НОВИНИ ТА ПОДІЇ.

ЗАПОЧАТКОВУЙТЕ ТРЕНДИ ЗА КЕРМОМ BMW.

Початок осені в українській столиці традиційно наповнений яскравими образами найголовнішого фешн-шоу країни - Ukrainian Fashion Week, де ВMW Україна, в рамках ексклюзивного партнерства, із сезону в сезон представляє найгарячіші новинки автомобільної індустрії гостям заходу.

НОВИЙ THE X6.

BMW Group продовжує модельну експансію та представляє новий THE X6.

НОВІ BMW M8.

BMW Group представляє купе і кабріолети BMW M8, а також їх трекові версії Competition.

НОВИЙ BMW X1.

Концерн BMW Group представляє новий BMW X1 з оновленим екстер'єром та інтер'єром, а також самим передовим обладнанням і першою гібридною версією у модельній гаммі.

ВІСІМНАДЦЯТА ЛОКАЦІЯ НА КАРТІ УКРАЇНИ БЕСПРЕЦЕДЕНТНОГО ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ. НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕРСЬКИЙ ЦЕНТР BMW «АЛЬЯНС ПРЕМІУМ» В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ.

У п’ятницю, 31 травня 2019 року, в Івано-Франківську відбулося урочисте відкриття нового офіційного дилерського центру BMW «Альянс Преміум».

НАТХНЕННЯ НА РІВНІ ДНК. BMW НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА KYIV ART WEEK.

BMW Україна виступила офіційним партнером четвертого міжнародного фестивалю сучасного мистецтва Kyiv Art Week. Подію ознаменував великий ярмарок галерей і арт-об’єктів Kyiv Art Fair, в рамках якого компанія презентувала проект ART INSPIRED BY THE 8.

НОВИЙ ГАТУНОК РОЗКОШІ: THE X7, THE 8 ТА THE 7 ОФІЦІЙНО ПРЕДСТАВЛЕНІ В УКРАЇНІ.

Концерн BMW Group продовжує модельну експансію у верхній частині преміального сегмента і 16 травня BMW Україна представила шанувальникам баварського бренду новий гатунок розкоші - THE X7, THE 8 та THE 7.

НОВИЙ THE 8 GRAN COUPE.

Концерн BMW Group продовжує модельну експансію у верхній частині преміального сегмента і представляє THE 8 Gran Coupe. 4-дверне спортивне купе стане третім представником модельної гами THE 8.

BMW НА 89-МУ ЖЕНЕВСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ АВТОСАЛОНІ 2019.

Стенд BMW на Міжнародному автосалоні 2019 року в Женеві було присвячено продовженню модельного ряду в сегменті розкішних автомобілів та розширенню низки автомобілів з електричними системами приводу. Лише через декілька тижнів після того, як він був урочисто представлений світу, новий розкішний седан BMW 7 серії робить свій дебют в шоу.

ЕНЕРГІЯ НОВИХ ІДЕЙ. BMWi ОФІЦІЙНИЙ АВТОМОБІЛЬ ОФІСУ АМБАСАДОРА ВІДНОВЛЮВАНОЇ ЕНЕРГІЇ.

BMW Україна, перший офіційний імпортер електромобілів в Україні, пишається тим, що стала частиною забезпечення роботи Офісу Амбасадора Відновлюваної енергії, яким є Руслана Лижичко, що отримала ключі від серії нових електромобілів BMW i3, серед яких також представлено спортивну версію BMW i3s.

НОВІ BMW X3 M І BMW X4 M ТА ЇХ ВЕРСІЇ COMPETITION.

BMW X3 M і BMW X4 M задають нові стандарти динаміки, маневреності та керованості в своїх класах і на старті продажів відразу будуть доступні одночасно в стандартній версії і в версії Competition. Моделі Competition відрізняються підвищеною потужністю і більш багатим оснащенням.

ЧИСТА ЕСТЕТИКА НОВИХ ФОРМ. ОБРАЗ ДЛЯ ПРИРОДЖЕНОГО ІНДИВІДУАЛА ВІД БРЕНДУ BMW У НОВОМУ СЕЗОНІ UFW.

Перші дні лютого традиційно ознаменувала найголовніше фешн-шоу країни - Ukrainian Fashion Week, яке ВMW Україна підтримує ексклюзивним партнерством із сезону в сезон і продовжує дивувати гостей заходу яскравими автомобільними новинками.

НОВИЙ BMW 7 СЕРІЇ.

BMW продовжує удосконалювати лінійку флагманських моделей класу люкс і представляє новий BMW 7 серії, який поєднує впевнений образ, витончену елегантність, а також інноваційні системи допомоги водієві.

Приховати фільтр