НОВІ BMW X3 M І BMW X4 M ТА ЇХ ВЕРСІЇ COMPETITION.

Підрозділ BMW M GmbH розширює лінійку спортивних автомобілів і вперше у своїй історії представляє новинки в сегментах SAV (Sports Activity Vehicle) і SAC (Sports Activity Coupe).

 

BMW X3 M і BMW X4 M задають нові стандарти динаміки, маневреності та керованості в своїх класах і на старті продажів відразу будуть доступні одночасно в стандартній версії і в версії Competition. Моделі Competition відрізняються підвищеною потужністю і більш багатим оснащенням.

 

Новий 6-циліндровий рядний двигун з видатними характеристиками.

 

Новинки оснащені потужним 6-циліндровим рядним бензиновим двигуном за всю історію BMW M. Новий високооборотистий силовий агрегат робочим об'ємом 3,0 л з технологією M TwinPower Turbo з двома турбонагнітачами розвиває потужність 480 к.с. і максимальний обертовий момент 600 Нм. Спеціально для BMW X3 M Competition і BMW X4 M Competition розробили версію силового агрегату, з підвищеною на 30 к.с. потужністю, яка становить 510 к.с.

 

Бездоганний розподіл потужності: система повного приводу M xDrive і активний диференціал M.

 

Новий високоефективний двигун працює у зв'язці з 8-ступінчастою коробкою передач M Steptronic із системою управління Drivelogic і системою повного приводу M xDrive, що дебютувала на моделі BMW M5. Система M xDrive розподіляє потужність двигуна з пріоритетом на задню вісь і дозволяє використовувати два повнопривідних режими руху (на BMW X3 M і BMW X4 M). Централізоване управління системою повного приводу M xDrive і активним диференціалом M на задній осі гарантує оптимальний розподіл потужності між чотирма колесами і забезпечує чудові тягу, маневреність і курсову стійкість. Розгін від 0 до 100 км / год у BMW X3 M і BMW X4 займає однаковий час - 4,2 с, а версії Competition виконують спринт за 4,1 с.

 

Унікальні технології ходової частини M - запорука неперевершеною динаміки.

 

Автомобілі сімейства BMW M відомі своїми динамічними характеристиками і неперевершеною керованістю, які досягаються багато у чому завдяки використанню спеціальних підсилювачів кузова і просунутих технологій шасі. Завдяки наявності трьох режимів роботи підвіски електронно-керовані амортизатори M забезпечують чудовий комфорт у щоденній експлуатації і при необхідності прямий зв'язок з дорогою за рахунок мінімальних ходу коліс та коливань кузова. Оригінальні кінематичні та еласто-кінематичні характеристики M підвіски (передня підвіска на пружинних стійках з двома нижніми кульовими шарнірами та п'ятиважельна задня підвіска) виступають запорукою виключно точного положення коліс і зразковою стабільності на дорозі. Комплекс технологій ходової частини, що забезпечують максимальну точність на межі можливостей, доповнюють спеціальна система рульового управління М (з підсилювачем M Servotronic і рульовим механізмом із змінним передавальним числом) та потужні композитні М гальма. Серед інших опцій у перелік стандартного оснащення входять 20-дюймові легкосплавні колісні диски M.

 

Поряд з налаштуванням жорсткості амортизаторів та системи повного приводу M xDrive, режими роботи двигуна, коробки передач і рульового управління теж змінюються простим натисканням кнопки. При виборі режиму M Dynamic система динамічного контролю курсової стійкості DSC допускає контрольовану пробуксовку коліс. Зрозуміло, систему можна повністю деактивувати. Через меню iDrive можливо налаштувати склад і характер інформації, яка відображається на опціонально-проекційному дисплеї. Водій може зберегти два профілі налаштувань в меню iDrive та активувати їх за допомогою двох кнопок M на рульовому колесі.

 

Характерні дизайнерські елементи M для екстер'єру та інтер'єру.

 

Спеціальні дизайнерські елементи M, пропоновані для BMW X3 M і BMW X4 M та версій Competition даних моделей, не тільки оптимізують ефективність охолодження, але і підвищують аеродинамічні характеристики новинок. Преміальну гоночну атмосферу внутрішнього простору формують спортивні сидіння з електропривідними регулюваннями положення, оббивка шкірою Vernasca, спеціальна панель приладів M, обтягнуте шкірою рульове колесо M та важіль перемикання передач M.

 

BMW X3 M Competition і BMW X4 M Competition можна дізнатися за ексклюзивними зовнішнім елементам, таким як чорна глянсова обробка окантовки фірмової здвоєною решітки радіатора, корпусів зовнішніх дзеркал і повітрязабірників M, а також задній спойлер (для BMW X4 M Competition). У стандартне оснащення також входять 21-дюймові легкосплавні поліровані колісні диски M чорного кольору і система випуску M Sport. Спортивну атмосферу у салоні підкреслюють сидіння M Sport з оббивкою шкірою Merino, спеціальні накладки на пороги. Центральну консоль прикрашає назва моделі. У списку додаткового устаткування для версій Competition значаться спеціальні варіанти двокольорової шкіряної оббивки зі вставками з алькантари.

 

На замовлення пропонується пакет зовнішньої обробки M Carbon (друга половина 2019 роки) з дизайнерськими елементами з карбону: передні повітрозабірники, спеціальні виступи на передньому аеродинамічному обважуванні, задній дифузор і корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду. Для BMW X4 M і BMW X4 M Competition пакет доповнено заднім спойлером з карбону.

Читати далі