СІМЕЙСТВО M PERFORMANCE. ЩЕ БІЛЬША НАСОЛОДА ВІД ВОДІННЯ.

Чіткіший дизайн, досконаліший двигун, доведені до максимуму динамічні характеристики.

BMW MPerformance

СІМЕЙСТВО M PERFORMANCE. ЩЕ БІЛЬША НАСОЛОДА ВІД ВОДІННЯ.

Чіткіший дизайн, досконаліший двигун, доведені до максимуму динамічні характеристики.

СІМЕЙСТВО M PERFORMANCE. ЩЕ БІЛЬША НАСОЛОДА ВІД ВОДІННЯ.Чіткіший дизайн, досконаліший двигун, доведені до максимуму динамічні характеристики.

Автомобілі M Performance — ексклюзивні представники продукції BMW M GmbH — поєднують у собі найкращі характеристики відповідних серій із динамічними генами BMW M, утворюючи тим самим окремий клас автомобілів. Безкомпромісні комбінації спортивного характеру, придатності для повсякденного вжитку та комфортності доведено до досконалості в кожному з автомобілів M Performance: від компактного BMW M140i і універсально практичних моделей X серії до унікального BMW M760Li xDrive; вони виділяються на загальному тлі саме тим, що по-своєму інтерпретують ідею ще більшої насолоди від водіння.


Деякі характеристики п'ятидверного BMW M140i
Сукупна витрата палива: 7,8 — 7,1 л/100 км
Сукупний об'єм викидів СО2: 179 — 163 г/км


Деякі характеристики тридверного BMW M140i 3
Сукупна витрата палива: 7,8 — 7,1 л/100 км
Сукупний об'єм викидів СО2: 179 — 163 г/км


Деякі характеристики BMW M760Li xDrive
Сукупна витрата палива: 12,6* л/100 км
Сукупний об'єм викидів СО2: 299* г/км


* Наведені значення мають попередній характер і ще не підтверджені остаточно.

Читати далі

ДИЗАЙН АВТОМОБІЛІВ M PERFORMANCE.

Автомобілі M Performance оснащуються пакетом M Sport від самого початку в стандартній комплектації. На додачу до підвіски M Sport вони обладнуються пакетом M Aerodynamics. Цей пакет включає в себе збільшені повітрозабірники у передньому бампері для ефективнішого охолодження двигунів та вставку заднього дифузора в контрастному кольорі. Але автомобілі M Performance пропонують не лише це. Як усередині, так і зовні можуть установлюватись ексклюзивні опції, що вирізнятимуть їх на тлі інших авто цієї моделі. З точки зору як зовнішнього вигляду, так і технічного оснащення ці автомобілі придатні для повсякденного користування з гарантовано підвищеним рівнем адреналіну: вони усувають розрив між топовими моделями відповідних серій та потужними авто від BMW M GmbH.

СТИЛЬНІ ТА СПОРТИВНІ. ЕКСКЛЮЗИВНІ ДЕТАЛІ.

Акценти дизайну передньої частини

Характерними для автомобілів M Performance рисами дизайну є додаткові елементи відповідного акцентного кольору в передньому бампері. Залежно від моделі окремі елементи решітки радіатора з двох частин теж можуть бути виконані в акцентному кольорі, як показано тут на прикладі M760Li xDrive в кольорі Cerium Grey.
Читати далі

Ексклюзивні легкосплавні диски.

Кожний автомобіль M Performance оснащується ексклюзивними колісними дисками з використанням акцентного кольору. Тут показано BMW M760Li xDrive із 20-дюймовими легкосплавними колесами M із подвійними шпицями 760 M кольору Cerium Grey.
Читати далі

Логотип “M” збоку.

Логотип “M” — залежно від моделі в кольорах Dark Chrome або Cerium Grey — це елегантний спосіб підкреслити, що це авто є автомобілем M Performance.
Читати далі

Зовнішні обтічники дзеркал в акцентному кольорі.

Вигнуті обтічники дзеркал виконуються в кольорі Ferric Grey або Cerium Grey залежно від моделі. Завдяки обтічному дизайну їхній опір потоку повітря є майже нульовим.
Читати далі

Елементи оформлення вихлопних труб з обох боків.

