БІЛЬШЕ МАНЕВРЕНОСТІ. МЕНШЕ ОПОРУ.

Аеродинаміка

Гарні ідеї не обов'язково повинні бути складними: завдяки окремим аеродинамічним рішенням, таким як керування повітрозабірником, активний задній спойлер або повітрозабірник Air Curtain в передньому фартуху, ваш BMW демонструє оптимізований коефіцієнт аеродинамічного опору. Це сприяє підвищенню економічності і стійкості при русі, а також допомагає знизити рівень шуму в салоні. Переконайтеся самі.

БІЛЬШЕ МАНЕВРЕНОСТІ. МЕНШЕ ОПОРУ.Аеродинаміка

Гарні ідеї не обов'язково повинні бути складними: завдяки окремим аеродинамічним рішенням, таким як керування повітрозабірником, активний задній спойлер або повітрозабірник Air Curtain в передньому фартуху, ваш BMW демонструє оптимізований коефіцієнт аеродинамічного опору. Це сприяє підвищенню економічності і стійкості при русі, а також допомагає знизити рівень шуму в салоні. Переконайтеся самі.

Читати далі

РЕШІТКА РАДІАТОРА З АКТИВНИМИ АЕРОДИНАМІЧНИМИ ЗАСЛІНКАМИ ACTIVE AIR STREAM.

Решітка радіатора з активними аеродинамічними заслінками Active air stream відстежує потребу двигуна, гальмівних механізмів та інших компонентів в охолоджувальному повітрі, при необхідності автоматично відкриваючи повітряні заслінки. Якщо додаткове охолодження не потрібно, система знову їх закриває. Це допомагає поліпшити аеродинаміку, а також знизити витрату палива.

ПОВІТРОЗАБІРНИКИ AIR CURTAIN.

Ви контролюєте автомобіль, а повітрозабірник Air Curtain контролює потік повітря. Цей елемент знижує опір повітряному потоку несподівано простим, але винятково ефективним способом. Повітроводи, що звужуються, прискорюють потік повітря і направляють його вздовж коліс. Це зменшує завихрення в колісних арках і знижує аеродинамічний опір кузова, а також витрати палива і викиди СО2.

ПОВІТРОПРОВОДИ AIR BREATHER.

Ви розганяєтесь. Ви рухаєтесь все швидше і швидше. Але ви все ще не помічаєте ніякого опору повітря. Тому що повітропроводи Air Breather оптимізують відповідний до передніх коліс повітряний потік. Вони знижують турбулентність в колісних арках і зривають повітряні завихрення. Витрата палива і викиди CO2 знижуються.

АКТИВНИЙ ЗАДНІЙ СПОЙЛЕР.

З ростом швидкості зростають і підйомні сили, що діють на автомобіль. На швидкості 110 км/год автоматично висувається активний задній спойлер. Аеродинамічний опір знижується, стійкість автомобіля підвищується, а діюча на задній міст підйомна сила зменшується. Крім цього, також знижуються витрата палива і викиди СО2. На швидкості 70 км/год задній спойлер автоматично втягується.

СПОЙЛЕР AIR BLADE.

Спойлер Air Blade - це гострий елемент на задній стійці, що розділяє потоки повітря і зменшує таким чином супутні повітряні потоки позаду автомобіля. Це дозволяє знизити аеродинамічний опір в задній частині, що в свою чергу допомагає знизити витрату палива і викиди СО2.

КОЛІСНІ ДИСКИ AERO.

Легка перемога над вітром: аеродинамічний оптимізовані колісні диски Aero, виконані в дизайні Turbine, оптимальним чином направляють повітряний потік уздовж бічних поверхонь автомобіля, покращуючи таким чином загальну аеродинаміку.

АЕРОДИНАМІКА BMW I8.

Обтічний кузов, ефектна конічна форма, мала маса - BMW i8 яскраво демонструє свій характер чистокровного спортивного автомобіля. Ціла низка аеродинамічний оптимізованих елементів забезпечує максимальну динаміку і оптимальну ефективність. Один із прикладів - світлодіодні задні ліхтарі, створені відповідно до принципів багатошарового дизайну і виконують функції повітропроводів, через які проходить повітряний потік.

 

Витрата палива в змішаному циклі, л/100 км: 2,1

Викиди CO2 в змішаному циклі, г/км: 49

Споживання електроенергії в змішаному циклі, кВт·год/100 км: 11,9

Витрата палива і викиди CO2.

  • Подальша офіційна інформація про витрату палива і конкретні значення викидів CO2 для нових легкових автомобілів вказана в директивах по витраті палива і викидам CO2 для легкових автомобілів, що надаються безкоштовно у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).