БІЛЬШЕ ЕНЕРГІЇ. МЕНШЕ ПАЛИВА.

BMW eDrive.

BMW i Performance

БІЛЬШЕ ЕНЕРГІЇ. МЕНШЕ ПАЛИВА.

BMW eDrive.

Концепція електродвигуна BMW eDrive забезпечує максимальне задоволення за кермом ― тихо та без викидів. Три компоненти серця BMW eDrive: електричний двигун, літієво-іонна високоефективна батарея та система інтелектуального управління енергією.

БІЛЬШЕ ЕНЕРГІЇ. МЕНШЕ ПАЛИВА.BMW eDrive.

Концепція електродвигуна BMW eDrive забезпечує максимальне задоволення за кермом ― тихо та без викидів. Три компоненти серця BMW eDrive: електричний двигун, літієво-іонна високоефективна батарея та система інтелектуального управління енергією.

НОВІТНЯ МОБІЛЬНІСТЬ ЗАВДЯКИ BMW eDRIVE.

Концепція приводу BMW eDrive відома своєю вражаючою динамікою. У поєднанні з електричним двигуном, літієво-іонною високоефективною батареєю та інтелектуальним управлінням енергією вона забезпечує надзвичайну маневріність та прискорення, що перехоплю подих. А при їзді повністю на електриці ― автомобіль повністю екологічно чистий.

 • Електричний двигун

  Електричний двигун ― інноваційна розробка BMW Group, яка є важливою складовою всіх моделей BMW, що пересуваються на електриці. Повний заряд батареї забезпечує, наприклад, BMW 7 серії iPerformance дальність ходу 48 кілометрів виключно на електричному двигуні. Це означає, що долати щоденні дистанції можна без викидів. В залежності від вимог, електричний двигун також можна використовувати для досягнення особливо потужних коротких сплесків прискорення ― як, наприклад, при обгоні.

 • Літієво-іонна високоефективна батарея

  Всі транспортні засоби з технологією BMW eDrive отримують енергію для пересування з високотехнологічного електричного накопичувального пристрою. Літієво-іонна високоефективна батарея поєднується з системою охолодження, яка постійно підтримує температуру батареї на оптимальному робочомурівні, підвищуючи продуктивність та строк служби. При наявності підключення до електричної мережі можна підзарядити батарею. Достатньо навіть 230-вольтової побутової розетки.

 • Інтелектуальне управління енергією

  Найбільша потужність та продуктивність, які завжди доступні ― основне завдання інтелектуального управління енергією полягає в тому, щоб забезпечити обидві ці можливості. Вона також додатково контролює певні функції технології BMW EfficientDynamics, які спеціально координуються для приводів з синхронним електродвигуном.

  Інтелектуальне управління енергією оптимізує ефективність електродвигуна та високоефективної батареї для використання згідно прогнозованої стратегії. Для розрахунку оптимального часу переходу на електроенергію або підзарядки акумулятора розраховуються наперед на підставі навігаційних даних та залежно від оптимального маршруту руху та ситуації на дорозі. Це допомагає заощадити до десяти відсотків енергії, дозволяючи водієві долати більшу дистанцію виключно на електриці.

  Рекуперація енергії гальмування є гарантією того, що кінетична енергія, що виробляється під час гальмування або уповільнення, зберігається у літіо-іонній високоефективній батареї, де вона завжди доступна для підвищення загальної потужності.

  Натискання кнопки в режимі ECO PRO ― це все, що потрібно для переводу всіх систем автомобіля в режим енергоефективності та інтелектуального використання запасів енергії.

  Для цього, система інтелектуального управління енергією скоротить роботу всіх функцій забезпечення комфорту відповідно до потреб водія. Крім того, на дисплеї управління водій побачить поради щодо особливо ефективного керування для збільшення запасу ходу.

ВСІ МОДЕЛІ З ТЕХНОЛОГІЄЮ BMW EDRIVE

BMWi MODELS

BMW i8.

BMW i8 готовий внести кардинальні зміни до свого класу транспортного засобу. Оскільки це перший спортивний автомобіль з показниками рас ходу та викидів як у малолітражного автомобіля.
Витрата палива в л /100 км, у комбінованому циклі: 2,1
Викиди CO₂ в г/км, у комбінованому циклі: 49
Споживання електроенергії в кВт*год/100 км, у комбінованому циклі:11,9

BMW i3.

