БІЛЬШЕ ШВИДКОСТІ. МЕНШЕ ВАГИ.

BMW EfficientLightweight.

БІЛЬШЕ ШВИДКОСТІ. МЕНШЕ ВАГИ.

BMW EfficientLightweight.

Технологія BMW EfficientLightweight ― яскравий приклад ідеального поєднання ефективного та динамічного керування.

БІЛЬШЕ ШВИДКОСТІ. МЕНШЕ ВАГИ.BMW EfficientLightweight.

Технологія BMW EfficientLightweight ― яскравий приклад ідеального поєднання ефективного та динамічного керування.

ВИСОКА ЖОРСТКІСТЬ ТА БЕЗПЕКА: ПАСАЖИРСЬКА КОМІРКА З КАРБОНУ

BMW I є революційною розробкою перших пасажирських комірок з карбону, яка встановила нові стандарти легких конструкцій. Завдяки високій міцності матеріалу пасажирам забезпечується найкращий захист у разі нещасних випадків, але, водночас, він є достатньо легким, щоб врівноважити додаткову вагу HV батареї. У результаті ви отримуєте вищий рівень безпеки у поєднанні з достатнім і комфортним простором, що, водночас, зменшує вагу ― і до того ж збільшує динаміку.


BMW i3 та BMW i8 ― це перші автомобілі, в яких високотехнологічний матеріал карбон був використаний для масштабного серійного виробництва. Довгий час використання карбону було обмеженим, оскільки його необхідно було виготовляти вручну. На сьогодні Група BMW виробляє вуглецеві волокна та пластини з вуглецевого волокна, що робить можливим масштабне серійне виробництво.

НИЗЬКА ВАГА. ЗНАЧНЕ ПРИСКОРЕННЯ.

НИЗЬКА ВАГА. ЗНАЧНЕ ПРИСКОРЕННЯ.

Від задньої осі автомобіля до алюмінієвого переднього фартуха, від легко сплавних дисків М до даху CFRP ― BMW M4 Купе демонструє приклад вражаючої різноманітності технології BMW EfficientLightweight.

 

Витрата палива в л/100 км, у комбінованому циклі: 8,8 [8,3]


Викиди CO2 в г/км, у комбінованому циклі: 204 [194]

Споживання пального та викиди CO₂.

  • Дані щодо витрат палива та викидів CO2 залежать від обраного розміру коліс та шин.

    Зазначені не в дужках показники стосуються автомобілів з коробками передач, що встановлюються в базовій комплектації, показники в дужках ― стосуються моделей з доступними на замовлення коробками передач (див. розділ «Спеціальне обладнання»).

    Додаткову інформацію про офіційні показники витрати палива та офіційні дані про питомі викиди CO2 нових легкових автомобілів можна знайти в брошурі «Настанови щодо витрати палива та викидів CO2 нових легкових автомобілів», доступній без оплати в усіх точках продажів, у компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (за адресою Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany).

BMW EfficientDynamics