Електромобільність BMW, BMW Charging

ЗАРЯДЖАННЯ З BMW: ШВИДКО, ПРОСТО ТА ЗРУЧНО.

ЗАРЯДЖАННЯ З BMW: ШВИДКО, ПРОСТО ТА ЗРУЧНО.

Простота заряджання завдяки технологіям BMW Charging.

Незалежно від того, де ви знаходитесь, чи що плануєте робити із вашим електрокаром BMW, рішення та численні спеціальні пропозиції від BMW Charging гарантують доступність варіантів заряджання вдома, на громадській станції чи на роботі. Досліджуйте якомога простішу, гнучкішу, прозорішу та підлаштовану під ваші потреби електромобільність.

У своїй базовій версії ваш BMW завжди постачається з основним обладнанням для заряджання вдома чи у дорозі, наприклад, зарядною карткою BMW, а також зарядним кабелем (Mode 3) для заряджання на громадських станціях у Європі. На додаток до цього, у будь-який час ви можете обрати необхідні пристрої та послуги BMW Charging, які ідеально підходять для вашої ситуації. Ваш партнер BMW буде радий вас проконсультувати.

Читати далі

100 КМ ЗА МЕНШЕ НІЖ 10 ХВИЛИН ЗАРЯДЖАННЯ.

BMW iX i20 2021 електричний кросовер BMW iX xDrive50 кольору Aventurin Red заряджається за допомогою BMW Wallbox

Домашнє заряджання до 100 км.

01:41 год – Wallbox (11 кВт)

01:41 год – зарядний пристрій Flexible Fast Charger (11 кВт) на промисловій розетці

08:31 год – стандартний зарядний кабель або зарядний пристрій Flexible Fast Charger (2,3 кВт) на розетці побутового використання
Зверніться до дилера для отримання зарядних рішень
BMW iX i20 2021 електричний кросовер BMW iX xDrive50 кольору Aventurin Red заряджається на громадській високопотужній станції

Громадське заряджання до 100 км.

00:06 год – Зарядна станція високої напруги (макс. ємність заряду автомобіля)

00:21 год – Станція швидкого заряджання (50 кВт)

01:41 h – Зарядна станція змінного струму (макс.ємність заряду автомобіля)
Розрахувати маршрут і запас ходу
BMW iX i20 2021 електричний кросовер BMW iX xDrive40 кольору Sophisto Grey заряджається за допомогою BMW Wallbox

Домашнє заряджання до 100 км.

01:39 год – Wallbox (11 кВт)

01:39 год – зарядний пристрій Flexible Fast Charger (11 кВт) на промисловій розетці

08:18 год – стандартний зарядний кабель або зарядний пристрій Flexible Fast Charger (2,3 кВт) на розетці побутового використання
Зверніться до дилера для отримання зарядних рішень
BMW iX i20 2021 електричний кросовер BMW iX xDrive40 кольору Sophisto Grey заряджається на громадській високопотужній станції

Громадське заряджання до 100 км.

00:08 год – Зарядна станція високої напруги (макс.ємність заряду автомобіля)

00:21 год – Станція швидкого заряджання (50 кВт)

01:39 h – Зарядна станція змінного струму (макс.ємність заряду автомобіля)
Розрахувати маршрут і запас ходу
NA

Домашнє заряджання до 100 км.

01:37 год – Wallbox (11 кВт)

01:37 год – зарядний пристрій Flexible Fast Charger (11 кВт) на промисловій розетці

08:07 год – гнучкий зарядний пристрій для швидкого заряджання (11кВт) на розетці побутового використання
Зверніться до дилера для отримання зарядних рішень
NA

Громадське заряджання до 100 км.

00:07 год – Зарядна станція високої напруги (макс. ємність заряду автомобіля)

00:20 год – Станція швидкого заряджання (50 кВт)

01:37 h – Зарядна станція змінного струму (макс.ємність заряду автомобіля)
Розрахувати маршрут і запас хрду
NA

Домашнє заряджання до 100 км.

