БІЛЬШЕ ЕНЕРГІЇ. МЕНШЕ ВИТРАТИ.

BMW eDrive.

BMW i Performance

Концепція електроприводу BMW eDrive пропонує максимум задоволення за кермом, дозволяючи при цьому пересуватися практично в повній тиші і з нульовими викидами. Основу приводу BMW eDrive складають три компоненти: електродвигун, високопродуктивна літієво-іонна акумуляторна батарея та інтелектуальна система керування енергією.

БІЛЬШЕ ЕНЕРГІЇ. МЕНШЕ ВИТРАТИ.BMW eDrive.

Концепція електроприводу BMW eDrive пропонує максимум задоволення за кермом, дозволяючи при цьому пересуватися практично в повній тиші і з нульовими викидами. Основу приводу BMW eDrive складають три компоненти: електродвигун, високопродуктивна літієво-іонна акумуляторна батарея та інтелектуальна система керування енергією.

Читати далі

МОБІЛЬНІСТЬ МАЙБУТНБОГО З ПРИВОДОМ BMW eDRIVE.

Концепція приводу BMW eDrive наділяє автомобіль вражаючою динамікою. Поєднання електродвигуна, високопродуктивної літієво-іонної батареї та інтелектуальної системи керування енергоспоживанням забезпечує надихаючі динамічні емоції водіння і захоплююче дух прискорення. А при використанні чисто електричного приводу автомобіль рухається з нульовими викидами.

 • Електродвигун

  Електродвигун - це інноваційна розробка BMW Group, яка є складовою частиною всіх BMW з електроприводом. Так, при повністю зарядженій батареї максимальний запас ходу BMW 7 серії iPerformance становить 48 км в чисто електричному режимі водіння. Це дозволяє здійснювати більшість повсякденних поїздок з нульовими викидами. При необхідності електродвигун також може використовуватися для особливо динамічних коротких прискорень, наприклад при обгонах.

 • Високопродуктивна літієво-іонна акумуляторна батарея

  Усі автомобілі з технологією BMW eDrive отримують енергію для електродвигуна від високотехнологічного пристрою зберігання електроенергії. Високопродуктивні літієво-іонні батареї оснащуються системою охолодження, постійно підтримує оптимальну робочу температуру батареї, збільшуючи таким чином її віддачу і термін служби. Зарядка батареї можлива від будь-якого джерела електроенергії, навіть від звичайної 230-вольтової домашньої розетки.

 • Інтелектуальне керування енергією

  Максимальна ефективність і продуктивність в будь-який момент часу - основне завдання інтелектуальної системи керування енергією. Крім цього, система контролює інші функції BMW EfficientDynamics, спеціально розроблені для приводів з синхронними електродвигунами.

  Інтелектуальна система керування енергією оптимізує ефективність електроприводу і високопродуктивної батареї за допомогою системи прогнозування. Система використовує дані навігаційної системи для розрахунку оптимального часу включення електроприводу або заряду батареї в залежності від маршруту і ситуації руху. Це дозволяє заощадити до десяти відсотків енергії і таким чином проїхати більшу відстань в повністю електричному режимі.

  Система рекуперації енергії гальмування забезпечує збереження кінетичної енергії, що вивільняється при гальмуванні або уповільненні, у вигляді електрики високопродуктивної літієво-іонної акумуляторної батареї, де вона доступна в будь-який момент для збільшення загальної приймальності автомобіля.

  У режимі ECO PRO, який можна активувати одним натисканням клавіши, всі системи автомобіля перемикаються в режим підвищеної економічності, інтелектуально використовуючи резерви енергії. Для цього інтелектуальна система керування енергією знижує інтенсивність роботи систем комфорту відповідно до вимог водія. Крім цього, система дає підказки водієві, що стосуються економічного водіння, які відображаються на дисплеї управління і допомагають збільшити запас ходу.

УВСІ МОДЕЛІ З ТЕХНОЛОГІЄЮ EDRIVE

МОДЕЛІ BMWi

BMW i8.

BMW i8 готовий почати революцію в своєму класі. Як перший спортивний автомобіль з витратою палива і викидами на рівні компактного автомобіля.

Витрата палива в змішаному циклі, л/100 км: 2,1

Викиди CO2 в змішаному циклі, г/км: 49

Споживання електроенергії в змішаному циклі, кВт·год/100 км: 11,9

Читати далі

BMW i3.

BMW i3 наново визначає екологічно стійку мобільність: оснащений повністю електричним приводом, він не тільки пересувається з нульовими викидами, а й відрізняється маневреністю і дарує справжнє задоволення за кермом.

Викиди CO2 в змішаному циклі, г/км: 0

Споживання електроенергії в змішаному циклі, кВт·год/100 км: 12,9

Читати далі

МОДЕЛІ BMW IPERFORMANCE

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

Загальна потужність приводу BMW eDrive і 3-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo складає 224 к. с. (165 кВт), викиди CO2 від 49 до 46 г/км, витрата палива від 2,1 до 2,0 л/100 км.

Читати далі

BMW 330e iPerformance Седан.

Потужний 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower з потужністю 184 к. с. (135 кВт) працює спільно з потужним електродвигуном, що розвиває 65 кВт (88 к. с.). Викиди CO2 в змішаному циклі становлять від 49 до 44 г/км, а витрата палива - від 2,1 до 1,9 л/100 км.