Модель BMW i3 ― переосмислена екологічна мобільність: його повністю електричний двигун відомий не тільки повною відсутністю викидів, але й своєю особливою маневреністю та задоволенням від керування.
Споживання електроенергії вкВт*год/100 км, у комбінованому циклі:12.9

BMW iPERFORMANCE MODELS

BMW 225xe iPerformance Active Tourer.

Поєднання BMW eDrive та трициліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo потужністю 165 кВ (224 к.с.) з викидами CO₂ у комбінованому циклі у діапазоні від 49 до 46 г/км та витратою палива від 2,1 до 2,0 л/100 км.

BMW 330e iPerformance Седан.

Потужний чотирициліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower 135 кВт (184 к.с.) працює разом з потужним електродвигуном, що видає потужність у 65 кВт (88 к.с.). Викиди CO2 у комбінованому циклі на рівні від 49 до 44 г/км, а споживання пального варіюється від 2.1 до 1.9 л/100 км.

BMW 530e iPerformance Sedan

Основні компоненти двигуна включають бензиновий двигун потужністю 135 кВт (184 к.с.) з чотирициліндровим двигуном із технологією BMW TwinPower Turbo, електродвигуном потужністю 70 кВт (95 к.с.) та високовольтною літієво-іонною батареєю місткістю 9,2 кВт-год. Коли автомобіль працює лише на електричній енергії, він має дальність ходу близько 45 км та максимальну швидкість на електриці 140 км/год.

*Ці значення є приблизними та ще не підтвердженими.

МОДЕЛІ BMW 7 СЕРІЇ IPERFORMANCE.

Моделі BMW iPerformance 740e, 740Le та 740Le xDrive управляються потужним чотирициліндровим бензиновим вигуном TwinPower Turbo з потужністю в 240 к.с. у поєднанні з високоефективним електродвигуном eDrive.

BMW X5 xDrive40e iPerformance.

BMW X5 xDrive40e iPerformance є амбіційним та новаторським у всіх відношеннях. Не зважаючина його потужність у 180 кВт (245 к.с.), обʼєм викидів CO2 у комбінованому циклі всього від 77 до 78 г/км. Витрата палива варіюється від 3,4 до 3,3 л/100 км.

ПІДЗАРЯДКА.

Від звичайної підзарядки вдома та на спеціальних станціях мережі ChargeNow та аж до служб допомоги в екстрених ситуаціях ― концепція підзарядки BMW забезпечить вам відчуття комфорту та задоволення на електричний автомобілях кожного дня.

 • Підзараджання вдома.

  Електричні транспортні засоби мають багато переваг порівняно з їх звичайними «колегами» —один з них має «повний бак» щоранку. Це можливо, оскільки їх можна легко та зручно зарядити вдома за допомогою підключення кабеля зарядного пристрою. Процес навіть швидший та більш зручний з BMW i “Wallbox”. Його станція підзарядки, встановлена на стіні вашого дом, підвищує ефективність підзарядки, тим самим знижуючи необхідний для цього час, а також ідеально пасує за дизайном автомобілям BMW.

 • Зарядна станція загального користування.

  Мережа ChargeNow пропонує доступ до зарядних станцій загального користування партнерів BMW i. Для забезпечення легке та оптимальне використання різних пропозицій та технологій, BMW і обʼєднав велику кількість провайдерів у мережу ChargeNow. Картка ChargeNow надає доступ і дозволяє користуватися мережею. Наприкінці місяця ви отримаєте виписку з чітким оглядом заряджань за допомогою картки ChargeNow.

 • Статус підзарядки

  За допомогою застосунку BMW Connected ви можете зручно контролювати заряджання в режимі реального часу через свій смартфон. Крім того, можна також переглянути запас ходу на електродвигуні та стан заряду акумулятора Вашого автомобіля BMW. Віддалений контроль може використовуватися для планування операцій з заряджання за допомогою щотижневого таймера та для активації клімат-контролю під час підготовки до подорожі.

Споживання пального та викиди CO₂.

 • Disclaimer reference invalid
BMW EfficientDynamics