ВОЛОДІЙТЕ МОМЕНТОМ

Як BMW, ми віримо в одну річ понад усе - у відвагу. Це риса, яка глибоко корениться в нашому ДНК і показує себе у всьому, що ми робимо. Відвага незалежна і руйнівна: вона руйнується і пробуджується. Це сміливість, поставити під сумнів усі - і ніколи не приймати «ні» як відповідь. Це сміливість, завжди продовжувати йти і ніколи не переставати винаходити себе. Саме з цієї причини єдиний напрямок, який ми знаємо, націлений на наші пошуки, щоб досягти нових рівнів переваги. І змусити першопрохідців нашої культури кинути виклик вже завтра. Як преміальний автомобільний партнер, ми створюємо унікальні й надихаючі моменти на цьому шляху. Тому що саме тут народжується новий вид розкоші.

Читати далі
ВОЛОДІЙТЕ МОМЕНТОМ

НОВИЙ ВИД РОЗКОШІ

Дізнайтеся, як ми продовжуємо винаходити себе

ПРАГНЕННЯ ДО НАТХНЕННЯ

Прогресивний, креативний, надихаючий: це ті якості, якими ми, як бренд BMW, були віддані протягом більш століття. Незалежні й перспективні фігури змотивували й надихнули нас - творчу еліту, чиї творіння та ідеї принесли нам унікальні моменти і несподівані перспективи. Новатори нашого часу і голоси майбутнього, які надихають прогрес в області технологій і дизайну. Зробіть існуюче застарілим і перетворите своє бачення в нову реальність.

Читати далі

ПРАГНЕННЯ ДО НАТХНЕННЯ

ПЕРШОВІДКРИВАЧ СЕРЕД ДИЗАЙНЕРІВ

Відомий графічний дизайнер і арт-директор Стефан Сагмайстер вважається творчим новатором. Народився в 1962 році в Брегенц, Австрія, сьогодні живе в Нью-Йорку, де керує творчим агентством «Sagmeister & Walsh». З 1993 року вони випускають шедеври всіх форм і фігур - від невеликих ілюстрацій до вражаючих виставок і глобальних кампаній. Його найвідоміші праці включають в себе візуальну ідентичність і характерні обкладинки для таких музикантів, як Rolling Stones, Talking Heads, Lou Reed або Guggenheim Museum, за які він виграв дві премії Grammy, серед інших призів.

Читати далі

ПЕРШОВІДКРИВАЧ СЕРЕД ДИЗАЙНЕРІВ

МИСТЕЦТВО ПОДОЛАННЯ ВАШИХ СТРАХІВ

Якщо Ви ніколи не знаєте страху, у Вас ніколи не буде бачення - і у вас не знайдеться відваги розвиватися. Завдяки такій думці, легендарний дизайнер Стефан Сагмайстер є лідером в своїй професії з його важкими і надихаючими роботами. Він завжди дивує несподіваними творами мистецтва і, наприклад, приносить почерк до життя або перетворює людей у полотна. Він завжди намагається створити свій власний шлях, створювати і провокувати невидимі перспективи, замість того, щоб приймати статус-кво. Своїми екстравертованими, інноваційними та захоплюючими творами він створює нові світи, відкриваючи двері до своєї унікальної й мужньої уяви .

КРАСА РУХУ

Захоплююча подія та унікальний момент. BMW прийняла відвідувачів в Art Basel Miami з виставою, щоб перемогти їх всіх: Концепт BMW 8 серії із 300 освітленими автономними літальними дронамі в ідеальній хореографії. Це була данина проникливої технічної досконалості й захоплюючої естетики руху.

Читати далі

КРАСА РУХУ

ДВОЄ ПРОВИДЦІВ, ОДНЕ БАЧЕННЯ

Лоннеке Гордійн і Ральф Наута є художниками за Duo Studio Drift. Вони зустрілися в Академії дизайну в Ейндховені, Нідерланди, і разом відкрили Studio Drift в Амстердамі в 2006 році. Їх художня робота фокусується на інтерактивних виставках, що складаються з фільмів, скульптур та інших предметів. Вони черпають натхнення з природи, яку вони втілюють у своїй роботі з використанням найсучасніших технологій. Підхід робить кожен зі своїх проектів цікавим і унікальним.

Читати далі

ШЕДЕВР

Висока продуктивність відповідає високим мистецтвам: в Art Basel Miami Studio Drift представила своє останнє творіння «Franchise Freedom» із захоплюючою дух роботою, яка поставила концепт BMW 8 серії у центр дії. Рой із 300 освітлених автономних літальних дронів піднявся у небо. Художня виставка була натхненна льотними зразками шпаків. Після ретельного спостереження за груповими польотами і рухами птахів був розроблений і запрограмований спеціальний алгоритм в дронах. Дует відмінно відтворював природне явище завдяки захоплюючому видовищу світла і руху.

Читати далі

РЕТРОПЕСПЕКТИВА

Після виступу дронів Studio Drift висловила свою вдячність: «BMW вірили в нашу ідею та, як компанія, вони розуміють, наскільки складні й заплутані ці інноваційні процеси», - сказав Лоннеке Гордейн.

Читати далі

КОНЦЕПТ M8 GRAN COUPÉ

КОНЦЕПТ M8 GRAN COUPÉ

ОКЕАН ЕКСКЛЮЗИВНИХ ВАРІАНТІВ

Сьогодні, як і коли історія почалася 25 років тому, BMW Individual  застосовує принцип досконалості ручної роботи. Ось чому BMW Individual випускає особливу й унікальну модель на честь свого 25-річного ювілею: BMW Individual M760Li, натхненний Nautor's Swan. Це витвір мистецтва, створений у співпраці з традиційним фінським будівельником яхт Nautor's Swan, є одою розкоші та ексклюзивності. Це автомобільний шедевр з винятковим морським дизайном, що створює унікальну взаємодію між дорогою і океаном завдяки особливим дерев'яним особливостям з дерева тику - і з потужним 12-циліндровим двигуном, здатним в будь-який момент створити незабутній досвід водіння.