим до конкретної моделі, в поєднанні з електродвигуном - з потужністю системи, яку було збільшено до 290 кВт/394 к.с. 5,6 секунди (попередня цифра) - це час, який потрібен спортивному спорткару, щоб розігнатися від 0 до 100 км/год. Його електричний запас ходу тепер становить близько 80 кілометрів*, що майже в три рази більше, ніж у попередника. Таким чином, щоденні поїздки на приміських маршрутах можуть легко здійснюватись на електроенергії, що зводить місцеві викиди до нуля. BMW X5 xDrive45e з 69-літровим паливним баком також ідеально підходить для поїздок на великі відстані. Прогресивна технологія гібридного приводу знижує загальну витрату палива до 2,1 літра на 100 кілометрів*. Викиди CO2 скорочуються до 49 грам на кілометр*. Якості BMW X5 xDrive45e як дорожнього транспортного засобу також підтверджуються його універсальним багажним відділенням: тут обсяг зберігання становить від 500 до 1 716 літрів, що трохи менше, ніж у варіантів SAV з двигунами внутрішнього згоряння. Іноваційні універсальні властивості BMW X5 xDrive45e доповнюються інтелектуальною системою повного приводу BMW xDrive. Ця система передає потужність обох приводів на всі чотири колеса, забезпечуючи спортивне задоволення від керування автомобілем на дорозі та чудові позашляхові характеристики.


У гібридних моделях нового BMW 7-ї серії спортивний стиль, комфорт під час подорожі та приємна атмосфера розкішного седана поєднуються зі здатністю насолоджуватися практично безшумним керуванням автомобілем без місцевих викидів. Їхній запас ходу від електричного живлення був збільшений майже на 30 відсотків у порівнянні з попередніми моделями - тепер діапазон становить від 50 до 58 кілометрів*. Модельний ряд містить в собі BMW 745e (витрата палива в змішаному циклі: 2,3-2,1 л/100 км; споживання електроенергії в змішаному циклі: 15,6-15,1 кВт• г/100 км; викиди CO2 в змішаному циклі: 52-48 г/км*) , подовжену версію BMW 745Le (витрата палива в змішаному циклі: 2,3-2,2 л/100 км; споживання електроенергії в змішаному циклі: 15,7-15,6 кВт•г/100 км; викиди CO2 в змішаному циклі: 53-50 г/км) та BMW 745Le xDrive (витрата палива в змішаному циклі: 2,6-2,3 л/100 км, споживання електроенергії в змішаному циклі: 16,3-15,8 кВт•г/100 км, викиди CO2 в змішаному циклі: 59-52 г/ км*) зі збільшеною колісною базою й інтелектуальним повним приводом. Система приводу тепер містить в собі рядний 6-циліндровий бензиновий двигун, адаптований для конкретної моделі, та електродвигун. Обравши режим керування автомобілем SPORT, водій може отримати системну потужність в 290 кВт/394 к.с. Новий BMW 745e розганяється від 0 до 100 км/год за 5,2 секунди, а новий BMW 745Le - за 5,3 секунди. Тим часом, новий BMW 745Le xDrive досягає позначки 100 км/год за 5,1 секунди.

 

BMW 530e Седан та BMW 225xe Active Tourer з удосконаленими літій-іонними батареями й збільшеним запасом ходу.

 

Останні досягнення в галузі технологій акумуляторних батарей також привели до розширення можливостей керування автомобілем без локальних викидів в гібридних моделях BMW 5 серії й BMW 2 серії. Хоча розміри літій-іонної залишилися незмінними, її загальний вміст енергії в гібридній моделі седана BMW 5 серії було збільшено з 9,2 до 12,0 кВтг. Це дало змогу збільшити запас ходу від електроживлення більш ніж на 30 відсотків (до 64 кілометрів*). BMW 530e Седан тепер досягає значень витрати палива від 1,7 літра на 100 кілометрів* та значень викидів CO2 від 38 грамів на кілометр*. У якості додаткового варіанту моделі з липня 2019 року в програму по всьому світу буде включено повнопривідний седан BMW 530e xDrivе. Остання модель досягає електричного запасу ходу до 57 кілометрів*. Його витрата палива становить від 1,9 літра на 100 кілометрів*, а викиди CO2 - від 44 грамів на кілометр*.


