BMW НА 89-МУ ЖЕНЕВСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ АВТОСАЛОНІ 2019.

Стенд BMW на Міжнародному автосалоні 2019 року в Женеві було присвячено продовженню модельного ряду в сегменті розкішних автомобілів та розширенню низки автомобілів з електричними системами приводу. Лише через декілька тижнів після того, як він був урочисто представлений світу, новий розкішний седан BMW 7 серії робить свій дебют в шоу. Крім того, виробник автомобілів преміум-класу представляє 4-е покоління гібридних силових агрегатів Plug-In-Hybrid, показуючи як така технологія, незалежно від повністю електричних автомобілів, може бути важлива.

 

BMW 745e, BMW 745Le, BMW 745Le xDrive.

 

Потужність системи: 290 кВт/394 к.с.; 0-100 км/год: 5,3-5,1 с; електричний діапазон: 50-58 км; витрата палива: 2,6–2,1 л/100 км; споживання електроенергії: 16,3–15,1 кВт•год/100 км; викиди CO2 від двигуна внутрішнього згоряння: 52–48 г/км**

 

BMW 330e Sedan.

 

Потужність системи: 185 кВт/252 к.с.; 0-100 км/год: 6,0 с;електричний діапазон: 60 км;витрата палива: 1,7 л/100 км; викиди CO2 від двигуна внутрішнього згоряння: 39 г/км**

 

BMW X5 xDrive45e.

 

Потужність системи: 290 кВт/394 к.с.; 0-100 км/год: 5,6 с;електричний діапазон: 80 км; витрата палива: 2,1 л/100 км; споживання електроенергії: 23,0 кВт•год/100 км; викиди CO2 від двигуна внутрішнього згоряння: 49 г/км**

 

(**) Усі показники, що стосуються діапазону, споживання та викидів, ґрунтуються на європейській тестовій процедурі NEDC в змішанному циклі та є попередніми.

 

Разом з новим поколінням гібридних моделей, компанія BMW Energy Services експерементує з пакетами безкоштовної зеленої електроенергії, які стануть основним компонентом електричних автомобілів майбутнього.


Водночас презентація BMW Individual M850i Night Sky додала ще одну унікальну особливість женевському шоу.


Оновлена орієнтація бренду BMW на сегмент класу люкс укладена у новому втіленні BMW 7-ї серії, представленому в Женеві. Спеціально розроблений логотип з повним написом компанії «Bayerische Motoren Werke» у повній мірі виражають традиції якості, інноваційної міці та виключної ексклюзивності. Дизайн розкішного седану, ходові якості й характеристики обладнання надають йому усе необхідне, щоб запропонувати вимогливим клієнтам насичений й емоційно привабливий досвід мобільності. Посилення присутності бренду у сегменті розкішних автомобілів є однією зі сфер діяльності BMW Group для забезпечення стійкого зростання автомобільних ринків по всьому світу.

 

У рамках своєї стратегії NUMBER ONE> NEXT компанія також визначила електричну мобільність як одну з чотирьох галузей, орієнтованих на майбутнє, відомих як ACES. (Autonomous, Connected, Electrified, Services/Shared). 2018 рік став рекордним за обсягом продажів електромобілів та гібридних автомобілів BMW Group з більш ніж 140 000 проданими машинами по всьому світу. Це означає, що компанія залишається найуспішнішим виробником електричних автомобілів в Європі. Завдяки своїй прихильності до розширення модельного ряду, до кінця 2019 року BMW Group планує випустити понад півмільйона автомобілів з електричною системою приводу по всьому світу.

 

Прем'єра шоу в Женеві: новий BMW 7 серії.

 

Автовиробник преміум-класу BMW знову розширює профіль своїх флагманських моделей у сегменті автомобілів класу люкс за допомогою широких оновлень дизайну, більш досконалої лінійки двигунів та передових технологій експлуатації, а також завдяки системі допомоги водієві та технологіям підключення. Рестайлінг нового екстер'єру BMW 7-ї серії підкреслює впевнену присутність та культурну елегантність автомобіля. Усередині салону нові особливості обладнання, покращений акустичний комфорт, дисплей та операційна система останнього покоління допомагають підвищити відчуття затишку на ще одну позначку.

