БІЛЬШЕ ДИНАМІКИ. МЕНШЕ ВИТРАТИ ПАЛИВА.

Двигуни BMW TwinPower Turbo.

Інноваційні бензинові та дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo є основою всіх автомобілів BMW. У цих силових агрегатах використовуються передові системи упорскування, система зміни фаз газорозподілу і інноваційні технології турбонаддува.

БІЛЬШЕ ДИНАМІКИ. МЕНШЕ ВИТРАТИ ПАЛИВА.Двигуни BMW TwinPower Turbo.

Інноваційні бензинові та дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo є основою всіх автомобілів BMW. У цих силових агрегатах використовуються передові системи упорскування, система зміни фаз газорозподілу і інноваційні технології турбонаддува.

Читати далі

БЕНЗИНОВІ ДВИГУНИ BMW TWINPOWER TURBO.

Інноваційний 3-циліндровий бензиновий двигун, що відрізняється виключно плавною роботою, 4-циліндровий бензиновий двигун і рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo, неодноразово визнавався «двигуном року» (Engine of the Year Award) - всі ці силові агрегати встановлюють нові стандарти. У своєму останньому поколінні двигуни сімейства BMW EfficientDynamics стали ще більш економічними, екологічними і потужними у порівнянні з попередниками.

 

Для досягнення більш високої ефективності і динаміки інноваційний набір технологій, що став основою стратегії BMW EfficientDynamics, включає передову технологію впорскування палива, повністю регульовану систему керування клапанами Valvetronic з системою double-VANOS, а також інноваційну технологію турбонаддува. Результат: виключно ефективна система приводу, яка чудово демонструє потенціал BMW в області розробки двигунів.

ДВІ ДИСЦИПЛІНИ. ОДИН ЧЕМПІОН.

Ще більша чуйність, ще менша витрата палива: рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo.

BMW M4 Coupé:

Витрата палива в змішаному циклі, л/100 км: 8,8 [8,3]

Викиди CO2 в змішаному циклі, г/км: 204 [194]

Читати далі

ДВІ ДИСЦИПЛІНИ. ОДИН ЧЕМПІОН.

Ще більша чуйність, ще менша витрата палива: рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo.

ДИЗЕЛЬНІ ДВИГУНИ BMW TWINPOWER TURBO.

Дизельні двигуни BMW Twin Power Turbo – це комплексне втілення принципу BMW EfficientDynamics: поєднання максимальної економічності, потужності і динамічних якостей з низькою витратою палива. У їх ефективності і динаміці немає ніяких сумнівів. У той же час 3-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo як ідеальний силовий агрегат початкового рівня, 4-циліндровий дизельний двигун і особливо потужний рядний 6-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo відрізняються невисоким рівнем викидів і малими втратами на тертя. Таким чином, максимальне задоволення за кермом гарантовано. Дизельні силові агрегати з легкими алюмінієвими компонентами BMW EfficientDynamics оснащуються турбонагнітачами із змінною геометрією. Крім цього, в конструкції використовується система безпосереднього впорскування палива Common Rail останнього покоління.

8-СТУПІНЧАСТА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC. ЗАВЖДИ НА ОДНУ ПЕРЕДАЧУ ПОПЕРЕДУ.

Ідеальна передача потужності, зниження витрати палива і збільшення спортивності і динаміки: 8-ступінчаста коробка передач Steptronic.

8-СТУПІНЧАСТА СПОРТИВНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC.

Завдяки меншим передавальним відносинам і мінімальним інтервалам обертів 8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic забезпечує більш динамічні перемикання і високий комфорт в русі. Ця КП поєднує відчуття вражаючою динаміки з максимальним комфортом і зниженням витрати палива. А з функцією керування прискоренням Launch Control ваш BMW демонструє чудову динаміку при старті з місця. Ключове слово - максимальне прискорення. Натисніть один раз клавішу системи DSC, переведіть важіль перемикання передач в положення S, натисніть педаль гальма і активуйте функцію «kick-down» педалі акселератора - а тепер відпустіть педаль гальма і відчуйте, що таке справжня тяга.

BMW BluePerformance.

Технології BluePerformance дозволяють знизити до мінімуму викиди окисів азоту (NOx) дизельними двигунами. Крім фільтра сажі і каталітичного нейтралізатора NOx, в деяких моделях двигунів використовується каталітичний нейтралізатор SCR (SCR = Selective Catalytic Reduction, селективне каталітичне відновлення) з системою впорскування.

Читати далі
 • Моделі з технологіями BMW BluePerformance
BMW EfficientDynamics

ВИТРАТА ПАЛИВА ТА ВИКИДИ CO2.

 • BMW i8: Витрата палива в змішаному циклі, л/100 км: 2,1

  Викиди CO2 в змішаному циклі, г/км: 49

  Споживання електроенергії в змішаному циклі, кВт·год/100 км: 11,9

  Значення без дужок вказані для базової моделі зі стандартною коробкою передач, значення в дужках - для моделі з коробкою передач, доступною в якості опції (див. Додаткове обладнання).

  Значення витрати палива і викидів CO2 залежать від обраних розмірів коліс і шин.

  Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретні значення викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в директивах по витраті палива і викидам CO2 для легкових автомобілів, що надаються безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).