ЗАГАЛЬНІ ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ.

Поширені питання про BMW, а також відповіді на них.

Хочете дізнатися більше про BMW? Відвідати завод BMW? Або почати свою кар'єру з BMW? Тут ви можете отримати відповіді на питання, посилання і контактні дані.

Читати далі
 • Чи можу я замовити керівництво користувача BMW після придбання автомобіля? Чи можливо отримати керівництво, якщо я володію автомобілем або мотоциклом BMW старої моделі?

  Зверніться до вашого дилера BMW, який зможе замовити для вас необхідне керівництво користувача.

 • Де я можу отримати інформацію і придбати квитки для відвідування BMW Welt та інших майданчиків BMW в Мюнхені?

  Ви можете отримати квитки для відвідування BMW Welt, музею BMW або екскурсії на завод BMW в Мюнхені, а також інформацію для відвідувачів BMW Welt, зателефонувавши за номером телефону +49 1802 118822, а також надіславши запит за адресою infowelt@bmw-welt.com.

 • Як і коли я можу відвідати завод BMW в Німеччині?

  Зайдіть на веб-сайт www.bmwgroup.com в розділ Production - Production worldwide - Plant Tours. Тут ви знайдете всю необхідну інформацію про екскурсії на заводи BMW в Німеччині і в інших країнах. Зверніться на наші заводи безпосередньо, скориставшись контактними даними на їхніх домашніх сторінках. З огляду на високий попит, ми рекомендуємо зареєструватися на екскурсію заздалегідь.
  В Німеччині:
  www.bmw-werk-regensburg.de
  www.bmw-werk-dingolfing.de
  www.bmw-werk-leipzig.de
  www.bmw-werk-landshut.de
  www.bmw-werk-berlin.de
  www. bmw-werk-muenchen.de (В цьому випадку квитки можна замовити через сервіс BMW Welt Info Service)
  Контакти
  BMW Infoservice
  Тел.: +49 1802 118 822
  E-mail: infowelt@bmw-welt.com

 • Я б хотів отримати автомобіль BMW на тривалий тест. Чи можна організувати тест-драйв протягом вихідних?

  На жаль, ми не можемо обіцяти вам тривалі тест-драйви. Зверніться до обраного вами авторизованого дилера BMW. Ви можете обговорити з дилером можливість отримати автомобіль BMW на певний період часу, а також умови цієї акції.

 • Де я можу знайти інформацію про історію BMW?

  На веб-сайті bmw.com, в розділах «BMW Insights» і «History and Tradition» ви знайдете інформацію про історію BMW, що нараховує більше 80 років.

  Крім цього, ви можете замовити різноманітні книги онлайн в розділі BMW Mobile Tradition. Тут ви знайдете видання кількох авторів, які з високою ретельністю зібрали разом унікальні документальні записи про історію німецької інженерії.