ЩЕ БІЛЬШ НЕСАМОВИТИЙ ВІД НАРОДЖЕННЯ.

Абсолютно новий BMW Z4 Концепт.

ЩЕ БІЛЬШ НЕСАМОВИТИЙ ВІД НАРОДЖЕННЯ.

Абсолютно новий BMW Z4 Концепт.

ЩЕ БІЛЬШ НЕСАМОВИТИЙ ВІД НАРОДЖЕННЯ.Абсолютно новий BMW Z4 Концепт.

Безмежна свобода зустрічається з неприборканим задоволенням від керування: абсолютно новий BMW Z4 Концепт змітає стандарти і створює новий вимір відкритості. Родстер, збудований для дороги, дизайн якого випромінює силу і атлетизм з усіх боків. Родстер, який не визнає ніяких меж і в якому кожна нова подорож це дорога до безмежної насолоди.

САМОВИРАЖЕННЯ В КОЛЬОРІ.

У цьому родстере немає місця умовностям. Абсолютно новий BMW Z4 Концепт залишає статус-кво і підвищує задоволення від керування настільки, що це стає філософією життя. В екстер'єрі, колір Energetic Orange доповнює м'язистий рельєф до чудового ефекту - і надає спортивний відтінок родстер в усіх місцях. На перший погляд, плаский, підтягнутий перед і низьке положення над дорогою свідчать про прагнення вперед і спортивні амбіції. Автомобіль відмінно взаємодіє з асфальтом в прагненні дослідити нові маршрути. Завжди з єдиною метою: приносити задоволення від керування.

«BMW Z4 Концепт: це абсолютна свобода на чотирьох колесах.»
Адріан ван Хойдонк (Adrian van Hooydonk), голова BMW Group Design.

СВОБОДА У РУСІ.

Абсолютно новий BMW Z4 Концепт постає відкритим і неприборканим. Родстер з міцним характером, з яскравим, вражаючим дизайном. Кожна деталь демонструє атлетизм і закликає до свободи. Великі передні повітрозабірники і виразні отвори на капоті для випуску повітря жадають швидкості і потоку повітря. Занижена решітка радіатора, зі стільниковою структурою і новими сітчастими вставками випромінюють ексклюзивне спортивну спрямованість. Абсолютно новий BMW Z4 Концепт - незалежність в самій цілеспрямованій формі.

ПРОСТІР ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СВОБОДИ.

Інтер'єр абсолютно нового BMW Z4 Концепт об'єднує ексцентричність і мінімалізм. Нічого зайвого, нічого, що може відволікти. Замість цього абсолютно все зосереджено на відчуттях від керування. Спортивні сидіння з двокольоровим оздобленням з що чергується, Що підкреслють це прагнення: в той час як сидіння водія з гладкою чорною шкірою походить з атлетизму, помаранчева шкіра Nubuck на пасажирському сидінні висловлює радість від їзди. Обидва варіанти обробки зі шкіри гармонують з хромованими деталями по всьому інтер'єру. Поєднання всього цього з дизайном без вікон створює динамічне, безперешкодне відчуття простору, яке розкриває зміст дороги і нові горизонти.

BMW Concept Z4 Концепт демонструє нову мову дизайну BMW в усіх деталях і з усіх боків.
Адріан ван Хойдонк (Adrian van Hooydonk), голова BMW Group Design.

DRIVE BEYOND LIMITS.

DRIVE BEYOND LIMITS.