Автомобілі M Performance легко упізнати по елементах оформлення вихлопних труб із обох боків, дизайн яких розробляється окремо для кожної моделі. Завдяки цьому задня частина виглядає потужно.
Читати далі

Символіка моделі на задній частині.

Символіка відповідної моделі, нанесена в задній частині акцентним кольором із інтегрованою літерою ”M“, підкреслює тісний зв'язок між автомобілями M Performance та моделями BMW M.
Читати далі

Пороги з символікою моделі.

В автомобілях M Performance водія та пасажира вітають пороги з символікою моделі. При цьому модель BMW M760Li xDrive вітає їх в особливо стильний спосіб: ексклюзивним написом ”V12“ замість символіки моделі.
Читати далі

Символіка моделі в кокпіті.

Панель приладів із символікою моделі ніби дає змогу наперед відчути радість від керування, що очікує водія. У показаному на ілюстрації автомобілі BMW M760Li xDrive ексклюзивний дисплей спідометра зі шкалою до 330 км/год вдало доповнює цю характерну рису сімейства M Performance.
Читати далі

ДВИГУНИ АВТОМОБІЛІВ M PERFORMANCE.

Автомобілі M Performance оснащуються найпотужнішими двигунами відповідного модельного ряду. Кожний із них підкреслює унікальні особливості цих моделей. Єдиний шестициліндровик установлюється на BMW 1 серії та 2 серії. M550d xDrive та X5 M50d, а також X6 M50d розганяються особливо динамічно завдяки своїм тринаддувним двигунам. В алюмінієвому двигуні X4 M40i встановлюється кований сталевий колінчастий вал і компоненти потужних двигунів поточних моделей BMW M3 і M4. Єдиний V-подібний 12-циліндровий двигун потужністю 610 к.с. зарезервовано для M760Li xDrive. Вражаючі двигуни з іще кращими динамічними характеристиками, які сприймаються ще гостріше завдяки хвилюючому звучанню, від якого перехоплює подих.


Деякі характеристики BMW M550d xDrive Седан
Сукупна витрата палива: 6,2 л/100 км
Сукупний об'єм викидів СО2: 162 г/км


Деякі характеристики BMW M550d xDrive Універсал
Сукупна витрата палива: 6,3 л/100 км
Сукупний об'єм викидів СО2: 166 г/км


Деякі характеристики BMW X4 M40i
Сукупна витрата палива: 8,6** л/100 км
Сукупний об'єм викидів СО2: 199* г/км


Деякі характеристики BMW X5 M50d
Сукупна витрата палива: 6,6 л/100 км
Сукупний об'єм викидів СО2: 173 г/км


Деякі характеристики BMW X6 M50d
Сукупна витрата палива: 6,6 л/100 км
Сукупний об'єм викидів СО2: 174 г/км


** Найнижчий рівень, досягнутий із опційним обладнанням SA 2AM з двома 17-дюймовими легкосплавними дисками стилю Streamline 306.

 • Звучання M Performance, що збуджує емоції

  Вражаюче звучання двигуна робить насолоду від спортивного керування ще гострішою. Саме тому автомобілі M Performance мають характерне звучання. Наприклад, у BMW M140i та BMW M240i система інтелектуального управління вихлопного отвору та відмова від середнього глушника створюють ексклюзивне акустичне враження. Кожне збільшення числа обертів проходить на своєму шляху до серця крізь усі органи чуття. Досконале звучання має BMW M760Li xDrive: вихлопна система M Sport у нижній частині кузова видає особливо незабутнє звучання V-подібного 12-циліндрового двигуна. Залежно від побажань водія та умов руху акустична система змінює звучання в межах від стримано елегантного до агресивно потужного.


  Деякі характеристики BMW M240i Купе
  Сукупна витрата палива: 7,8 — 7,1 л/100 км
  Сукупний об'єм викидів СО2: 179 — 163 г/км

  Деякі характеристики BMW M240i Кабріолет
  Сукупна витрата палива: 8,3 — 7,4 л/100 км
  Сукупний об'єм викидів СО2: 189 — 169 г/км

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АВТОМОБІЛІВ M PERFORMANCE.

