Електромобільність BMW, запас ходу BMW

ЗАПАС ХОДУ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ ТА ПЛАГІН-ГІБРИДІВ BMW.

ЗАПАС ХОДУ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ ТА ПЛАГІН-ГІБРИДІВ BMW.

Безкомпромісний запас ходу.

Свобода означає мобільність без обмежень. Ще більш потужні високовольтні батареї роблять електромобілі надзвичайно комфортними для повсякденного використання при будь-якому способі життя. А завдяки постійно зростаючій мережі громадських зарядних станцій від BMW Charging, ви завжди матимете доступ до пунктів заряджання від широкого кола операторів у різних містах країни, подорожуючи. А також, як водій електромобіля BMW, ви отримаєте ексклюзивний доступ до потужних зарядних станцій уздовж автомагістралей, наприклад, до станцій нашого партнера IONITY в Європі. Відкрийте для себе світ комфортного водіння електромобіля з електромобілями та гібридними автомобілями BMW.

Читати далі
Електромобільність BMW, запас ходу електромобілів BMW

ПОДОРОЖУЙТЕ РАЗОМ З ВАШИМ ЕЛЕКТРОМОБІЛЕМ BMW

Місце призначення обрано, багаж спаковано і ваш BMW iX зі 100-відсотково електричним запасом ходу, якого вистачить більш ніж на 600 км (згідно випробувального циклу WLTP) вже чекає на вас, готовий до нових пригод. Для того, щоб максимально ефективно використати ваш електромобіль, ви можете завчасно підготувати обігрів салону для поїздки у додатку My BMW *, або у налаштуваннях меню автомобіля. Завдяки опції попереднього кондиціювання, ваша побутова електромережа використовується для регулювання температури акумулятора і всередині салону, в той час як автомобіль все ще заряджається від вашого BMW Wallbox, тому заряд акумулятора та доступний запас ходу залишаються незмінними. Прогнозуючий асистент водіння та персональний помічник BMW Intelligent Personal Assistant допоможуть вам оптимізувати запас ходу або навіть збільшити його: «Привіт, BMW! Як я можу збільшити запас ходу?» Крім факторів навколишнього середовища, таких як температура повітря ззовні, ваш особистий стиль водіння також впливає на інтенсивність використання високовольтної батареї вашого електромобіля, а отже і на запас ходу. Заздалегідь спланований та стабільний стиль їзди дозволяє витягнути максимум з батареї. За вашим бажанням, система може автоматично додати зручні зупинки для заряджання уздовж маршруту до пункту призначення, якщо він знаходиться за межами об’єму запасу ходу. Також система здатна перевірити реальну наявність зарядної станції та доступні на ній послуги.  

Прибувши до зарядної станції, відкрийте кришку заряджання і легко та зручно заряджайте свій BMW iX за допомогою зарядної карти BMW або застосунку My BMW*. Електромобілі BMW останнього покоління можна зарядити до 80 відсотків, що є оптимальним зарядом для всього терміну служби вашого акумулятора – приблизно за 30 хвилин на зарядній станції IONITY High-Power Charging. Крім того, ви отримуєте ексклюзивно вигідну вартість послуг, адже пакет IONITY Plus у мережі IONITY пропонує особливо привабливі ціни. А після, ви можете продовжити свою подорож - із нульовими викидами.

Електромобільність BMW, запас ходу плагін-гібридів BMW

ЩОДЕННІ ПОЇЗДКИ З ВАШИМ ПЛАГІН-ГІБРИДОМ BMW!

Напередодні поїздки, увечері, під’єднайте свій плагін-гібрид BMW 5 серії Седан 530e до BMW Wallbox за допомогою служби BMW Charging та встановіть орієнтовний час, коли ви плануєте вирушити на роботу. Завдяки опції попереднього кондиціювання, ваша побутова електромережа використовується для регулювання температури в салоні та батареї. Таким чином, ваш автомобіль буде повністю готовий до поїздки з повним запасом ходу до 61 км. У робочий час ви можете використати Карти BMW у навігаційній системі вашого автомобіля або ж застосунок My BMW, щоб легко знайти громадські зарядні станції неподалік, чи використати опцію заряджання від мережі змінного струму на роботі за допомогою зарядного кабелю BMW. Під час заряджання, ви можете у будь-який момент перевірити стан вашого плагін-гібрида за допомогою застосунку My BMW *. А повернувшись додому після робочого дня, ви просто під’єднуєте свій BMW 5 серії Седан 530e до BMW Wallbox і насолоджуєтесь вашим вечором, а наступного дня розпочнете нову поїздку до місця призначення, екологічно та без викидів.

Індикатор дальності

Оберіть модель

  ПОРАДИ: ЯК ЗБІЛЬШИТИ ЗАПАС ХОДУ ВАШОГО ПЛАГІН-ГІБРИДА.

