БІЛЬШЕ ПОТУЖНОСТІ. МЕНШЕ СПОЖИВАННЯ.

Двигуни BMW TwinPower Turbo.

БІЛЬШЕ ПОТУЖНОСТІ. МЕНШЕ СПОЖИВАННЯ.

Двигуни BMW TwinPower Turbo.

Серце кожного BMW ― інноваційні бензинові та дизельні двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo. Вони поєднують новітні системи впорскування, повністю регульований контроль потужності та інноваційну технологію турбонаддуву.

БІЛЬШЕ ПОТУЖНОСТІ. МЕНШЕ СПОЖИВАННЯ.Двигуни BMW TwinPower Turbo.

Серце кожного BMW ― інноваційні бензинові та дизельні двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo. Вони поєднують новітні системи впорскування, повністю регульований контроль потужності та інноваційну технологію турбонаддуву.

БЕНЗИНОВІ ДВИГУНИ BMW TWINPOWER TURBO.

Інноваційний трициліндровоий бензиновий двигун, з його вийнятковою рівністю роботи, чотирициліндровий бензиновий двигун та рядний шестициліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo, багаторазовий переможець конкурсу «Двигун року» ― всі вони встановили нові стандарти. Новітнє покоління сімейства двигунів BMW EfficientDynamics виявило більшу економічність з меншим рівнем викидів та більшою потужністю.

ДВА НАПРЯМКИ. ОДИН ЧЕМПІОН.

Навіть більша потужність, навіть нижчий рівень споживання: рядний шестициліндровий двигун M TwinPower Turbo.

ДВА НАПРЯМКИ. ОДИН ЧЕМПІОН.

Навіть більша потужність, навіть нижчий рівень споживання: рядний шестициліндровий двигун M TwinPower Turbo.

BMW M4 Купе:
Витрата палива в л/100 км, в комбінованому циклі: 8,8 [8,3]
Викиди CO2 в г/км, в комбінованому циклі: 204 [194]

ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН BMW TWINPOWER TURBO.

Систематичне застосування технології BMW EfficientDynamics прослідковується й у дизельних двигунах BMW Twin Power Turbo: поєднання найвищіх показників економії, потужності та ходових якостей з низьким споживанням пального. Їхня економічність та динамічність безсумнівна. Разом з тим трициліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo є ідеальними двигунами базового рівня. Інноваційні рядні чотирициліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo та особливо потужні шестициліндрові дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo демонструють роботу з надзвичайно низькими обсягами викидів та незначним ступенем тертя. А отже, максимальне задоволення за кермом гарантоване. Дизельні силові агрегати з легкосплавною алюмінєвою конструкцією з сімейства двигунів BMW EfficientDynamics оснащені турбонаддувом зі змінною геометрією турбіни. За впорскування палива відповідає система прямого впорскування нового покоління CommonRail.

ВОСЬМИСТУПЕНЕВА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC. ЗАВЖДИ НА ПЕРЕДАЧУ ПОПЕРЕДУ.

Досконала подача енергії, зниження споживання палива та підвищення спортивності та динамічності ― восьмиступенева коробка передач Steptronic.

ВОСЬМИСТУПЕНЕВАКОРОБКА ПЕРЕДАЧ STEPTRONIC SPORT.

Восьмиступенева коробка передач Steptronic Sport забезпечує значно вищий рівень перемикання передач та комфорту від керування завдяки меншим передаточним числам та інімальним інтервалам обертів завдяки чому досягається максимальний комфорт з сенсаційно вражаючою динамікою та зниженим споживанням палива. А завдяки функції Launch Control ваш BMW вражатиме як в русі, так і в спокої. Ключове слово ― максимальне прискорення. Натисніть один раз на кнопку DSC (система динамічної стабілізації), переведіть важіль управління коробкою передач у позицію ‘S’, затисніть гальма та натисканням педалі акселератора активуйте функцію «kick-down» ― тепер відпускайте гальма та відчуйте, що таке потужний обертальний момент.

BMW BluePerformance.

Технологія BMW BluePerformance знижує оксиди азоту (NOx), які виробляються дизельним двигуном до мінімуму. Додатково вбудований дизельний сажевий фільтр та каталітичний нейтралізатор оксидів азоту, у деяких моделях нейтралізатор системи селективного відновлення оксидів азоту SCR с вприскуванням AdBlue® .

 • Моделі з технологією BMW BluePerformance

  В наступних моделях використовувалась технологія SCR у 2016 (Європа, Туреччина, Японія, Корея):

  BMW 5 серії Седан: 520d xDrive, 525d xDrive, 530d xDrive, 535d xDrive

  BMW 5 серії Турінг: 520d xDrive, 525d xDrive, 530d xDrive, 535d xDrive

  BMW 5 серії Гран Турізмо: 520d, 530d xDrive, 535d xDrive

  BMW 7 серії Седан: 725d, 730d, 730d xDrive, 740d xDrive, 750d xDrive

  BMW X5: sDrive25d, xDrive25d, xDrive30d, xDrive40d, M50d

  BMW X6: xDrive30d, xDrive40d, M50d

СПОЖИВАННЯ ПАЛИВА ТА ВИКИДИ CO₂.

 • Disclaimer reference invalid
BMW EfficientDynamics