 

Престижний статус розкішного седану особливо помітно на його передній частині, яка тепер розташована на 50 міліметрів вище. Особливостями передньої частини стали решітки радіатора BMW, які стали на 40 відсотків довшими, та більш тонкі фари. Капот та передній фартух також мають новий вигляд. Бічні сторони автомобіля - це відображення точності, завдяки новому вертикальному розташуванню повітрозабірників й декоративних планок, розширених до задньої частини. Оновлення дизайну завершується новим заднім фартухом та тонкою світловою смужкою під хромованою планкою, що з'єднує задні фари, які також стали тоншими. Ексклюзивна шкіряна обробка Nappa з розширеним прошиванням (нове у списку опцій) та нові смужки внутрішнього оздоблення допомагають наповнити салон виключно ексклюзивним повітрям. Крім того, були перероблені кнопки на багатофункціональному рульовому колесі, а лоток для бездротової зарядки смартфонів було переміщено. Додаткове підсвічування Ambient також має нову обробку. Угруповання екранів, що сформоване комбінацією приладів та дисплею управління, обладнується функціональними можливостями операційної системи BMW 7.0, так само як і задній блок управління BMW Touch Command. Велика кількість функцій, що надаються у стандартному оснащенні, а також опціональні системи допомоги водієві для нового BMW 7 серії, тепер включають в себе помічника при русі заднім ходом.

 

Подальша розробка лінійки двигунів для BMW 7 серії включає в себе двигун V12, який тепер оснащений фільтром сажі, новий восьмициліндровий бензиновий двигун і три шестициліндрові рядні дизельні агрегати. Три гібридні моделі у новому портфоліо BMW 7-ї серії пропонують збільшену потужність приводу й великий електричний діапазон. Усі варіанти моделей відповідають вимогам стандарту викидів палива Euro 6d-TEMP.

 

Дебют другого покоління гібридних версій BMW 7-ї серії, BMW X5 і седану BMW 3 серії.

 

Нові гібриди BMW 7-ї серії об'єднують в собі характерні для розкішного седану спортивну майстерність, комфорт пасажирів і приємну атмосферу, а також можливість практично безшумної їзди з нульовими викидами. Рядний шестициліндровий бензиновий двигун та електродвигун живлять усі три моделі. Разом вони можуть використовувати комбіновану потужність 290 кВт/394 к.с. у режимі SPORT.

 

Також була збільшена ємність високовольтних акумуляторів: електричний діапазон збільшився з 54 до 58 кілометрів для BMW 745e, з 52 до 55 кілометрів для BMW 745Le і з 50 до 54 кілометрів для BMW 745Le xDrive.

 

BMW X5 другого покоління з електричною трансмісією також оснащений рядним шестицілиндровим бензиновим двигуном, спеціально модифікованим для цієї задачі. Він об'єднується з електродвигуном для вироблення потужності системи в 290 кВт/394 к.с. BMW X5 xDrive45e, випуск якого почнеться із серпня 2019 року, розганяється до швидкості від 0 до 100 км/год за 5,6 секунди (попередні цифри). Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive надає задоволення від спортивного кермування та гарантовану продуктивність вищого ступеня, розподіляючи потужність приводу від двигуна і мотора на всі чотири колеса. Ще однією особливістю нового BMW X5 xDrive45e стала новітня технологія батарейного елементу. Отриманий електричний діапазон у 80 кілометрів дозволяє виконувати більшість щоденних поїздок на роботу з нульовими викидами. Новий BMW X5 xDrive45e також володіє усіма необхідними можливостями для здійснення більш тривалих поїздок та подорожей завдяки своєму 69-літровому паливному баку та універсальному багажнику, що пропонує від 500 до 1716 літрів вільного місця для багажу.

 

Чотирициліндровий бензиновий двигун, електродвигун та літій-іонна акумуляторна батарея останнього покоління складають основу гібридної системи у новому седані BMW 330e. Він генерує сумарну потужність 185 кВт/252 к.с., яку можна швидко збільшити на 30 кВт/41 к.с. завдяки стандартній функції XtraBoost. Цього достатньо, щоб розігнати автомобіль від 0 до 100 км/год за 6,0 секунд (попередні цифри). Седан BMW 330e, випуск якого заплановано в липні 2019 року, не тільки приносить велику кількість задоволення від спортивного кермування, а й відзначається показниками витрати палива. Максимальний електричний діапазон автомобіля складає 60 кілометрів, що приблизно на 50 відсотків більше, ніж у його попередника.

 

BMW Energy Services експерементує з пакетами безкоштовної зеленої енергії. Одночасно з розширенням свого модельного ряду, BMW Group - в якості постачальника систем для забезпечення електричної мобільності - також прагне надати клієнтам BMW і MINI безкоштовну екологічно чисту енергію для своїх автомобілів. Після перших експерементальних пропозицій у Швейцарії і Франції, з квітня 2019 року в Німеччині будуть доступні розширені безкоштовні екологічні пакети для використання вдома та на вулиці. У перспективі усі електромобілі зможуть подавати енергію назад у електромережу. З BMW Energy Services не тільки користувачі автомобілів отримають вигоду від нових можливостей, що виникають у міру того, як енергетична революція зливається з електричною мобільністю, але й також оператори автопарків, постачальники енергії та власники нерухомості.

