BMW M4 Competition x KITH
BMW M4 Competition x KITH
BMW M4 Competition x KITH
BMW M4 Competition x KITH
BMW M4 Competition x KITH

BMW ТА Kith СТВОРЮЮТЬ ЕКСКЛЮЗИВНУ ВЕРСІЮ НОВОГО BMW M4 Competition Coupé.

Всього через декілька тижнів після світової прем'єри BMW M представила особливу версію нового BMW M4 Competition Coupé (витрата палива у змішаному циклі: 10,2 л/100 км; викиди CO2 у змішаному циклі: 234 г/км). BMW M4 Competition x KITH, створений у колаборації з нью-йоркським стрітвір-брендом Kith, обмежений всього 150 одиницями, відрізняється унікальними деталями зовнішнього і внутрішнього дизайну. Компанія BMW M GmbH вловила атмосферу молодого, впливового і модного суспільства та повторила своє партнерство з сучасним художником FUTURA 2000, вийшовши на зростаючий ринок. Для засновника Kith та ентузіаста BMW Ронні Фіга ця співпраця є справжньою емоційною подорожжю.

 

«Уважне спостереження за останніми розробками вуличного стилю є частиною нашого підходу до розвитку бренду BMW», - пояснює Йенс Тімер, старший віце-президент по роботі з клієнтами і брендом BMW. «Зі своїми ідеями і лейблом Kith Ронні Фіг - один з видатних лідерів думок у світі моди, стилю життя і розкоші. Наша співпраця з Ронні і його впливовим брендом є позитивним чинником для BMW, оскільки ми досліджуємо нові групи клієнтів».

 

«BMW M GmbH не вперше випускає обмежену серію одного з наших автомобілів у рамках ексклюзивної співпраці», - зазначає Маркус Флаш, генеральний директор BMW M GmbH. «Співпраця з Ронні Фігом і Kith - прекрасна можливість для BMW M GmbH подолати пробіл між оригінальним BMW M3 і нашим новим BMW M4 Competition Coupé шостого покоління цього культового модельного ряду. Це також дозволяє нам розповісти про нову цікаву цільову групу. Декада стрітвіра трансформується з культурного феномена у глобальне ставлення до життя та привносить новий і абсолютно особливий бренд ексклюзивності у різні області».

 

«Все, над чим ми працюємо в Kith, має відбуватися в автентичному місці, - говорить засновник Kith Ронні Фіг. «Деякі з моїх улюблених спогадів з дитинства пов'язані з поїздкою в гості до діда і поїздкою на його BMW у 1980-х роках. Я пам'ятаю, що у нього був E21 320i, а його найціннішим володінням був E30 M3. Ці моменти в житті справді сформували мою пристрасть до BMW».

 

Нещодавно Ронні придбав власний зразок легендарного BMW E30 M3. 23 жовтня BMW M GmbH представила цей ретельно підготовлений M3 першого покоління для офіційної презентації колаборації в магазині Kith у Брукліні. Разом з тим, це був унікальний новий представник останньої версії шостого покоління високопродуктивної моделі. Як і автомобіль Файга, BMW M4 Design Study від KITH забарвлений у відтінок Cinnabar Red, який спочатку використовувався для E30 M3. Цей колір вже не доступний для звичайного модельного ряду BMW, але у даному випадку був обраний спеціально для BMW M4 Design Study від KITH, щоб підкреслити зв'язок між двома автомобілями. Значок M4 Competition на кришці багажника моделі був замінений чорним логотипом Kith зі смугами BMW M у тому ж стилі. Цей логотип також з'являється у світловій формі під підголівниками на ковшоподібних сидіннях M Carbon, а напис Kith вибитий на чорній шкірі підголівників і центральній консолі.

 

Шкіра з вибитими літерами, обрана для цієї індивідуальної моделі, також використовувалася для оббивки сидінь в автобілі Файга - BMW E30 M3. Тут логотип Kith з смугами BMW M має срібні букви, в той час як спеціальна версія старовинного логотипу BMW прикрашає капот, кришку багажника і рульове колесо, при цьому «Kith» замінює «BMW».

 

Об'єднання логотипів - відмінна риса багатьох партнерських відносин, які Kith встановив з іншими всесвітньо відомими компаніями. Але це перший раз, коли BMW змінює свій значок для партнера по співпраці. Логотип Fusion, створений для 150 одиниць BMW M4 Competition x KITH, додає додаткове кільце навколо круглої форми BMW в світло-синьому, темно-синьому і червоному кольорах BMW M. На задній частині BMW M4 Competition x KITH також є чорний логотип Kith з смугами BMW M. Моделі спеціального випуску доступні виключно з матовим забарвленням Frozen Black, Frozen Dark Silver і Frozen Brilliant White в честь трьох найпопулярніших кольорів для BMW E30 M3 того часу.

 

Однією з головних особливостей моделей спеціального випуску є конструкція даху Kith з вуглецевого волокна. Для цієї додаткової опції на поверхню даху нанесений сірий напис Kith зі смугами BMW M. Композитні гальма M з червоними супортами з логотипом M входять у стандартну комплектацію. Вони добре помітні через подвійні спиці кованих дисків M 826M, двоколірних/Jet Black, глянцевих (спереду: 19 дюймів, ззаду: 20 дюймів).

 

Усередині BMW M4 Competition x KITH триколірні ковшеподібні сидіння M Carbon виконані у світло-синьому і червоному кольорах BMW M, які надають вражаючий вид повністю шкіряній обробці Merino в чорному кольорі. Як і на BMW E30 M3 Ронні Фіга, напис Kith вибитий на чорній шкірі передніх, задніх підголівників і центрального підлокітника BMW M4 Competition x KITH. Центральна консоль прикрашена ексклюзивним значком з логотипом Kith і смугами BMW M. На значку M, що світиться під передніми підголовниками, також є напис Kith.

 

Ексклюзивна модель має ті ж технічні характеристики, що й BMW M4 Competition Coupé. Новий рядний шестициліндровий двигун створений за зразком багатооборотної BMW M GmbH форми і використовує останню версію технології M TwinPower Turbo для вироблення 510 к.с. при максимальному крутному моменті 650 Нм. Восьмиступінчаста коробка передач M Steptronic Drivelogic входить у стандартну комплектацію. Розгін від 0 до 100 км/год займає всього 3,9 секунди, а 200 км/год досягається за 12,5 секунди. Поряд з класичним заднім приводом BMW M4 Competition x KITH, як і BMW M4 Competition Coupé, може бути обраний в якості опції з повним приводом M xDrive.

 

На додаток до стандартного оснащення BMW M4 Competition Coupé й унікальних функцій співпраці Kith, спеціальну модель також можна замовити з рядом інших додаткових компонентів. Як і гальма M Compound, ковані диски M і ковшоподібні сидіння M Carbon, пакет екстер'єру M Carbon, BMW Laserlight і ліхтарі BMW Individual Shadowline входять у стандартну комплектацію. Крім того, в салоні є планки внутрішнього оздоблення з вуглецевого волокна й органи управління з гальванічними елементами. Поставки ексклюзивної версії BMW M4 Competition x KITH почнуться влітку 2021 року.

Читати далі