ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ +

Нові моделі BMW 4 серії. Нові BMW M4 і BMW M3.

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ +

Нові моделі BMW 4 серії. Нові BMW M4 і BMW M3.

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ +Нові моделі BMW 4 серії. Нові BMW M4 і BMW M3.

Чудові враження від кермування: нові моделі BMW 4 серії - це захоплююче поєднання вражаючого атлетизму, динамічного дизайну і виняткового комфорту. Для найвищого рівня задоволення від кермування - доступного в ще більш концентрованому вигляді в нових високопродуктивних спортивних автомобілях BMW M4 і BMW M3.

НОВА 4 СЕРІЯ BMW - ВРАЖАЮЧА СПОРТИВНІСТЬ.

Передняя часть новых моделей BMW 4 серии переопределяет критерии превосходного дизайна. Удивительная двойная решетка радиатора по обе стороны окружена обновленными светодиодными фарами создает атлетический образ. Внушительный бампер с выступающими воздухозаборниками и встроенными светодиодными противотуманными фарами выводит его динамический внешний вид на новый уровень.

ХАРАКТЕРНА ЗАДНЯ ЧАСТИНА.

Також вражає з задньої сторони: нові моделі BMW 4 серії постає в рішучій стійці, що визначаеється значним бампером з вбудованими вихлопними трубами. Оновлені задні світлодіодні ліхтарі привабливо підкреслюють ширину кузова і динамічний характер, незалежно від того, включені вони чи ні.

ЕЛЕГАНТНА АТМОСФЕРА.

Дизайн інтер'єру нових моделей BMW 4 серії представляє атмосферу спортивної елегантності, що поєднується з неперевершеним комфортом. Всі органи управління в кабіні знаходяться під кутом до водія. Висококласні сидіння з чудовою ергономікою гарантують першокласний комфорт. Добірні матеріали, такі як найтонша шкіра або привабливі оздоблювальні вставки з тонкої деревини або алюмінію, створюють вишукані відтінки і надають додатковий акцент спортивному характеру інтер'єру.

НОВІ BMW M4 І BMW M3 - ДИНАМІКА БЕЗ НАДМІРНОСТЕЙ.

Передня частина нових BMW M4 і BMW M3 сигналізує про потужний атлетизм. Глянцево чорна здвоєна решітка радіатора з емблемою M між прогресивними світлодіодними фарами. М'язистий капот огинає контури двигуна з турбонаддувом і атлетичний передній бампер з великими повітрозабірниками, є чистим уособленням продуктивності.

АТЛЕТИЧНА ЗАДНЯЯ ЧАСТИНА.

Виступаючі колісні арки навіюють величезну потужність нових BMW M4 і BMW M3. Багажник зі спойлером об'єднує функціональність і спортивний дизайн. Оновлені світлодіодні задні фари підкреслюють рішучу позицію. Дифузор M та кутасті здвоєні вихлопні труби M прекрасно поєднуються з заднім фартухом з характерними воздуховодами.

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ІНТЕР'ЄР.

В ексклюзивному інтер'єрі нових BMW M4 і BMW M3 ковшеподібні сидіння M забезпечують ідеальну бічну підтримку і дарують оптимальний комфорт. Всі елементи управління в салоні гарантують високоточне кермування за частки секунд. Круглі датчики, успадковані від автогонок, шкіряне кермо M і важіль перемикання передач M додають ідеальні штрихи до повністю спортивного дизайну інтер'єру.

ДИНАМІКА +

НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ КУПЕ.

ДИНАМІКА +

НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ КУПЕ.

Атлетичний зовнішній вигляд повністю відповідає спортивному образу: новий BMW 4 серії купе пропонує унікальні відчуття від кермування завдяки низькому центру ваги, відмінному розподілу навантажень на осі і високоефективним двигунам. У поєднанні з ексклюзивним оздобленням цей захоплюючий автомобіль має те, що потрібно, щоб вразити оточуючих. Динамічний. Спортивний. Потужний.

СВОБОДА+

НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ.

СВОБОДА+

НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ.

Захоплює серця: новий кабріолет BMW 4 серії поєднує в собі захоплюючий спортивний стиль і елегантність. Складаний металевий жорсткий дах забезпечує відмінне відчуття кабріолета і унікальні відчуття від кермування протягом всього року. Комфортний інтер'єр і безліч інноваційних технологій для активного способу життя завершують успішну концепцію. Для виключного враження від кермування.

ЕЛЕГАНТНІСТЬ +

НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ ГРАН КУПЕ.

ЕЛЕГАНТНІСТЬ +

НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ ГРАН КУПЕ.

Спортивна елегантність доведена до досконалості: новий BMW 4 серії Гран Купе поєднує в собі привабливий зовнішній вигляд, просторий салон і типові характеристики BMW з інтелектуальними функціями. Він забезпечує вражаючий простір для голови і ніг, гармонійні елементи дизайну і надзвичайно гнучке управління. Прекрасне поєднання динаміки, стилю та комфорту.

АДРЕНАЛІН+

НОВИЙ BMW M4 КУПЕ.

АДРЕНАЛІН+

НОВИЙ BMW M4 КУПЕ.

Ключ до неймовірного драйву: новий BMW M4 Купе з 6-циліндровим бензиновим двигуном M TwinPower Turbo потужністю до 450 к.с. (331 кВт), опціональною 7-ступінчастою трансмісією M з подвійним зчепленням і адаптивною підвіскою M пропонує захоплюючу спортивність з Ультраточним управлінням навіть при екстремальних умови водіння. Захоплююча динаміка і потужність.

БЕЗМЕЖНИЙ +

НОВИЙ BMW M4 КАБРІОЛЕТ.

  • Дізнайтесь більше

БЕЗМЕЖНИЙ +

НОВИЙ BMW M4 КАБРІОЛЕТ.

Призначений для максимальної інтенсивності: рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo, що розвиває до 331 кВт (450 к.с.), і численні технології, засновані на автоспорті, дають високу продуктивність і безмежне задоволення від водіння. Незрівнянний досвід - не важливо, з складеним жорстким дахом чи ні. Новий BMW M4 Кабріолет - амбітна свобода пересування.

  • Дізнайтесь більше

ІКОНА+

НОВИЙ BMW M3 СЕДАН.

  • Дізнайтесь більше

ІКОНА+

НОВИЙ BMW M3 СЕДАН.

Безкомпромісно спортивний: новий BMW M3 Седан - це чотиридверний високоефективний спортивний автомобіль з рядним 6-циліндровим бензиновим двигуном M TwinPower Turbo потужністю до 331 кВт (450 к.с.) - достатній для спонтанної продуктивності на будь-яких оборотах. Безліч інновацій, натхнених автоспортом, гарантують захоплюючу динаміку і високу точність управління. Спортивний автомобіль, який відкидає обмеження.

  • Дізнайтесь більше

ВИТРАТИ ПАЛИВА ТА ВИКИДИ CO2.

  • Disclaimer reference invalid