БІЛЬШЕ ВРАЖЕНЬ. МЕНШЕ ЗУСИЛЬ.

Інтелектуальне управління енергією.

БІЛЬШЕ ВРАЖЕНЬ. МЕНШЕ ЗУСИЛЬ.

Інтелектуальне управління енергією.

У кожному BMW реалізовані такі стандартні технології BMW EfficientDynamics, як автоматична функція зупинки/запуску двигуна, функція рекуперації енергії гальмування або електропідсилювач рульового колеса. Обʼєднані для забезпечення інтелектуального управління енергією, ці технічні рішення вже сьогодні гарантують екологічну мобільність.

БІЛЬШЕ ВРАЖЕНЬ. МЕНШЕ ЗУСИЛЬ.Інтелектуальне управління енергією.

У кожному BMW реалізовані такі стандартні технології BMW EfficientDynamics, як автоматична функція зупинки/запуску двигуна, функція рекуперації енергії гальмування або електропідсилювач рульового колеса. Обʼєднані для забезпечення інтелектуального управління енергією, ці технічні рішення вже сьогодні гарантують екологічну мобільність.

РЕЖИМ ECO PRO.

Сконцентруйтесь на задоволенні від водіння. Ефективність доступна за натиском кнопки. Режим ECO PRO технології Driving Experience Control дозволяє заощаджувати до 20% палива, нічого не роблячи для цього. Приблизно 5% палива можна заощадити завдяки додатковим функціям. Загальна економія відображається увигляді певного пробігу, а на бортовому компьютері вона представлена у вигляді додаткового бонуса. В результаті завжди можна побачити відстань, яку ще можна здолати.

РЕКУПЕРАЦІЯ ЕНЕРГІЇ ГАЛЬМУВАННЯ

Ви тиснете на гальма. В цей час продукується енергія. Цінна кенетична енергія, яку можна використи. За допомогою рекуперації енергії гальмування вона перетворюється в електричну енергію та використовується для зараджання акумулятора замість того, щоб розсіятись без жодної користі. Також і двигун витрачає менше енергії на заряджання акумулятора, що своєю чергою відображується на зниженні споживання палива та рівня викидів.

ЕЛЕКТРИЧНИЙ ПІДСИЛЮВАЧ КЕРМА

Звичайні системи для підтримки потужності кермового керування працюють на гідравлиці. Вони функціонують безперервно, навіть, якщо водій зовсім не обертає кермо. І це коштує енергії. У разі ж застосування функції Electric Power Steering електричний двигун замінює гідравлічний механізм та активується, коли водій дійсно крутить кермо. На прямих дорогах або якщо кермо постійно повернуте під певним кутом на віражах, система не вмикається, а енергія не витрачається. В результаті зменшуться споживання палива, тоді як як враження від динамічного руху, типового для BMW, залишається.

БОНУСИ

Режим оптимізації споживання ECO PRO гарантує, що параметри педалі акселератора та коробки передач, а також режим обігріву/ климат-контролю інтелектуально адаптуються. Поради режиму ECO PRO допоможуть Вам поліпшити стиль водіння, а з бонусів Ви дізнається скільки додаткових кілометрів ви отримали завдяки оптимізації споживання під час їзди в режимі ECO PRO.

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ЕКОНОМНОГО ВОДІННЯ.

Різні ситуації вимагають різних дій. Енергозберігаючі технології, такі, як індикатор найкращого моменту для перемикання передачі або функція автоматичної зупинки/запуску двигуна допомагає водію обрати найкращій порядок дій і, відповідно, керувати автомобілем більше ефективно.

 • Індикатор перемикання передач

  Вибір правильного моменту для зміни швидкості є ключем до ефективності. В залежності від ситуації на дорозі в будь-який момент часу вираховується найбільш ефективна швидкість, яка потім відображається на інформаційному дисплеї.

  Система також розпізнає швидке прискорення та відкладає відображення відповідної рекомендації до моменту досягнення двигуном певної швидкості. Порівняльні випробування показали, що автомобілі з індикатором найкращого моменту перемикання передач споживали приблизно на чотири відсотки палива менше.

 • Функція автоматичної зупинки/запуску двигуна

  Заощаджуйте паливо ефективно: функція автоматичної зупинки/запуску двигуна гарантує, що паливо буде споживатись лише під час руху автомобіля. У разі тимчасової зупинки, наприклад, на світлофорі або у разі затору на дорозі, функція автоматичної зупинки/запуску двигуна заощаджує паливо завдяки вимиканню двигуна. Варто лише послабити зчеплення (в випадку механічної коробки передач) або відпустити гальма (атоматична коробка передач Steptronic) двигун за частки секунди автоматично запускається знову.

 • Режим примусового холостого ходу

  Щойно водій прибере ногу з акселератора не натискаючі при цьому гальма, режим примусового холостого хооду вимкне напругу між двигуном та електроприводом в автомобілі з автоматичною коробкою передач. Ця функція є частиною режиму ECO PRO. Автомобіль котиться вперед, не відчуваючи опору зі сторони двигуна, який працює на холостому ході, споживаючі мінімум палива та не забруднюючи навколишнє середовище.

 • Помічник Route-ahead

  Помічник Route-ahead ― це функція, що є елементом режиму ECO PRO, яка допомагає водію пристосуватись до надзвичайно ефективного способу водіння. У поєднанні з навігаційною системою Professional, вона розпізнає обмеження швидкості, межі міста, круті повороти дороги, кільцеві площі, повороти та шосейні дороги, що знаходяться на обраному маршруті та заздалегіть дає вказівки, коли слід знизити швидкість.

Показники споживання палива та викидів CO₂

 • Disclaimer reference invalid
BMW EfficientDynamics