Унікальні динамічні характеристики та придатність для повсякденного користування: в автомобілях M Performance саме поєднання цих двох нібито суперечливих рис створює безкомпромісне враження від керування. Комплексне ноу-хау та інноваційність BMW M GmbH застосовуються в розробках автомобілів напряму, забезпечуючи вражаючу точність керування. Динамічні характеристики автомобілів M Performance визначались у спортивному дусі відповідно до характеру кожного з них. А досягнутий результат вимірюється числом усмішок у розрахунку на одне перехрестя.

 • Більше тяги: BMW xDrive

  Автомобілі M Performance оснащуються інтелектуальною системою повного приводу BMW xDrive як опцією або в стандартній комплектації. Вона постійно перерозподіляє тягові зусилля між усіма чотирма колесами з урахуванням поточних коефіцієнтів тертя. Це значно поліпшує динамічність, тягу й повороткість за будь-яких дорожніх умов. З огляду на особливі вимоги моделей M Performance до динамічних характеристик цю систему було розроблено з особливою увагою до задніх коліс, а отже й до їхнього спортивного характеру.

 • Спортивні налаштування: ходова

  Для того, щоб перетворити виняткові параметри двигунів на вражаючу та авторитетну динаміку водіння автомобілів M Performance використовуються особливі налаштування підвіски. Налаштування пружин і амортизаторів, а також пружно-кінематичних характеристик передньої осі здійснюється в індивідуальному порядку. Застосування адаптивної підвіски Adaptive із динамічним контролем амортизації Dynamic Damping Control в автомобілях BMW X5 M50d та BMW X6 M50d гарантує точність керування. А в BMW M760Li xDrive застосовується система підвіски Executive Drive Pro з особливими налаштуваннями під його більш спортивний характер: електромеханічна система зменшення кренів, передбачена вже у стандартній комплектації, надає цьому седану особливого атлетизму під час керування.

 • Для точного маневрування: система керування

  Враження від їзди за кермом автомобіля M Performance є унікальними. Чітка реакція на кожний маневр і відчуття гладкості навіть на найкрутіших поворотах спонукають до ще спортивнішого стилю керування. Підсилювач керма та ефект самоцентрування були налаштовані для кожної моделі окремо. У BMW M760Li xDrive вже у стандартній комплектації встановлюється система Integral Active Steering, яка забезпечує кращу повороткість і вищий рівень безпеки під час їзди. А от BMW X4 M40i є одним із тих автомобілів M Performance, у яких використовується спортивна система керування з особливими настройками, що забезпечує максимальну точність керування завдяки оптимізації сигналів зворотного зв'язку, що надходять від дороги.

 • Чиста динамічність: шини й гальма

  Автомобілі M Performance оснащуються найбільшими з доступних дисками M. На окремі моделі встановлюються спеціальні шини Performance. Винятково тривкі волокна гарантують максимальну стійкість протектора та максимальне зчеплення навіть під час динамічного руху на повороті. Відмінні гальмівні характеристики цих шин знаходять гідного партнера серед гальмівних систем із дисками максимально можливого розміру. Ряд моделей M Performance — зокрема, BMW M240i — оснащуються у стандартній комплектації гальмами M Sport, що здатні рішуче зупинити це авто за одну мить.

АКСЕСУАРИ M PERFORMANCE

Попри те, що експерти BMW M GmbH дотримуються концепції комплексного проектування, спрямовану на створення особливо динамічних автомобілів, аксесуари BMW M Performance для автомобілів M Performance постачаються окремо для великої кількості моделей виробництва компаній BMW та BMW M за категоріями «Аеродинаміка», «Трансмісія», «Кокпіт» і «Ходова». Кожний із цих аксесуарів — від тих, які забезпечують особливо приголомшливе звучання, до деталей, що гарантують підвищення потужності, — дає вам змогу чітко показати, яку насолоду ви одержуєте від спортивного стилю керування.

Витрата палива та викиди CO₂.

 • Disclaimer reference invalid