НОВИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ BMW iX: В УКРАЇНІ ОГОЛОШЕНО ЦІНИ НА АВТОМОБІЛІ.
 НОВИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ BMW iX: В УКРАЇНІ ОГОЛОШЕНО ЦІНИ НА АВТОМОБІЛІ.

ВИТОНЧЕНИЙ АВАНТЮРИЗМ ТА НЕОБМЕЖЕНА СВОБОДА. НОВІ BMW ALPINA XD3 ТА XD4.

У серпні 2021 року оновлені моделі BMW ALPINA XD3 і XD4 отримають безліч нових функцій. Завдяки ще більш динамічним характеристикам, поліпшеній керованості і новому зовнішньому вигляду, високопродуктивні дизельні моделі посилюють найкращі позиції у своєму сегменті.

 

3,0-літровий рядний шестициліндровий двигун з четверним турбонаддувом тепер розвиває 394 к.с. і 800 Нм, забезпечуючи чудову продуктивність – на 30 Нм більше в порівнянні з попередником.

 

Отримані показники продуктивності вражають: BMW ALPINA XD3 і XD4 розганяються від 0 до 100 км/год всього за 4,6 секунди з максимальною швидкістю 267 км/год* (BMW ALPINA XD3) або 268 км/год* (BMW ALPINA XD4).

 

Поліпшене регульоване спортивне рульове управління забезпечує ще більш різке і чуйне керування. Оновлена функція Performance Control помітно покращує динаміку проходження поворотів.

 

Ефектний новий дизайн фар BMW та оновлені аеродинамічні компоненти ALPINA спереду і ззаду надають автомобілю більш сучасний і потужний вигляд. 

 

Асистент паркування BMW Parking Assistant, а також складані зовнішні дзеркала заднього виду з функцією затемнення тепер входять до стандартної комплектації.

 

* У поєднанні з 22" кованими колесами ALPINA CLASSIC максимальна швидкість знижена приблизно на 5 км/год.

 

 

ЧУДОВА ПОТУЖНІСТЬ ДВИГУНА – НЕПЕРЕВЕРШЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ.

3,0-ЛІТРОВИЙ РЯДНИЙ ШЕСТИЦИЛІНДРОВИЙ ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН QUADTURBO.

 

Автомобілі BMW ALPINA XD3 і XD4 націлені на водіїв, які прагнуть об'єднати чудові враження від керування і комфорт з можливістю легко долати великі відстані. Вони втілюють в собі унікальні відчуття за кермом, які обумовлені винятковою динамікою руху і високим крутним моментом. Це підкріплюється надійністю та ефективністю, якими славляться дизельні моделі.

 

В оновлених моделях був збільшений потенціал потужності 3,0-літрового рядного шестициліндрового дизельного двигуна з четверним турбонаддувом. Оптимізація параметрів управління двигуном дозволила трансмісії забезпечувати вихідну потужність в 394 к.с. і максимальний крутний момент в 800 Нм. Повна потужність двигуна доступна в діапазоні від 1750 до 3000 об/хв. Це забезпечує високу продуктивність навіть у повсякденних умовах керування при низьких обертах двигуна.

 

Удосконалена функція Launch Control автоматично регулює потужність і крутний момент, систему контролю тяги і трансмісію, щоб забезпечити оптимальну продуктивність при прискоренні з місця. BMW ALPINA XD3 і XD4 розганяються від 0 до 100 км/год всього за 4,6 секунди. Максимальна швидкість становить 267 км/год* (BMW ALPINA XD3) або 268 км/год* (BMW ALPINA XD4).

 

Потужність передається за допомогою 8-ступінчастої спортивної автоматичної коробки передач ZF покоління 8HP75, яка була адаптована для трансмісії з високим крутним моментом. Ручне перемикання передач здійснюється за допомогою класичних кнопок перемикання ALPINA SWITCH-TRONIC або додаткових алюмінієвих підрульових перемикачів ALPINA. Незважаючи на високу вихідну потужність цього дизельного двигуна, він неймовірно ефективний – низька витрата палива забезпечує великий запас ходу. Витрата палива, виміряна відповідно до нового і більш об'єктивного випробувального циклу WLTP, становить 8,5 л/100 км з викидами CO2 в 223 г/км**.

 

* У поєднанні з 22" кованими колесами ALPINA CLASSIC максимальна швидкість знижена приблизно на 5 км/год.

** Попередні дані. Заявлені витрата палива і викиди CO2 вимірюються відповідно до Регламенту ЄС 715/2007 в його поточній версії.