01:18 год – Wallbox (11 кВт)

01:18 год – зарядний пристрій Flexible Fast Charger (11 кВт) на промисловій розетці

06:18 год – стандартний зарядний кабель або зарядний пристрій Flexible Fast Charger (2,3 кВт) на розетці побутового використання
Зверніться до дилера для отримання зарядних рішень
NA

Громадське заряджання до 100 км.

00:18 год – Зарядна станція високої напруги (макс.ємність заряду автомобіля)

00:18 год – Станція швидкого заряджання (50 кВт)

01:18 h – Зарядна станція змінного струму (макс.ємність заряду автомобіля)
Розрахувати маршрут і запас хрду

СВІТ BMW CHARGING.

Електромобільність BMW, точка для заряджання електромобілів, заряджання вдома

Заряджання вдома.

Продукти від BMW Charging роблять процес заряджання вдома простим та зручним для вас. Доступний широкий асортимент товарів та послуг, що дозволяє зарядити ваш електромобіль BMW та плагін-гібрид вдома потужністю до 22 кВт.
Дізнайтесь більше про продукти
Електромобільність BMW, точка для громадського заряджання, громадські зарядні станції

Заряджання на громадських станціях.

Необхідно підзарядити ваш BMW в дорозі? Разом із BMW Charging у вас є доступ до постійно зростаючої мережі громадських точок зарядки в центрах міст, на автостоянках та вздовж основних автомагістралей. Наші ексклюзивні тарифи дозволяють заряджати ваш новий BMW за привабливими цінами – без базової плати впродовж перших 12 місяців.
Дізнайтесь більше про продукти
Електромобільність BMW, зарядне місце для електромобіля на роботі, заряджання на роботі

Заряджання на роботі.

BMW Charging пропонує різні опції заряджання: наприклад, коли ви їдете на роботу електричним або гібридним автомобілем BMW, було б зручно використовувати зарядні станції, що встановлені вашим роботодавцем. BMW Charging також надає індивідуальні пакети для бізнес-клієнтів та операторів автопарків.
Дізнайтесь більше про продукти

ЗАРЯДЖАННЯ ВДОМА.

Разом із новим BMW ви отримаєте зарядний пристрій Flexible Fast Charger – мобільне та гнучке рішення для заряджання вдома від стандартної або промислової розетки. BMW Charging також пропонує різноманітні настінні бокси, які дозволять вам керувати заряджанням електромобіля відповідно до ваших потреб. Ця пропозиція також включає послугу зі встановлення та опціональний «зелений» тариф на електроенергію для заряджання вдома. Ваш партнер BMW буде радий вас проконсультувати.
Електромобильність BMW, електричний автомобіль заряджається через BMW Wallbox

BMW Wallbox.

Завдяки використанню BMW Wallbox вдома, ваш автомобіль можна швидко, безпечно та зручно заряджати з потужністю до 22 кВт. На додачу до своїх компактних розмірів, BMW Wallbox також має функцію зручної укладки кабелів та відображення стану заряджання.
Електромобільність BMW, Smart Wallbox заряджає електромобіль.

Smart Wallbox (партнер).

Як доповнення до зарядною спроможністю у 22 кВт, Smart Wallbox від наших партнерів* також містить додаткові функції для розумного заряджання завдяки своїм комунікативним функціям. Його можна інтегрувати в уже існуючу систему керування електроенергією у вас вдома та зручно контролювати онлайн. Також доступна функція запису та виставлення рахунків за заряджання. * Ілюстрація для прикладу
Електромобільність BMW, заряджання електромобіля за допомогою Flexible Fast Charger

Зарядний пристрій Flexible Fast Charger.

Завдяки водонепроникному корпусу та шестиметровому кабелю, зарядний пристрій Flexible Fast Charger легко використовувати для заряджання вдома. Він також має відповідні адаптори для різних типів розеток та може працювати із максимальною потужністю до 11 кВт. Залежно від моделі, зарядний пристрій Flexible Fast Charger уже входить у комплект поставки BMW.
Електромобільність BMW, заряджання електромобіля за допомогою стандартного зарядного кабелю

Стандартний зарядний кабель.