Читати далі

BMW 530e iPerformance Седан.

У систему приводу входить 4-циліндровий бензиновий двигун потужністю 184 к. с. (135 кВт) з технологією BMW TwinPower Turbo, електромотор потужністю 70 кВт (95 к. с.) І літієво-іонна високовольтна акумуляторна батарея ємністю 9,2 кВт•год. При використанні тільки електричної тяги автомобіль має запас ходу близько 45 км при максимальній швидкості на електроприводі 140 км/ч.

* Наведені значення є попередніми і на даний момент не підтверджені.

Читати далі

Моделі BMW 7 серії iPerformance.

Моделі BMW iPerformance 740e, 740Le і 740Le xDrive оснащені потужним 4-циліндровим бензиновим двигуном BMW TwinPower потужністю 240 к. с. в поєднанні з високоефективним електроприводом eDrive.

Читати далі

BMW X5 xDrive40e iPerformance.

BMW X5 xDrive40e iPerformance яскраво проявляє свій амбітний і цілеспрямований характер. При потужності 245 к. с. (180 кВт) викиди CO2 в змішаному циклі становлять всього від 78 до 77 г/км. Витрата палива при цьому складає від 3,4 до 3,3 л/100 км.

Читати далі

ЗАРЯДКА.

Від простої зарядки вдома і на зарядних станціях мережі ChargeNow до сервісів підтримки Assistance Services: концепція зарядки BMW робить водіння на електротязі зручним і приємним в повсякденному житті.

 • Зарядка вдома.

  Електромобілі мають безліч переваг в порівнянні з традиційними автомобілями, і одна з них - це «повний бак палива» щоранку. Тому що їх можна легко і зручно заряджати вдома за допомогою вхідного в комплект стандартного зарядного кабелю. А з зарядним пристроєм BMW i Wallbox процес стає ще швидше і зручніше: ця зарядна станція монтується на стіні вашого будинку і ідеально доповнює дизайн автомобілів BMW, а також відрізняється підвищеною потужністю, що дозволяє скоротити час зарядки.

 • Зарядна станція загального користування.

  Мережа ChargeNow пропонує доступ до зарядних станцій загального користування партнерів BMW i. Для забезпечення легке та оптимальне використання різних пропозицій та технологій, BMW і обʼєднав велику кількість провайдерів у мережу ChargeNow. Картка ChargeNow надає доступ і дозволяє користуватися мережею. Наприкінці місяця ви отримаєте виписку з чітким оглядом заряджань за допомогою картки ChargeNow.

 • Статус підзарядки

  За допомогою застосунку BMW Connected ви можете зручно контролювати заряджання в режимі реального часу через свій смартфон. Крім того, можна також переглянути запас ходу на електродвигуні та стан заряду акумулятора Вашого автомобіля BMW. Віддалений контроль може використовуватися для планування операцій з заряджання за допомогою щотижневого таймера та для активації клімат-контролю під час підготовки до подорожі.

Витрата палива та викиди CO2.

 • Показники для BMW 225xe iPerformance Active Tourer:
  Витрата палива в змішаному циклі, л/100 км: від 2,1 до 2,0
  Викиди CO2, г/км в змішаному циклі: від 49 до 46
  Споживання електроенергії, кВт·год на 100 км в змішаному циклі: від 11,9 до 11,0

  Показники для BMW 330e iPerformance Седан:
  Витрата палива в змішаному циклі, л/100 км: від 2,1 до 1,9
  Викиди CO2, г/км в змішаному циклі: від 49 до 44
  Споживання електроенергії, кВт·год на 100 км в змішаному циклі: від 11,9 до 11,0

  Показники для BMW 530e iPerformance Седан:
  Витрата палива в змішаному циклі, л/100 км: 2,0*
  Викиди CO2, г/км в змішаному циклі: 46*
  * Наведені значення є попередніми і на даний момент не підтверджені.

  Показники для BMW 740e iPerformance:
  Витрата палива в змішаному циклі, л/100 км: від 2,2 до 2,0
  Викиди CO2, г/км в змішаному циклі: від 50 до 45
  Споживання електроенергії, кВт·год на 100 км в змішаному циклі: від 13,1 до 12,5

  Показники для BMW 740Le iPerformance:
  Витрата палива в змішаному циклі, л/100 км: від 2,2 до 2,0
  Викиди CO2, г/км в змішаному циклі: від 51 до 45
  Споживання електроенергії, кВт·год на 100 км в змішаному циклі: від 13,3 до 12,6

  Показники для BMW 740Le xDrive iPerformance:
  Витрата палива в змішаному циклі, л/100 км: від 2,5 до 2,1
  Викиди CO2, г/км в змішаному циклі: від 56 до 49
  Споживання електроенергії, кВт·год на 100 км в змішаному циклі: від 13,9 до 13,2

  Показники для BMW X5 xDrive40e iPerformance:
  Витрата палива в змішаному циклі, л/100 км: від 3,4 до 3,3
  Викиди CO2, г/км в змішаному циклі: від 78 до 77
  Споживання електроенергії, кВт·год на 100 км в змішаному циклі: від 15,4 до 15,3

  Значення витрати палива і викидів CO2 залежать від обраних розмірів коліс і шин.

  Значення вказані для базової моделі зі стандартною коробкою передач.

  Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретних значеннях викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в директивах по витраті палива і викидам CO2 для легкових автомобілів, що надаються безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).