 

ТОЧНІСТЬ І КОМФОРТ.

СПОРТИВНА ПІДВІСКА ALPINA.

 

Відповідно до потужного двигуна спортивна підвіска ALPINA забезпечує відмінну поздовжню і поперечну динаміку без шкоди для комфорту керування.

Адаптивні амортизатори зі спеціальним калібруванням ALPINA пропонують широкий спектр вражень від керування в різних режимах поїздки: від COMFORT+ до SPORT+. Більш жорсткі і короткі пружини забезпечують більш низький центр ваги й оптимальну аеродинаміку.

 

Оновлення моделі включає в себе переглянуте калібрування рульового управління: тепер воно стало більш чутливим і точним, забезпечуючи інтуїтивно зрозумілий відгук у будь-якій ситуації.

 

При створенні комбінації коліс і шин інженери ALPINA з шасі і підвіски покладаються на 20-дюймові легкосплавні диски ALPINA CLASSIC з ковпаками маточин, що замикаються, і прихованими повітряними клапанами. Вони оснащені спеціальними шинами Pirelli P Zero Ultra- High Performance, які адаптувалися інженерами Pirelli і ALPINA в межах складного процесу розробки і випробувань автомобіля. Розміри шин: 255/45 ZR20 спереду і 285/40 ZR20 ззаду (маркування шин ЄС*: C / A / B, 71 дБ спереду, C / A / A, 71 дБ ззаду). Також опціонально доступні 22" ковані диски ALPINA CLASSIC** зі спеціально розробленими шинами: 255/35 ZR22 спереду і 295/30 ZR22 ззаду (маркування шин ЄС*: D / B / B, 71 дБ спереду, D / B / A, 72 дБ ззаду).

 

Гальмівна система ALPINA тепер оснащена поліпшеними гальмівними колодками з більш високими характеристиками. Клієнти також можуть вибрати опціональну високопродуктивну гальмівну систему*** з легкими просвердленими композитними дисками діаметром 395 мм спереду і 398 мм ззаду, що забезпечує більш прямий зворотний зв'язок з педалями і стабільність гальмування.

 

ПОВНИЙ ПРИВІД І БЛОКУВАННЯ ДИФЕРЕНЦІАЛА.

 

Інтелектуальна система повного приводу заснована на системі BMW xDrive. Спеціальне калібрування ALPINA, в залежності від дорожньої ситуації, призводить до яскраво вираженого розподілу крутного моменту зі зміщенням задніх коліс для динамічного і маневреного керування. Окрім стандартного заднього диференціала з підвищеним тертям, моделі BMW ALPINA XD3 і XD4 тепер оснащені функцією Performance Control. Ця електронна система управління запобігає недостатній обертальності за рахунок вибіркового гальмування кожного окремого колеса. При цьому підвищуються маневреність і бічне зчеплення, а всі динамічні можливості BMW ALPINA XD3 і XD4 під час проходження поворотів розкриваються максимально.

 

ПОТУЖНИЙ, СУЧАСНИЙ АВТОМОБІЛЬ. ДИЗАЙН І ОСНАЩЕННЯ.

 

BMW ALPINA XD3 і XD4 вражають навіть у нерухомому стані. Новий дизайн фар і решітки радіатора, а також оновлені аеродинамічні компоненти ALPINA спереду і ззаду, елегантно відображають форму і лінії шасі, а також надають моделям більш сучасний і спортивний стиль дизайну. Новий задній дифузор, який також може містити додатковий буксирувальний гак, підкреслює спортивний характер двох моделей.

 

Асистент паркування BMW Parking Assistant, а також електрично складані дзеркала заднього виду з функцією затемнення були додані до великого списку стандартного устаткування. Оновлена центральна консоль BMW з глянсовою обробкою пропонує інтуїтивно зрозумілі можливості управління. Крім потужності і крутного моменту, нові спортивні дисплеї BMW на динамічній діаграмі тепер можуть відображати тиск наддуву, температуру мастила і перевантаження.

 

Власна майстерня ALPINA пропонує практично необмежений набір внутрішніх оздоблень для BMW ALPINA XD3 і XD4: окантовка, строчка, вишивка, штампування і тиснення, що виконуються за вимогами замовника, додають індивідуальності кожному автомобілю BMW ALPINA. Необроблена шкіряна оббивка LAVALINA, яку ретельно обробляють в майстерні ALPINA, додає до списку опцій найвишуканіший в автомобільній промисловості натуральний матеріал.

Читати далі