Залежно від моделі, стандартний зарядний кабель вже входить у комплект поставки BMW.* Стандартний зарядний кабель довжиною п'ять метрів та максимальною потужністю 2,3 кВт є оптимальним рішенням для заряджання від звичайних побутових розеток. Стандартно встановлену потужність заряджання 1,3 кВт понад 6 А можна змінити в меню налаштувань автомобіля. * Спеціальна пропозиція для ринку. * спеціальна пропозиція для ринку.
Електромобільність BMW, послуга встановлення зарядної станції

Послуга встановлення.

Ви можете замовити послугу монтажу Wallbox під час його покупки. Це гарантує професійне встановлення та налаштування вашого Wallbox. До речі, цю послугу можна також замовити для встановлення нашої потужної промислової розетки, якщо ви хочете використовувати свій зарядний пристрій Flexible Fast Charger із відповідним адаптером вдома.
Електромобільність BMW, заряджання електроавтомобіля з використанням «зеленої» енергетики.

«Зелена» енергетика.

Спеціальні тарифи на «зелену» електроенергію дозволяють заряджати ваш електромобіль чи плагін-гібрид BMW з використанням енергії із відновлюваних джерел, що дозволяє додатково мінімізувати ваш «відбиток» на екологію та викиди CO2. Цей тарифний план можна використовувати для заряджання вашого BMW, а також він діє для всього домашнього використання електромережі.
Електромобільність BMW, пакетні пропозиції для заряджання електромобіля вдома

Пакетні пропозиції для заряджання вдома.

Наші пакетні рішення поєднують саме ті продукти та послуги BMW Charging, які оптимально адаптовані для заряджання у вас вдома. Наприклад, ви можете обрати пакет, що складається з покупки Wallbox, послуги монтажу та «зеленого» тарифу на електроенергію. Ваш партнер BMW буде радий проконсультувати вас та передати всю необхідну інформацію нашим партнерам, які потім подбають про всі подальші дії.
Including of /content/bmw/marketB4R1/master/en_BQ/publicPools/teaser-pool/small-teasers/electromobility-2020-new/jcr:content/par-1col2/smallcontentteaser_3 failed
Including of /content/bmw/marketB4R1/master/en_BQ/publicPools/teaser-pool/small-teasers/electromobility-2020-new/jcr:content/par-1col2/smallcontentteaser_a failed

ЗАРЯДЖАННЯ НА ГРОМАДСЬКИХ СТАНЦІЯХ.

Хочете зарядити ваш електромобіль або плагін-гібрид у дорозі? Разом із BMW Charging у вас є доступ до постійно зростаючої мережі громадських точок зарядки в центрах міст, на автостоянках та вздовж основних автомагістралей – в тому числі і з високопотужними зарядними станціями для надшвидкого заряджання вашого електромобіля. Зарядні станції відображаються у навігаційних системах вашого BMW, в оригінальному застосунку, а також на веб-сайті www.bmw-charging.com та можуть бути активовані у застосунку чи за допомогою зарядної картки від BMW. Зарядна картка BMW і зарядний кабель (Mode 3) входять до комплекту постачання вашого електромобіля або плагін-гібрида BMW.

Електромобільність BMW, заряджання автомобілів на громадській станції
Електромобільність BMW, BMW Charging Card, заряджання електромобіля на громадській станції

Зарядна картка BMW.

Зарядна карта BMW вже входить до комплекту постачання вашого BMW та пропонує доступ до постійно зростаючої загальнодоступної мережі зарядних станцій BMW. Сюди також входить велика кількість високопотужних зарядних станцій для надшвидкого заряджання під час подорожей по Європі, наприклад, від нашого партнера IONITY. Зарядні станції різних операторів відображаються у навігаційній системі BMW, в оригінальному застосунку або на веб-сайті. Їх можна активувати за допомогою застосунку чи зарядної картки BMW. Чіткий щомісячний платіж враховує всі операції, проведені з BMW Charging.
Електромобільність BMW, заряджання електромобілів з використанням зарядного кабелю (Mode 3) на громадській станції

Зарядний кабель (Mode 3) для громадських станцій.

