Вид ззаду BMW X6 з висоти пташиного польоту.

THE X6

ДЕТАЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ BMW X6

Новий BMW X6 демонструє своє домінування на всіх рівнях. Оснащений орієнтованими на майбутнє технологіями, такими як адаптивна підвіска М Professional або 2-осьова пневматична адаптивна підвіска і пакет xOffroad, він забезпечує унікальну динаміку керування. Інноваційні елементи, такі як решітка радіатора BMW «Iconic Glow» або лазерні фари BMW в незалежному дизайні X, демонструють його яскравість та новаторський дух. Останнє покоління допоміжних систем BMW гарантує найвищий рівень безпеки. У салоні пасажира вітають інші новаторські функції, такі як підсклянники з регульованою температурою або концепція управління в операційній системі BMW 7.0 з вражаючим 12,3-дюймовим сенсорним дисплеєм. Статус-про, а не кво.

Читати далі
THE X6ДЕТАЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ BMW X6

МОДЕЛІ ТА ВАРІАНТИ ОБЛАДНАННЯ BMW X6.

Авторитет існує у багатьох формах.

xLine

BMW xLine демонструє ясну спортивність. В екстер'єрі виразні елементи дизайну створюють характерний символ Х - впізнаваний по решітці радіатора і елементам задньої частини, а також по бічним спідницям з сатинованого алюмінію, які, таким чином, утворюють ідеальне враження під час пригод.

BMW X6, xLine, конфігуратор.

BMW xLine демонструє ясну спортивність. В екстер'єрі виразні елементи дизайну створюють характерний символ Х - впізнаваний по решітці радіатора і елементам задньої частини, а також по бічним спідницям з сатинованого алюмінію, які, таким чином, утворюють ідеальне враження під час пригод.

 • Екстер’єр

 • Салон

Пакет M Sport

Пакет M Sport надає автомобілю ще більш спортивний характер. На додаток до зовнішнього вигляду, загостреному багатьма деталями екстер'єру та інтер'єру, пакет M Sport гарантує збільшення задоволення від водіння. Адаптивна підвіска M, спортивна трансмісія Steptronic, спортивна вихлопна система M, спортивне гальмо M та пакет аеродинаміки M помітно оптимізують динаміку руху.

BMW X6, пакет M Sport, конфігуратор.

Пакет M Sport надає автомобілю ще більш спортивний характер. На додаток до зовнішнього вигляду, загостреному багатьма деталями екстер'єру та інтер'єру, пакет M Sport гарантує збільшення задоволення від водіння. Адаптивна підвіска M, спортивна трансмісія Steptronic, спортивна вихлопна система M, спортивне гальмо M та пакет аеродинаміки M помітно оптимізують динаміку руху.

 • Екстер’єр

 • Салон

BMW Individual

Варіанти оснащення BMW Individual підкреслюють характерний зовнішній вигляд нового BMW X6 з ексклюзивним забарвленням в поєднанні з тонкою шкіряною оббивкою та обробкою салону.

BMW X6, BMW Individual, конфігуратор.

Варіанти оснащення BMW Individual підкреслюють характерний зовнішній вигляд нового BMW X6 з ексклюзивним забарвленням в поєднанні з тонкою шкіряною оббивкою та обробкою салону.

 • Екстер’єр

 • Салон

ДИНАМІКА РУХУ НОВОГО BMW X6.

Він не їде, він командує.

Будь то BMW X або BMW M, жодна місцевість не щадить найвищої продуктивності. Завдяки компонентам динаміки водіння, таким як адаптивна підвіска М Professional в поєднанні з системою повного приводу xDrive, BMW X6 забезпечує максимальну продуктивність на будь-якій місцевості. Досвід панування в деталях.
Крупний план спортивної вихлопної системи M BMW X6.

Спортивна вихлопна система М.

Спортивна вихлопна система M забезпечує звук, який можна відрегулювати до ще більш інтенсивного рівня за допомогою кнопок управління в програмах SPORT і SPORT+, в той час, як орієнтована на комфорт програма віддає перевагу більш стриманій акустиці двигуна.
Адаптивна підвіска М BMW X6.

Адаптивна підвіска М.

