ЕЛЕКТРИЗУЮЧЕ ПАРТНЕРСТВО.

Співпраці бренду BMW i.

BMW i is a pioneer of ground-breaking, visionary technologies. It therefore comes as no surprise that it’s quick to seek out like-minded innovators. Whether it’s fascinating projects with partners from the fields of art, culture, design and architecture or cooperation projects with other premium brands offering products that are the perfect complement to BMW i vehicles – BMW i always thinks beyond the automobile.

ЕЛЕКТРИЗУЮЧЕ ПАРТНЕРСТВО.Співпраці бренду BMW i.

BMW i is a pioneer of ground-breaking, visionary technologies. It therefore comes as no surprise that it’s quick to seek out like-minded innovators. Whether it’s fascinating projects with partners from the fields of art, culture, design and architecture or cooperation projects with other premium brands offering products that are the perfect complement to BMW i vehicles – BMW i always thinks beyond the automobile.

Читати далі

TED.

BMW i співпрацює з TED, щоб створити "Next Visionaries" - глобальну ініціативу, яка спрямована на залучення новаторів, змінників, мрійників і майбутніх мислителів, щоб переосмислити майбутнє мобільності - вивчити, як мрії і бачення можуть трансформувати те, як ми рухаємося в 30, 50, 200 років вперед з сьогоднішнього дня.

В цілому більше 180 видінь були введені для конкурсу «Next Visionaries» протягом періоду представлення, який обмежувався кількома тижнями. Найбільш багатообіцяючий внесок був опублікований для обговорення у відредагованій формі на сайті www.nextvisionaries.com. Відбірковий комітет, що складається з експертів з BMW i і TED, вибрав шість учасників для фінального туру у Франкфурті. Їм були призначені досвідчені наставники - самі спікери з TED, які допомогли їм підготуватися до своїх майданчиків напередодні шоу IAA Cars 2017.

Фіналісти в конкурсі Next Visionaries представили свої ідеї для запрошеної аудиторії з 500 гостей з творчої сцени, ділових кіл і засобів масової інформації. Журі нагородили короною Сандру Філліпс в якості переможця конкурсу завдяки її баченню спільного використання автомобілів, приділяючи особливу увагу соціальним і позаміським факторам. «Як і всі інші фіналісти, Сандра Філліпс подумала про те, що знаходиться поза коробки. Її концепція вже досить розвинута, вона розглядає аспект соціальних змін», - каже Хильдегард Вортманн, старший віце-президент бренду BMW і член журі Next Visionaries, даючи деякі відомості про це рішення

Читати далі

ІННОВАЦІЇ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО. BMW i НА ЧЕМПІОНАТІ FIA FORMULA E.

ЧЕМПІОНАТ FIA FORMULA E. #ELECTRICITEMENT - в найбільших містах світу.

Гонконг, Мехіко, Париж, Берлін, Нью-Йорк, Монреаль: Формула E - електрифікація деяких з найбільших міст планети. Інноваційна гоночна серія для одномісних електричних гоночних автомобілів проводиться на захоплюючих вуличних трасах по всьому світу.

BMW визнала потенціал Чемпіонату FIA Formula E на ранніх етапах і вразила шанувальників своєю серією BMW i Support Car в гоночні дні. Автомобіль Qualcomm BMW i8 SafetyCar є найбільш вражаючим з автомобілів, що надаються BMW i як «Офіційний партнер по транспортним засобам».

Рушійною силою Andretti Autosport стала зірка американських автогонок Майкл Андретті. Він також є одним із засновників Формули E. BMW додає свій досвід в підтримку американської команди. Ця гоночна команда продовжить розширюватися до 4-го сезону, перш ніж BMW увійде в команду в чемпіонаті FIA Formula E 5-го сезону.
 

SOHO HOUSE.

З жовтня 2014 року BMW i і Soho House Group (SHG) спільно створюють досвід, орієнтований на сучасне мистецтво, інновації та дизайн. Будучи глобальним автомобільним партнером Soho House Group, BMW i надасть автомобілі BMW i3 для водіння для учасників і гостей на багатьох своїх об'єктах та культурних заходах. Soho House і BMW i також співпрацюватимуть в міжнародній програмі мистецтв на всіх майданчиках Soho House в Європі і США.

Історія Soho House почалася в 1995 році на Грік стріт в Лондоні. Через два десятиліття портфоліо містить численні клуби, готелі, ресторани і курорти по всій Великобританії, континентальній Європі, США та Канаді.