  Електромобільність BMW, відео про запас ходу плагін-гібридів BMW

  ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ: ВІДПОВІДІ НА НАЙВАЖЛИВІШІ ЗАПИТАННЯ СТОСОВНО ЗАПАСУ ХОДУ.

  • Які фактори впливають на високовольтну батарею мого електромобіля чи плагін-гібриду BMW?
   Електромобільність BMW, часті запитаня стосовно запасу ходу BMW

   Одним із основних зовнішніх факторів, що впливає на ефективність та ємність батареї, є температура. Як ви мабуть знаєте з досвіду користування мобільним телефоном, продуктивність батарей обмежена за знижених та підвищених температур. Однак, у вашому транспортному засобі цей вплив максимально мінімізується, за допомогою оптимальної стратегії експлуатації. А чи знали ви, що ємність акумулятора також впливає на доступний запас ходу? Окрім температури, іншими факторами є використання додаткових систем, як наприклад, кондиціонер, а також вага вантажу, який ви перевозите та стиль водіння.

  • Як найкраще підготувати мій електромобіль або плагін-гібрид BMW до наступної подорожі?
  • Як мій стиль водіння впливає на запас ходу мого електромобіля чи плагін-гібрида BMW?
  • Що станеться, якщо мій пункт призначення знаходиться поза межами запасу ходу на електротязі?
  BMW електромобільність, заряджання автомобілів BMW

  Я хотів/ла би дізнатись більше про заряджання автомобілів.

  Including of /content/bmw/marketB4R1/master/en_BQ/publicPools/teaser-pool/medium-teasers/electromobility2020-new/jcr:content/par-4col/wideteaser_fa41 failed

  ВИТРАТА ПАЛЬНОГО ТА ВИКИДИ CO2.

  *Застосунок My BMW сумісний з усіма автомобілями BMW з 2014 року випуску. Для цього потрібна опція ConnectedDrive Services та підтримуваний смартфон. Доступність та функції застосунку My BMW залежать від ринку.

   

   

  BMW iX(1):
  Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): менше 21
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 0
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0


  BMW iX3:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 0
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0
  Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 17,8 – 17,5

   

   

  BMW 3 серії Седан плагін-гібрид:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2,0 – 1,5
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 45 – 35
  Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 15,9 – 13,9

   

   

  BMW 3 серії Touring плагін-гібрид:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2,2 – 1,7
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 49 – 38
  Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 15,8 – 14,5

   

   

  BMW 5 серії Седан плагін-гібрид:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2,3 – 1,6
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 53 – 36
  Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 16,3 – 13,8

   

   

  BMW 5 серії Touring плагін-гібрид:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2,4 – 1,8
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 54 – 42
  Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 16,7 – 15,4

   

   

  BMW X5 xDrive45e:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2,0 – 1,7
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 46 – 38
  Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 23,5 – 21,3

   

   

  BMW X3 xDrive30e:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2,4 – 2,1
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 54 – 48
  Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 17,1 – 16,4

   

   

  BMW 2 серії Active Tourer 225xe:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 1,9
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 42
  Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 13,5

   

   

  BMW 7 серії Седан плагін-гібрид:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2,5 – 2,1
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 57 – 48
  Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 16,2 – 15,1

   

   

  BMW X1 xDrive25e:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 1,9
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 43
  Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 13,8

   

   

  BMW X2 xDrive25e:
  Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 2,1 – 1,9
  Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 47 – 43
  Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): 14,2 – 13,7

   

   

  Значення для автомобілів, відмічених (1), є попередніми.


  Інформація щодо витрати пального, викидів CO2 та енергоспоживання була визначена відповідно до приписаної процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 у версії, що діє на момент затвердження типу. Цифри стосуються автомобіля з базовою комплектацією для Німеччини, а представлений запас ходу враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних для даної моделі.

   

  Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або у DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина або за посиланням https://www.dat.de/co2

   

  Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переведені назад у значення, еквівалентні випробувального циклу NEDC, щоб забезпечити порівняння транспортних засобів. Для податків, пов'язаних з транспортними засобами, або інших зборів, заснованих (щонайменше, серед іншого) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.

   

  Читати далі

  Витрата пального та викиди CO2.

  • BMW M140i 5-дверний:
   Витрата палива на л/100 км (комбінована): 7,8
   Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 179

   Показники витрати палива і викидів CO2 залежать від обраних коліс і шин. Дані про витрату визначаються відповідно за циклом водіння ЄЕК.

   Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива і офіційні викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Керівництві з витрати палива та викидів CO2 в новому пасажирському транспортному засобі», яке надається безкоштовно у всіх торгових точках, від DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth -Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина, і за адресою http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

  Витрата пального та викиди CO2.

  • Disclaimer reference invalid