Індикатор тиску в шинах завжди показує точний тиск повітря і автоматично попереджає про будь-які втрати тиску. Система використовує датчики для контролю даних для кожної шини перед бездротовою передачею на блок управління. Таким чином, індикатор тиску в шинах здатний відображати як повільну, так і швидку втрату тиску повітря.
BMW X6 з крупним планом на дзеркалах заднього виду M Carbon.

Дзеркала заднього виду M Carbon.

Дзеркала заднього виду M Carbon підкреслюють потужний спортивний дизайн автомобіля.
BMW X6 з крупним планом на задньому спойлері M Carbon.

Задній спойлер M Carbon.

Задній спойлер M Carbon підкреслює потужний, спортивний дизайн автомобіля і помітно знижує небажаний аеродинамічний підйом задньої осі.
Салон BMW X6 з акцентом на спортивні сидіння.

Спортивні сидіння для водія та переднього пасажира.

Динамічно і комфортно: стандартні й індивідуально регульовані спортивні сидіння для водія та переднього пасажира мають безліч варіантів електричного регулювання, включаючи ширину спинки і кут нахилу сидіння. У поєднанні з регульованою підтримкою стегон більш високі сидіння та валики спинки забезпечують відмінну ергономіку і більшу бічну підтримку при швидкому повороті.
BMW X6 з повним приводом xDrive.

xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive плавно та динамічно перерозподіляє крутний момент між передніми і задніми колесами для отримання максимального зчеплення з дорогою, високої динаміки і безпеки у будь-яких умовах руху. Для подальшого поліпшення маневреності електронно керована система розподілу крутного моменту оптимізує співвідношення надлишкової і недостатньої поворотності при проходженні поворотів.
Салон BMW X6 з акцентом на позашляхові режими.

Пакет xOffroad.

Новий BMW X6 оснащений пакетом xOffroad, що дозволяє Вам безпечно та швидко подорожувати по дорозі, а також на менш твердих поверхнях у будь-який час. Чотири обираних режими бездоріжжя ще більш точно адаптують повнопривідну систему xDrive до поточної поверхні керування - для ще кращого зчеплення на піску, каменях, гравії або снігу.
Салон BMW X6 з акцентом на систему Driving Experience Control.

Driving Experience Control.

Система Driving Experience Control пропонує водієві вибір між стандартним режимом COMFORT, режимом ECO PRO, орієнтованим на ефективність, і режимом SPORT, який забезпечує ще більш динамічне водіння. Нова інтерактивна функція адаптивного режиму безперервно регулює адаптивну підвіску, рульове управління і трансмісію Steptronic відповідно до поточної ситуації водіння.

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ BMW X6.

Контролює Ваше серцебиття.

На перший погляд, м'язистий кузов нового BMW X6 натякає на високу силу потужного 8-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo з 530 к.с. Його атлетична мова дизайну увінчана міцними 22-дюймовими легкосплавними дисками в стилі V-подібної спиці поряд з іншими спортивними деталями. Варіанти оснащення, такі як решітка радіатора BMW «Iconic Glow», лазерні фари BMW в дизайні X та панорамний скляний дах Sky Lounge, створюють додаткові характерні акценти. Салон також вражає своїми ексклюзивними деталями дизайну, такими як скляні вставки «CraftedClarity», спортивні сидіння й навколишнє освітлення.
Чоловік спирається на BMW X6 в бічній перспективі перед міською обстановкою.
Вид спереду на BMW X6 з решіткою радіатора BMW 'Iconic Glow' з висоти пташиного польоту.

Решітка радіатора BMW 'Iconic Glow'.

Решітка радіатора BMW 'Iconic Glow' створює вражаючі візуальні ефекти. Завдяки інноваційній технології світлодіодного волокна вона дозволяє створювати сенсаційне біле освітлення, наприклад, під час водіння або при відкритті та закритті автомобіля.
Крупний план BMW X6 з акцентом на лазерні фари.

Лазерні фари BMW.