Зарядний кабель (Mode 3) дозволяє зручно заряджати батарею автомобіля на громадських зарядних станціях. Його можна використовувати також для 3-фазного заряджання потужністю до 11 кВт. П’ятиметровий кабель базальтово-сірого кольору, в комплекті є зручна сумка для зберігання. На додаток до зарядної картки BMW, зарядний кабель (Mode 3) також постачається для заряджання вашого BMW на громадських станціях.
Електромобільність BMW, заряджання електромобіля, IONITY

IONITY.

Колаборація з IONITY, співзасновником якої є BMW Group, має на меті створення ефективної мережі для швидкого заряджання електромобілів у Європі і появи її на ринку – це важливий крок на шляху до забезпечення електричної мобільності навіть під час далеких подорожей. Таким чином, ви можете зарядити свій BMW iX3, наприклад, від 0% до 80% лише за 34 хвилини. Потужні зарядні станції IONITY інтегровані у мережу громадських станцій BMW Charging та можуть використовуватися за ексклюзивною спеціальною ціною за умови використання особливого тарифу. BMW Charging пропонує все більш привабливі ціни для всіх електрифікованих автомобілів. Для отримання найновішої інформації відвідайте www.bmw-charging.com.
Дізнайтесь більше
Електромобільність BMW, тарифи на громадське заряджання

Тарифні пропозиції.

За допомогою BMW Charging, компанія пропонує нову структуру тарифів для послуги громадського заряджання з метою зробити громадське заряджання таким же простим та привабливим, як заряджання вдома – ви можете скористатися послугою без стягнення плати у перший рік для власників нещодавно придбаних електромобілів. Доступ до великої кількості загальнодоступних постачальників у щільній ​​мережі BMW Charging можна отримати через зарядну картку BMW або за допомогою оригінального застосунку. Щоб дізнатись найактуальнішу інформацію, відвідайте www.bmw-charging.com.
Електромобільність BMW, заряджання електромобіля, Connected Charging

Connected Charging.

Завдяки послузі Connected Charging, ви можете ефективно використовувати запас ходу свого електромобіля чи плагін-гібрида BMW. Система показує вам інформацію про найближчі зарядні станції, які розташовані вздовж вашого маршруту, а також інформує вас про інші місця, такі як кафе чи ресторани, щоб ви мали можливість використати свій час максимально ефективно.
Including of /content/bmw/marketB4R1/master/en_BQ/publicPools/teaser-pool/medium-teasers/electromobility2020-new/jcr:content/par-4col/wideteaser_323826705 failed
BMW iX i20 2021 електричний кросовер BMW iX xDrive50 кольору Aventurin Red заряджається на громадській високопотужній станції

ПРОГРАМА BMW CHARGING ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ НА ГРОМАДСЬКИХ СТАНЦІЯХ: 12 МІСЯЦІВ БЕЗКОШТОВНО*.

ЗАРЯДЖАННЯ BMW. ЗНАЙДІТЬ НАЙБЛИЖЧУ ГРОМАДСЬКУ ЗАРЯДНУ СТАНЦІЮ ДЛЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ BMW ВЖЕ ЗАРАЗ.

ЗАРАДЖЯННЯ НА РОБОТІ.

Електромобільність BMW, заряджання на роботі
Електромобільність BMW, варіанти заряджання на роботі

Технології заряджання для вашого офісу.

Якщо ви їдете на роботу на своєму електромобілі чи плагін-гібриді BMW, BMW Charging також має пропозиції для заряджання вашого транспортного засобу. Ви також можете використовувати загальнонаціональну мережу громадських зарядних станцій від різних постачальників, яка постійно збільшується, або зарядних станцій від вашого роботодавця. Найкращим рішенням є відвідати веб-сайт www.bmw-charging.com та дізнатись там докладну інформацію, що стосується мережі громадських зарядних станцій. Також можна скористатись застосунком BMW Charging, навігаційною системою чи застосунком My BMW*. Ми будемо раді проконсультувати та підтримати комерційних клієнтів або операторів автопарків, які прагнуть створити можливості для заряджання біля офісу їхньої компанії. Просто зв’яжіться зі своїм консультантом для корпоративних клієнтів та почніть користуватись широким вибором наших послуг для заряджання.
Електромобільність BMW, заряджання електромобілів з використанням зарядного кабелю (Mode 3) на громадській станції

Зарядний кабель (Mode 3) для громадського заряджання.

