НОВИНИ ТА ПОДІЇ.

BMW НА 89-МУ ЖЕНЕВСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ АВТОСАЛОНІ 2019.

Стенд BMW на Міжнародному автосалоні 2019 року в Женеві було присвячено продовженню модельного ряду в сегменті розкішних автомобілів та розширенню низки автомобілів з електричними системами приводу. Лише через декілька тижнів після того, як він був урочисто представлений світу, новий розкішний седан BMW 7 серії робить свій дебют в шоу.

ЕНЕРГІЯ НОВИХ ІДЕЙ. BMWi ОФІЦІЙНИЙ АВТОМОБІЛЬ ОФІСУ АМБАСАДОРА ВІДНОВЛЮВАНОЇ ЕНЕРГІЇ.

BMW Україна, перший офіційний імпортер електромобілів в Україні, пишається тим, що стала частиною забезпечення роботи Офісу Амбасадора Відновлюваної енергії, яким є Руслана Лижичко, що отримала ключі від серії нових електромобілів BMW i3, серед яких також представлено спортивну версію BMW i3s.

НОВІ BMW X3 M І BMW X4 M ТА ЇХ ВЕРСІЇ COMPETITION.

BMW X3 M і BMW X4 M задають нові стандарти динаміки, маневреності та керованості в своїх класах і на старті продажів відразу будуть доступні одночасно в стандартній версії і в версії Competition. Моделі Competition відрізняються підвищеною потужністю і більш багатим оснащенням.

ЧИСТА ЕСТЕТИКА НОВИХ ФОРМ. ОБРАЗ ДЛЯ ПРИРОДЖЕНОГО ІНДИВІДУАЛА ВІД БРЕНДУ BMW У НОВОМУ СЕЗОНІ UFW.

Перші дні лютого традиційно ознаменувала найголовніше фешн-шоу країни - Ukrainian Fashion Week, яке ВMW Україна підтримує ексклюзивним партнерством із сезону в сезон і продовжує дивувати гостей заходу яскравими автомобільними новинками.

НОВИЙ BMW 7 СЕРІЇ.

BMW продовжує удосконалювати лінійку флагманських моделей класу люкс і представляє новий BMW 7 серії, який поєднує впевнений образ, витончену елегантність, а також інноваційні системи допомоги водієві.

Приховати фільтр