ВІСІМНАДЦЯТА ЛОКАЦІЯ НА КАРТІ УКРАЇНИ БЕСПРЕЦЕДЕНТНОГО ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ. НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕРСЬКИЙ ЦЕНТР BMW «АЛЬЯНС ПРЕМІУМ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ.

У п’ятницю, 31 травня 2019 року, в Івано-Франківську відбулося урочисте відкриття нового офіційного дилерського центру BMW «Альянс Преміум». Просторий шоу-рум, побудований відповідно до високих стандартів BMW Group, став третім офіційним дилерським підприємством баварського бренду у західному регіоні та розташувався за адресою Калуське шосе, 2K. Розвиток партнерської мережі продовжує залишатися одним із ключових пріоритетів компанії-імпортера - разом з «Альянс Преміум» кількість дилерських майданчиків BMW в Україні налічує 18 підприємств.

 

«Коли ми започатковували автомобільний бізнес, то шукали ту ціль, ту місію, яка рухатиме нас вперед. І ми її знайшли – вона у фразі «задоволення за кермом». Наші клієнти повинні отримувати задоволення і позитивні емоції за кермом. І саме такий слоган має в Україні бренд BMW. Ті клієнти, які до цього не мали можливості оцінити переваги автомобілів преміум-класу, отримають такий шанс», - розповідає Михайло Горбачов, директор ТОВ «Альянс Преміум».

 

Загальна площа автоцентру «Альянс Преміум» складає 1605 м². На його території розташувався шоу-рум нових автомобілів, а також оснащена передовим обладнанням сервісна зона на 7 ремонтних постів, які зможуть обслуговувати до 30 автомобілів щодня.

 

Сервісний центр BMW оснащений сучасними підйомниками. Спеціальний інструмент BMW включає в себе більше 200 найменувань і дозволяє обслуговувати автомобілі в повній відповідності з технологічними вимогами виробника. Проводить гарантійне, післягарантійне і планове обслуговування, а також всі види технічних, малярних робіт та ремонту відповідно до стандартів BMW.

 

На відкритті була представлена найактуальніша модельна лінійка автомобілів BMW, а також широкий асортимент додаткового обладнання і деталей M Performance. Всі співробітники дилерського центру мають великий досвід роботи в автомобільному бізнесі та пройшли сертифікаційне навчання у міжнародному тренінг-центрі.

 

«Минулого року навіть без автоцентру в Івано-Франківську придбали 20 нових автомобілів BMW. Ми плануємо, що ринок преміум-сегменту Івано-Франківщини складе близько 100 наших машин. Запрошуємо і клієнтів з сусідніх областей відвідати наш автоцентр і скористатися всіма послугами, - додає Михайло Горбачов.
Комфортне перебування відвідувачів у дилерському центрі забезпечує наявність зони відпочинку, де професійний баріста пригощає гостей свіжим ароматною кавою та команда професіоналів, яка прагне до того, щоб Ви відчули максимальне задоволення за кермом Вашого BMW.

Читати далі