Зарядний кабель (Mode 3) для громадського заряджання, який на додаток до зарядної картки BMW входить до стандартної комплектації у багатьох пакетах, та дозволяє зручно заряджати батарею автомобіля на громадських зарядних станціях. Його можна використовувати також для 3-фазного заряджання потужністю до 22 кВт — точна зарядна спроможність залежить від автомобіля та самої зарядної станції. П’ятиметровий зарядний кабель базальтово-сірого кольору.
Електромобільність BMW, заряджання електромобіля для працівників

Зарядні рішення для співробітників

Станція заряджання біля вашого офісу пропонує зручну та просту можливість зарядити автомобіль та ефективно витратити час. Саме тут продавці BMW та наша дочірня компанія Alphabet пропонують численні послуги заряджання від лізингу до керування парком електромобілів для підприємств та роботодавців. Сюди входить спеціальне зарядне обладнання, як наприклад зарядні станції зі змінним/постійним струмом, Wallbox, а також розетки, для яких доступне відповідне обладнання. Окрім того, існують різні варіанти платні за заряджання службових автомобілів вдома та в дорозі, а також багато інших варіантів для комерційних клієнтів. Все це гарантує, що для вашого ефективного розпорядку дня не буде жодних перешкод.
Дізнайтесь більше

ІДЕАЛЬНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ.

Електромобільність BMW, застосунок My BMW

Застосунок MY BMW*.

Застосунок My BMW* віртуально з’єднує вас з вашим BMW будь-де та будь-коли. А завдяки своєму сучасному дизайну, інтуїтивному інтерфейсу та зручним функціям він гарантує вам зовсім нові відчуття мобільності. Використовуючи його, ви не лише можете у будь-який час перевірити стан свого автомобіля, наприклад, рівень заряду чи доступний запас ходу, але також можете взаємодіяти чи налаштовувати ваш автомобіль за допомогою вашого смартфона. Наприклад, ви можете зручно запланувати свою подорож заздалегідь на своєму смартфоні, а потім просто надіслати пункт призначення до навігаційної системи вашого автомобіля. У той же час застосунок My BMW* завжди відображатиме вам найближчу громадську зарядну станцію з рівенем її завантаженості. Під час заряджання ви можете відстежувати поточний рівень заряду чи підготувати салон вашого автомобіля до подорожі — або ж встановити відповідний час для цього. Ви також знайдете детальну інформацію про всі попередні процеси заряджання, а також розподіл BMW Points у застосунку My BMW. Завдяки цим та багатьом іншим функціям та послугам, застосунок My BMW* забезпечує вам мобільність без перешкод та ще більше задоволення від електричного водіння — незалежно від того, де ви знаходитесь.

Електромобільність BMW, BMW Connected Charging.

Connected Charging.

Прощавайтепереживання про запас ходу: разом із BMW Connected Charging, ви можете максимально ефективно використовувати запас ходу свого електромобіля або плагін-гібрида BMW. Після того, як ви запланували свою подорож за допомогою свого смартфона та застосунку My BMW*, навігаційна система автоматично розрахує оптимальний маршрут і відобразить його для вас. Якщо пункт призначення знаходиться за межами доступного електричного запасу ходу вашого автомобіля, який ви можете переглянути в будь-який час у відповідному меню, до вашого маршруту буде додано оптимальну зупинку для заряджання. Це означає, що вся необхідна інформація завжди у вас під рукою: тип потрібного конектора, доступний струм, розклад роботи та ціна за послуги станції, а також цікаві місця у безпосередній близькості, наприклад, кафе чи ресторани. Під час подорожі ви можете будь-коли звернутись до керованого голосом асистента BMW Intelligent Personal Assistant, щоб отримати відповіді та корисні поради. Наприклад, спробуйте запитати: «Привіт BMW, як я можу збільшити запас ходу?"

Електромобільність BMW, зони eDrive та BMW Points

Зони eDrive та система BMW Points.

