BMW УКРАЇНА – ОФІЦІЙНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ЗАХОДІВ ДО 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.

Україна відзначатиме 30-ту річницю Незалежності в колі іноземних друзів та партнерів. Країна очікує представників із 35 країн та міжнародні організації, які підтвердили свою участь у саміті Кримської платформи 23 серпня. З офіційним візитом прибудуть представники держав-партнерів України в Європі та Північній Америці, а також держав з поза меж Трансатлантичного регіону.

 

Автомобільним партнером заходу, що обслуговуватиме іноземних дипломатів, буде офіційний імпортер німецьких автомобілів BMW Україна, що входить у групу компаній АВТ Баварія.

 

Між Управлінням державної охорони України та BMW Україна у штаб-квартирі АВТ Баварія було підписано договір щодо оренди 34 автомобілів марки BMW , які будуть використовуватися для забезпечення державної охорони голів іноземних делегацій, що прибудуть до України на святкування з нагоди «30-річчя Незалежності України».

 

На підписанні даної угоди були присутні: начальник Управління державної охорони України Сергій Рудь, перший заступник начальника Управління державної охорони України Вячеслав Штучний, та голова Наглядової ради АВТ Баварія Олександр Тимофєєв разом з генеральним директором АВТ Баварія Еріком Бернінгом.

Читати далі