У режимі лазерного дальнього світла лазерні фари BMW з унікальним дизайном X висвітлюють до 500 м, що майже вдвічі більше, ніж у звичайних фар. Краща видимість в темряві значно підвищує безпеку. Синій підпис X та напис «BMW Laser» підкреслюють технологічні стандарти автомобіля.
Вид збоку BMW X6 з акцентом на Welcome Light Carpet.

Welcome Light Carpet.

Функція Welcome Light Carpet проектує зображення навколишнього світу перед дверима автомобіля і створює атмосферу вітання прямо при посадці в автомобіль. Ця функція також робить вихід з автомобіля в темряві ще більш зручним і безпечним.
Вид крупним планом скляного даху BMW X6 Panorama.

Скляний дах Panorama.

Відкритий скляний дах Panorama забезпечує свіже повітря. У закритому стані, він створює яскраву, залиту світлом атмосферу в салоні. Він відкривається і закривається повністю автоматично натисненням кнопки або за допомогою ключа автомобіля, а також оснащений функціями ковзання та підйому, жалюзями на роликах й дефлектором вітру.
Екстер'єр BMW X6 з акцентом на легкосплавні диски.

22-дюймові легкосплавні диски 742 M з подвійними спицями та змішаними шинами.

22 "легкосплавні диски з подвійними спицями 742 M Jet Black зі змішаними шинами, спереду 9,5J x 22 з шинами 275/35 R22, ззаду 10,5J x 22 з шинами 315/30 R22.
Кабіна BMW X6 з видом 12,3" на навколишнє освітлення.

Навколишнє освітлення.

Стандартна функція навколишнього освітлення, включаючи контурне освітлення в передніх й задніх дверях, створює розслаблену, затишну атмосферу в салоні. Welcome Light Carpet висвітлює простір перед дверима автомобіля при вході та виході. Усього доступно шість варіантів освітлення з регульованою яскравістю: білий, синій, помаранчевий, бронзовий, бузковий та зелений.
Салон BMW X6 з акцентом на скляні вставки "CraftedClarity".

Скляні вставки "CraftedClarity" на елементах салону.

Застосування скла «CraftedClarity» складається з скляних елементів ручної роботи, які візуально і тактильно покращують інтер'єр. Деталі перемикача передач, регулятора гучності, контролера iDrive і кнопки «Старт/Стоп» виконані з дрібного кришталю.
Салон з крупним планом скляного даху BMW X6 Panorama Sky Lounge.

Панорамний скляний дах Sky Lounge.

Скляний дах Panorama Sky Lounge створює відчуття простору днем, а вночі - атмосферний настрій завдяки легкому дизайну, що складається з більш ніж 15 000 світлових елементів. Світловий дизайн можна перемикати між шістьма кольорами навколишнього освітлення.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НОВОГО BMW X6.

Майбутнє чекало цього.

BMW X6 полегшує процес керування: він має низку ультрасучасних технологій і функцій, які дозволяють проводити кожну подорож із максимально можливим комфортом. Інноваційні функції, такі як цифровий ключ, підстаканники з регульованою температурою або вражаючий 12,3-дюймовий сенсорний дисплей управління, підтримують вас в будь-якій ситуації. А завдяки системі розваг Professional на задніх сидіннях, комфортним сидінням з функцією масажу і вентиляцією поряд із пакетом Ambient Air, в салоні пропонується максимальна кількість розваг та варіантів відпочинку.
Крупний план пакета для багажного відділення BMW X6.

Пакет багажного відділення.

Пакет багажного відділення включає в себе не тільки гнучкі кріпильні сітки, напрямні та протиковзкі рейки в багажному відділенні, але також гнучку сітку, яка може бути прикріплена до різних петель й може також використовуватися в якості сумки для покупок.
Крупний план салону BMW з акцентом на підстаканнику з регульованою температурою.

Підстаканник з регульованою температурою.

Підстаканники з регульованою температурою на центральній консолі можуть індивідуально охолоджувати або зберігати напої у теплі. Контроль температури активується за допомогою кнопок зліва і справа. Навколишнє освітлення також вказує на поточний статус функції (синій для охолодження або червоний для підігріву).
Кабіна BMW X6 з видом на проекційний дисплей.

Проєкційний дисплей BMW.