У всьому світі все більше і більше міст створюють райони, в яких рух транспорту або заборонено повністю, або обмежено в той чи інший спосіб. Наприклад, у німецьких містах ви зустрінете так звані екологічні зони, які допомагають локально зменшити кількість вихлопних газів та викидів CO2, що обмежує кількість забруднюючих речовин. Для того, щоб максимально сприяти та заохочувати подорожі без викидів через ці екологічні зони, ми розробили зони BMW eDrive. Таким чином ваш плагін-гібрид BMW автоматично розпізнає, коли потрапляє в екологічну зону, і самостійно перемикається на повністю електричний режим водіння. Кожен пройдений вами електричний кілометр приносить вам бонусні бали, які ви збираєте у рамках програми BMW Points, а в конкретних зонах міста та екологічних зонах кількість отриманих балів збільшуватиметься вдвічі. Ви можете переглядати їхню кількість та керувати ними у застосунку My BMW*. Потім BMW Points можна перетворити на корисні винагороди, такі як безкоштовні надбавки до BMW Charging.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ: ВІДПОВІДІ НА НАЙВАЖЛИВІШІ ЗАПИТАННЯ СТОСОВНО ЗАРЯДЖАННЯ.

 • Як я можу зарядити свій електромобіль або плагін-гібрид BMW вдома?
 • Яким є оптимальний рівень заряду батареї для мого електромобіля BMW?
 • Що потрібно врахувати перед вибором рішення для домашнього заряджання?
 • На що слід звернути увагу, заряджаючи свій плагін-гібрид BMW?
 • На що слід звернути увагу під час заряджання від розетки?
 • Хто встановить мій Wallbox чи промислову розетку для зарядного пристрою BMW Flexible Fast Charger у мене вдома?
 • У чому різниця між заряджанням змінним струмом (АС), постійним струмом (DC) і високопотужною зарядною станцією (HPC)?
Including of /content/bmw/marketB4R1/master/en_BQ/publicPools/teaser-pool/small-teasers/electromobility-2020-new/jcr:content/par-1col2/smallcontentteaser_e failed
Including of /content/bmw/marketB4R1/master/en_BQ/publicPools/teaser-pool/small-teasers/electromobility-2020-new/jcr:content/par-1col2/smallcontentteaser_1300295057 failed
Including of /content/bmw/marketB4R1/master/en_BQ/publicPools/teaser-pool/small-teasers/electromobility-2020-new/jcr:content/par-1col1/smallcontentteaser_5 failed

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ: ВІДПОВІДІ НА НАЙВАЖЛИВІШІ ЗАПИТАННЯ СТОСОВНО ЗАРЯДЖАННЯ.

 • Що таке BMW Charging?
  Електромобільність BMW, Часті запитання щодо заряджання BMW вдома

  BMW Charging – це безпроблемне рішення для заряджання вашого BMW на 360°. З продуктами та послугами BMW Charging вам доступний широкий спектр індивідуальних можливостей для заряджання вдома та в дорозі. Зарядний кабель для заряджання на громадській станції (Mode 3) та картка BMW Charging Card вже входять до стандартної комплектації. Це дає вам доступ до мережі із більш ніж 450 000 точок зарядки ** по всьому світу – у міських районах, на автостоянках та вздовж важливих артеріальних маршрутів. Ви навіть можете отримати доступ до точок заряджання високої потужності для ультра швидкого заряджання. Крім того, більшість автомобілів оснащено зарядним пристроєм Flexible Fast Charger для гнучкого заряджання вдома. Додаткові пропозиції BMW Charging можна додати відповідно до ваших потреб, наприклад, Wallbox для більш зручного заряджання вдома. Наші пропозиції охоплюють усе – обладнання для заряджання, цифрові послуги чи підтримку. Навіть послугу зі встановлення вашого Wallbox або спеціальний зелений тариф на електроенергію для заряджання вдома.