 • Об'єднане Королівство

  Лондон, безумовно, є провідним містом в Англії. І, що дивно, також може похвалитися найвищою концентрацією майданчиків Soho House. Прямо за кутом від Soho House на Грік стріт знаходиться будинок-готель Dean Street Townhouse, 39-кімнатний готель, а також Shoreditch House трохи далі на сходы. Ідіть на захід в Little House, кращий ресторан, бар і лаундж Mayfair, а також Electric House в Ноттінг-Хіллі і High Road House, тихий форпост в Чівіко. Всі місця пропонують видатні страви і напої, а також безліч можливостей для занять спортом і відпочинку.

  Зрозуміло, для любителів природи також передбачені страви. Всього у двох годинах їзди від столиці знаходиться будинок Babington House, розташований в 18 акрах від сільського Сомерсета, який вміщає 32 спальні з індивідуальним дизайном, цілодобовий ресторан і флагманський спа-салон Cowshed.

 • Континентальна Європа

  Перше місце в континентальній Європі було в Берліні, де в жвавому районі відкрився Мітте Soho House Berlin в травні 2010 року. Займаючи вісім поверхів, в ньому є великий клубний поверх, басейн на даху і бар, повністю обладнаний тренажерний зал, кімната для проведення скринінгу і спа-центр Cowshed з хаммамом.


 • Північна Америка

  2003 рік ознаменовався початком північноамериканської присутності тимчасового складу в районі Meatpacking. Soho House New York займає 6 поверхів, пропонуючи 30 просторових спалень, ресторан, бар, 44-місцевий кінотеатр і басейн на даху, а також спа-салон Cowshed.

  Наступною адресою був Сансет-Бульвар, де Soho House West Hollywood відкрився у знакових офіційних будинках весною 2010 року. Через декілька місяців відкрився Soho Beach House у Майамі, який пропонує американський гламур, два басейни та власний пляжний клуб.

  Через два роки за "зеленим кордоном" відкрився Soho House Tor=onto, який розпочався з безлічі заходів, присвячених Міжнародному кінофестивальові в Торонто.

  У серпні 2014 року - вірна девізу «Спаси саму більшу до останнього» - кампанія SHG відкрила саму велику власність на сьогоднішній день: Soho House Chicago на заводі в 10000 квадратних метрах.

Витрати палива і викиди CO2.

 • Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 (94 А•год):
  Витрата палива в л/100 км (в поєднанні): 0
  Викиди CO2 в г/км (в поєднанні): 0
  Споживання електроенергії у кВт•год/100 км: 13,6*/13,1**

  Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3 (94 А•год) з Range Extender:
  Викиди CO2 в г/км (в поєднанні): 14,0*/13,0**
  Споживання електроенергії у кВт•год/100 км (в поєднанні): 11,9*/11,5**
  Витрата палива на л/100 км (в поєднанні): 0,6

  Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3s (94 Ач):
  Викиди CO2 в г/км (в поєднанні): 0
  Споживання електроенергії в кВт•год/100 км: 14,31
  Витрата палива в л/100 км (в поєднанні): 0

  Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i3s (94 А•год) з Range Extender:
  Викиди CO2 в г/км (в поєднанні): 14.01
  Споживання енергії в кВт•год/100 км (в поєднанні): 12,51
  Витрата палива в л/100 км (в поєднанні): 0,71

  Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i8 з гібридним BMW iPerformancee (2)(3):
  Викиди CO2 в г/км (в поєднанні): 49
  Споживання електроенергії у кВт•год/100 км (в поєднанні): 11,9
  Витрата палива в л/100 км (в поєднанні): 2,1

  Споживана потужність і викиди CO2 для BMW i8 Родстер з гібридним BMW iPerformance (2)(3):
  Витрата палива в л/100 км (в поєднанні): 2.1
  Споживання електроенергії в кВт•год/100 км (в поєднанні): 14,5
  Викиди CO2 в г/км (в поєднанні): 46

  * Варіант коліс 1: 19-ти дюймові колеса
  ** Варіант коліс 2: 20-ти дюймові колеса; зимові шини

  Значення витрати палива, викидів CO2 і споживання енергії були визначені відповідно до Європейського Регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, застосовної на момент затвердження типу. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і в представленому діапазоні розглядається додаткове обладнання і різний розмір коліс і шин, доступних для обраної моделі.

  Значення транспортних засобів, позначених (2), є попередніми.

  Значення транспортних засобів, позначених (3), вже засновані на новому регламенті WLTP і переведені назад в еквівалентні значення NEDC, щоб забезпечити порівняння між транспортними засобами. [Щодо цих транспортних засобів, пов'язаних з податками на транспортні засоби або іншими митами (принаймні, зокрема) на викиди CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.]

  Специфікації ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/ЕC і Європейського Регламенту в їх чинних редакціях. Показання значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і споживанні енергії відповідно до циклу NEDC для класифікації.

  Для отримання додаткової інформації про офіційні витрати палива і конкретні викиди СО2 для нових легкових автомобілів можна витягти з «довідника із витрати палива, викидів CO2 і споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажу та на https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.