Text Disclaimer

The content below presents a special purpose page that shall not be available in publish view. It's meant for authoring purposes only.

F36_at_a_glance

BMW M4 Купе:
Витрата палива в л/100 км, у комбінованому циклі: 8,8 (8,3)
Викиди СО2, г/км, у комбінованому циклі

BMW 440i Гран Купе:
Витрата палива в л/100 км, у комбінованому циклі: 6,8–6,6
Викиди СО2, г/км, у комбінованому циклі: 159–154

Цифри в дужках стосуються автомобіля з семиступінчатою коробкою передач М з подвійною муфтою зчеплення і системою Drivelogic.

Дані щодо витрати палива визначено за їздовим циклом ЄЕК; вона залежить від вибраних розмірів колісних дисків і шин. Представлені для ілюстрації моделі включають у себе опційне обладнання.

Додаткову інформацію про офіційні показники витрати палива та офіційні дані про питомі викиди CO2 нових легкових автомобілів можна знайти в брошурі «Настанови щодо витрати палива та викидів CO2 нових легкових автомобілів», доступній без оплати в усіх точках продажів, у компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (за адресою Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany) або на сайті http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.

Показники не стосуються конкретно взятих автомобілів і не є елементом пропозиції; вони призначені тільки для порівняння автомобілів різних типів. Викиди CO2, що мають місце під час виробництва, а також при постачанні палива або енергії з інших джерел, на підставі Директиви 1999/94/ЄС при визначенні викидів CO2 не враховуються.