  ** Станом на лютий 2021 року.

 • Як я можу заряджати автомобіль вдома?
 • Що потрібно врахувати перед вибором рішення для домашнього заряджання?
 • Чи можу я керувати електромобілем, якщо у мене немає можливості заряджання вдома?
 • Як я можу заряджати автомобіль у подорожах?
 • Як знайти необхідний варіант заряджання в дорозі?
 • Як отримати доступ до громадських зарядних станцій?
 • Як я можу дізнатися поточний заряд автомобіля?
 • Яким є оптимальний рівень заряду батареї для мого електромобіля BMW?
 • На що слід звернути увагу, заряджаючи свій плагін-гібрид BMW?
 • На що слід звернути увагу під час заряджання від стандартної побутової розетки?
 • Хто встановить мій Wallbox чи промислову розетку для зарядного пристрою BMW Flexible Fast Charger у мене вдома?
 • У чому різниця між заряджанням змінним струмом (АС), постійним струмом (DC) і високопотужною зарядною станцією (HPC)?
 • Як отримати тарифну опцію High Power Charging?
 • Чи можу я проїхати на електромобілі BMW великі відстані?
 • Як найкраще підготувати машину до наступної подорожі?
 • У чому різниця між BMW Wallbox та Smart Partner Wallbox?

ВИТРАТА ПАЛЬНОГО ТА ВИКИДИ CO2.

*Додаток My BMW сумісний з усіма автомобілями BMW з 2014 року випуску. Для цього потрібна опція ConnectedDrive Services та підтримуваний смартфон. Доступність та функції програми My BMW залежать від ринку.

 

 

BMW iX(1):
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): менше 21
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 0
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0


BMW iX3:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 0
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 17,8 – 17,5

 

 

BMW 3 серії Седан плагін-гібрид:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2,0 – 1,5
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 45 – 35
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 15,9 – 13,9

 

 

BMW 3 серії Touring плагін-гібрид:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2,2 – 1,7
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 49 – 38
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 15,8 – 14,5

 

 

BMW 5 серії Седан плагін-гібрид:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2,3 – 1,6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 53 – 36
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 16,3 – 13,8

 


BMW 5 серії Седан плагін-гібрид:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2,4 – 1,8
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 54 – 42
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 16,7 – 15,4

 

 

BMW X5 xDrive45e:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2,0 – 1,7
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 46 – 38
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 23,5 – 21,3

 

 

BMW X3 xDrive30e:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2,4 – 2,1
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 54 – 48
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 17,1 – 16,4

 

 

BMW 2 серії Active Tourer 225xe:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 1,9
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 42
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 13,5

 

 

BMW 7 серії Седан плагін-гібрид:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2,5 – 2,1
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 57 – 48
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 16,2 – 15,1

 

 

BMW X1 xDrive25e:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 1,9
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 43
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 13,8

 

 

BMW X2 xDrive25e:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2,1 – 1,9
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 47 – 43
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 14,2 – 13,7

 

 

Значення для автомобілів, відмічених (1), є попередніми.


Інформація щодо витрати пального, викидів CO2 та енергоспоживання була визначена відповідно до приписаної процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 у версії, що діє на момент затвердження типу. Цифри стосуються автомобіля з базовою комплектацією для Німеччини, а представлений запас ходу враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних для даної моделі.

 

Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або у DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина та за посиланням https://www.dat.de/co2

 

Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переведені назад у значення, еквівалентні випробувального циклу NEDC, щоб забезпечити порівняння транспортних засобів. Для податків, пов'язаних з транспортними засобами, або інших зборів, заснованих (щонайменше, серед іншого) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.

 

Читати далі

Витрата пального та викиди CO2.

 • BMW 116d 5-дверний:
  Витрата палива в л/100 км (комбінованиf): 4,0-3,6 [4,1-3,6]
  Викиди CO2 в г / км (в поєднанні): 106-94 [107-96]

  BMW M140i 5-дверний:
  Витрата палива на л / 100 км (комбінований): 7,8
  Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 179

  Показники витрати палива і викидів CO2 залежать від обраних коліс і шин. Дані про споживання визначаються відповідно за циклом водіння ЄЕК.

  Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і офіційні викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з витрат палива і викидів CO2 в новому пасажирському транспортному засобі», яке надається безкоштовно у всіх торгових точках, від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth -Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина, і за адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

Витрата пального та викиди CO2.

 • Disclaimer reference invalid