У BMW 225xe Active Tourer сучасна технологія елементів акумуляторної батареї прокладає шлях до подальшого зниження показників споживання електроенергії, а також до збільшення запасу ходу на більш ніж 25 відсотків до 57 кілометрів*. Зберігаючи ті ж самі розміри, що і раніше, літій-іонна батарея тепер має загальний вміст енергії, збільшений з 7,7 до 9,7 кВтг. Витрата палива BMW 225xe Active Tourer становить від 1,9 літра на 100 кілометрів*, його сукупне споживання електроенергії - від 14,7 кВтг на 100 кілометрів, а рівень викидів CO2 - від 43 грамів на кілометр*. Гібридна система повного приводу робить свій внесок у спортивні та універсальні характеристики керування автомобілем BMW 225xe Active Tourer. Стандартна й опціональна комплектація автомобіля містить в собі численні сучасні системи допомоги водієві, а також сучасні інновації в сфері інтелектуального підключення та цифрових послуг - для підвищення зручності при зарядженні високовольтної батареї й ще більш інтенсивного електричного керування автомобілем.


Новітня технологія акумуляторної батареї, нова операційна система та інноваційні цифрові сервіси для оптимального керування автомобілем. На додаток до новітньої технології акумуляторної батареї, гібридні варіанти нового седана BMW 3 серії, нового BMW X5 та нового BMW 7 серії також оснащені новим дисплеєм й операційною системою, а також інноваційними цифровими послугами для інтенсивнішого електричного керування автомобілем. Їхнє стандартне оснащення містить в собі BMW Live Cockpit Professional з новими екранами на приладовій панелі та дисплеї управління, які надають детальну інформацію про стан заряду акумулятора, електричний запас ходу та режим роботи гібридної системи. Кнопки, що використовуються для вибору режиму руху, тепер вбудовані в блок перемикання режимів. Натискання кнопки - це все, що необхідно для активації режимів SPORT для особливо динамічного налаштування та ADAPTIVE для налаштування, орієнтованого на відповідний стиль керування автомобілем та поточну ситуацію, а також для вибору трьох профілів роботи HYBRID, ELECTRIC і BATTERY CONTROL. Режим HYBRID - це стандартне налаштування, яке забезпечує збалансовану оптимізовану взаємодію між двигуном внутрішнього згоряння та електродвигуном. Режим ELECTRIC можна обрати як режим за замовчуванням через меню iDrive. При подвійному натисканні кнопки HYBRID активується гібридний режим роботи з оптимізованою ефективністю (HYBRID ECO PRO). Функція руху накатом є одним з факторів, що сприяють подальшому зниженню витрати палива. Технологія інтелектуальної системи управління енергоспоживанням також була додатково оптимізована. Оскільки вона тепер пов'язана з навігаційною системою, взаємодія між двигуном внутрішнього згоряння і електродвигуном може більш точно адаптуватися до маршруту та поточної ситуації керування автомобілем. У новому BMW 330e Седан та новому BMW X5 xDrive45e блок управління, який використовує навігаційні дані та дані датчиків, також здатний оптимізувати ефективність рекуперації гальмівної енергії в режимі HYBRID ECO PRO. Наприклад, при наближенні до розв'язки або траспортного засобу, що рухається попереду, функція рекуперації може використовуватись з метою уповільнення.


Під час процесу зарядки цифрова приладова панель надає графічну інформацію про поточний стан заряду акумулятора та потенційний електричний запас ходу автомобіля. Графічний дисплей, розроблений індивідуально для кожного транспортного засобу, показує силу струму зарядної станції, а також час повної зарядки батареї.


Нові цифрові послуги допомагають зробити процес зарядки високовольтної батареї привабливішим та зручнішим, коли ви перебуваєте поза домом. Наприклад, при виборі зарядної станції навігаційна система показує водієві прилеглі готелі, ресторани, кафе та визначні пам'ятки або культурні об'єкти. Клієнти також отримують прогноз щодо статусу зайнятості зарядних станцій. Крім того, BMW дозволяє клієнтам ChargeNow забронювати доступну зарядну станцію на обмежений період часу на основі активації послуги в автомобілі. Відмітний звук, створений спеціально для електричних моделей BMW, використовується для захисту пішоходів через акустичну систему. В діапазоні низьких швидкостей система випромінює звуковий супровід, при цьому не погіршуючи акустичний комфорт пасажирів в салоні автомобіля.

Читати далі