 

Єдиний у своєму роді: BMW Individual M850i Night Sky.

 

Відвідувачі Женевського автосалону також могли помилуватися унікальною версією BMW Individual нового розкішного спортивного автомобіля BMW 8 серії. BMW Individual M850i Night Sky (витрата палива в змішаному циклі EU NEDC: 9,8 - 9,7 л/100 км [28,8 - 29,1 миль на галон]; викиди CO2 в змішанному циклі EU NEDC: 224 - 221 г/км) поєднує у собі видатний потенціал продуктивності з особливостями дизайну і обладнання, які буквально прибули з іншої планети. BMW Individual Manufaktur використали метеоритний камінь для прикраси декоративної пластини центральної консолі, кнопки Start/Stop для двигуна V8, важеля селектора восьмиступінчастої трансмісії Steptronic, сенсорного контролеру для системи iDrive та обробки порогів автомобіля. Хедлайнер, центральна консоль, гальмівні диски, дзеркала заднього виду та багато інших зовнішніх компонентів також мають дизайн позаземного походження, а геометрична структура Widmanstätten, характерна для метеоритного матеріалу, спритно впроваджується у відповідні поверхні.

 

Тому фахівці BMW Individual Manufaktur використовували свій творчий талант, технологічний досвід та інноваційні навички, щоб перенести нічне небо в автомобіль. BMW Individual M850i Night Sky може похвалитися ще однією особливістю у вигляді алюмінієвих гальмівних супортів з біонічним дизайном. Будучи розробленими BMW Motorsport, вони є унікальними зразками використання методів 3D-друку. BMW Individual переніс ексклюзивність і розкіш для автомобілів в абсолютно новий вимір завдяки зоряному дизайну, матеріалам та виробничим процесам цього унікального автомобіля.

 

Дані, що стосуються продуктивності, споживання палива/електроенергії, викидів CO2 та робочого діапазону відповідно до норм ЄС.

 

Усі цифри в цьому прес-релізі, що стосуються продуктивності, витрати палива/електроенергії, викидів CO2 і робочого діапазону, є попередніми. Дані про витрату палива, викиди CO2, споживану електроенергію і електричний діапазон визначаються відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у відповідній версії. Цифри відносяться до автомобіля з базовою комплектацією в Німеччині. Показаний діапазон враховує різні розміри обраних коліс/шин і обраних елементів додаткового обладнання та може варіюватися в процесі конфігурації.

 

Значення розраховуються на новому циклі випробувань WLTP і переводяться назад в значення, еквівалентні NEDC, для наглядного порівняння між транспортними засобами. Відносно цих транспортних засобів для податків, пов'язаних з транспортними засобами, або інших мит, заснованих (зокрема) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут (в залежності від національного законодавства). Додаткову інформацію про офіційні показники витрати палива та конкретні значення викидів CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в наступному керівництві: «Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2- Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen» (Керівництво щодо економії палива, викидів CO2 й споживаної електроенергії нових легкових автомобілів), яке можна отримати безкоштовно в усіх дилерських центрах, від Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen і на https://www.dat.de/co2/.

 

BMW Group.

 

Із чотирма марками BMW, MINI, Rolls-Royce і BMW Motorrad, BMW Group є провідним світовим виробником автомобілів та мотоциклів, що надає преміальні фінансові та мобільні послуги. Виробнича мережа BMW Group складається із 30 виробничих та монтажних об'єктів у 14 країнах. Компанія має глобальну мережу продажів у більш ніж 140 країнах світу.

 

У 2018 році BMW Group продала понад 2.490.000 пасажирських автомобілів й більше 165.000 мотоциклів у всьому світі. Прибуток до оподаткування у 2017 фінансовому році становив 10,655 млрд. євро при доходах на суму 98,678 млрд. євро. Станом на 31 грудня 2017 року у BMW Group працювало 129 932 працівників.

 

Успіх BMW Group завжди базувався на довгостроковому мисленні та відповідальних діях. Таким чином, компанія встановила екологічну та соціальну стійкість у всьому ланцюжку створення вартості, всебічну відповідальність за продукти та чітку прихильність до збереження ресурсів як невід'ємної частини своєї стратегії.

Читати далі