Кольоровий проєкційний дисплей BMW виводить всю важливу інформацію безпосередньо у Вашому полі зору, дозволяючи Вам повністю сконцентруватися на управлінні автомобілем. На дисплеї можуть відображатися такі дані, як, наприклад, поточна швидкість, підказки системи навігації, індикатор обмеження швидкості (включаючи індикатор заборони на обгін), а також телефонна книга і списки розважальної системи.
Кабіна BMW X6 з видом на BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації включає в себе два високоякісних дисплея, що складаються з 12,3-дюймового сенсорного дисплея управління з високою роздільною здатністю, та повністю цифрового 12,3-дюймового приладового дисплея.
Крупний план Cалон BMW з акцентом на динамік.

Система об'ємного звучання Diamond Bowers & Wilkins.

Система об'ємного звучання Bowers & Wilkins Diamond з двома алмазними твітерами забезпечує видатну якість студійного звуку для кожного сидіння в автомобілі. 20 акуратно розташованих динаміків з повною вихідною потужністю 1500 Вт забезпечують приголомшливе звучання. Окремі динаміки підсвічуються спеціальною підсвіткою, візуально підкреслюючи видатну якість звуку системи.
Крупний план салону BMW з акцентом на системі розваг на задньому сидінні Professional.

Система розваг на задньому сидінні Professional.

Система розваг на задньому сидінні Professional включає два окремих кольорових сенсорних екрани з високою роздільною здатністю з діагоналлю 10,2 дюйма, які можна нахиляти, та привід Blu-ray. Таким чином, стає можливим використання функції навігації та Інтернету під час керування (якщо під’єднаний телефон). Крім того, система містить у собі USB-порт й роз'єми для MP3-плеєрів, ігрових приставок і навушників (навіть бездротових).
BMW X6 з крупним планом на аромати Ambient Air.

Пакет Ambient Air.

Пакет Ambient Air включає функцію розсіювання аромату і функцію іонізації повітря. На вибір є кілька ароматів. Усі вони створені спеціально для автомобіля. Два з них можна використовувати паралельно та вибирати по черзі.

СИСТЕМИ ПІДТРИМКИ РУХУ ТА ОСОБЛИВОСТІ З'ЄДНАННЯ В НОВОМУ BMW X6.

Новий вид ідеалу.

Поряд з усіма технологіями та функціями, такими як проєкційний дисплей BMW, новий BMW X6 все ще має більш ніж достатньо місця для численних помічників і служб. Автомобіль оснащений новітніми системами допомоги BMW, такими як Reverse Assistant або Driving Assistant Professional із помічником кермового управління та трекінгу, включає підтримку маневрування, локальне попередження про небезпеку та попередження про виїзд зі смуги руху з активним захистом від бокового зіткнення. Системи гарантують максимальний рівень безпеки в будь-який час. А завдяки інноваційній системі голосового управління BMW Intelligent Personal Assistant Ви можете сконцентруватися на головному: задоволенні від керування.
Кабіна BMW X6 з видом на проекційний дисплей.
Кабіна BMW X6 з видом на асистента парковки Plus на проекційному дисплеї.

Асистент парковки Plus.

Parking Assistant Plus полегшує парковку і маневрування автомобіля. Він включає в себе, серед іншого, систему Surround View, в тому числі вид зверху, панорамний вид, дистанційний перегляд 3D, а також бічний асистент паркування, активний дистанційний контроль парковки, функцію екстреного гальмування, паркувальний асистент з лінійним наведенням і асистент в русі заднім ходом.
Кабіна BMW X6 з видом на Driving Assistant Professional на проекційному дисплеї.

Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional пропонує оптимальний комфорт і максимальну безпеку в багатьох критичних або монотонних ситуаціях керування за допомогою кермового управління та асистента управління смугою руху включаючи підтримку у вузьких місцях, систему екстреної зупинки, локальне попередження про небезпеку, помічника з підтримки смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень та інші функції безпеки.
Технічні дані BMW X6

ТЕХНІЧНІ ДАНІ BMW X6

Витрата палива та викиди СО2.

 • BMW X6 M50i:
  Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 11.5
  Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 263

  Значення транспортних засобів, позначених (2), є попередніми.

  Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

  Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

  Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.