Динамические характеристики BMW X6

ВРАЖАЮЧИЙ У ВСІХ ВІДНОШЕННЯХ.

Динамічні характеристики BMW X6.

ВРАЖАЮЧИЙ У ВСІХ ВІДНОШЕННЯХ.

Динамічні характеристики BMW X6.

Вражаючий дизайн BMW X6 неможливо переплутати ні з яким іншим. Але головне не це, а те, які емоції Ви відчуваєте за кермом цього потужного автомобіля. Шасі встановлює нові стандарти. Система повного приводу BMW xDrive гарантує непересічне зчеплення коліс на дорозі з будь-яким покриттям та за будь-якої погоди. Крім того неперевершена курсова стійкість і маневреність підкорюють одразу і назавжди. Для ще більшого задоволення за кермом опціонально пропонуються адаптивні підвіски і активне рульове управління.

ВРАЖАЮЧИЙ У ВСІХ ВІДНОШЕННЯХ.Динамічні характеристики BMW X6.

Вражаючий дизайн BMW X6 неможливо переплутати ні з яким іншим. Але головне не це, а те, які емоції Ви відчуваєте за кермом цього потужного автомобіля. Шасі встановлює нові стандарти. Система повного приводу BMW xDrive гарантує непересічне зчеплення коліс на дорозі з будь-яким покриттям та за будь-якої погоди. Крім того неперевершена курсова стійкість і маневреність підкорюють одразу і назавжди. Для ще більшого задоволення за кермом опціонально пропонуються адаптивні підвіски і активне рульове управління.

Читати далі
Узнайте больше о дизайне и динамике BMW X6

МАКСИМА: МАКСИМУМ.

Дізнайтесь про дизайн і динамічні характеристики BMW X6.

МАКСИМА: МАКСИМУМ.

Дізнайтесь про дизайн і динамічні характеристики BMW X6.

BMW X6 M50d
BMW X6 M50d
BMW X6 M50d
BMW X6 M50d
BMW X6 M50d

BMW X6 M50d.

BMW X6 M50d об'єднує в собі весь досвід інженерів BMW M, який реалізований у виключно тонкому налаштуванні приводу, ходової частини і рульового управління. В результаті був створений автомобіль, що поєднує в собі вийнятково яскраву динамічність і керованість з комфортом і практичністю в щоденній експлуатації.

 • 6-циліндровий рядний дизельний двигун M Performance TwinPower Turbo

  6-циліндровий рядний дизельний двигун M Performance TwinPower Turbo з потрійним турбонагнітачем поєднує в собі вражаючі технічні характеристики і тягову силу, які зберігають свої відмінні якості навіть за надвисокої швидкості. Цей силовий агрегат з родини двигунів EfficientDynamics постачається з технологією безпосереднього вприскування із загальної паливної магістралі й унікальним триступеневим турбонагнітачем зі змінною геометрією турбіни. У результаті маємо надзвичайну чутливість на натискання педалі акселератора та високий крутний момент на низьких обертах. На швидкості від 2000 до 3000 об/хв. максимальний крутний момент сягає 740 Нм. Максимальна потужність 3.0-літрового двигуна становить 280 кВт (381 к.с.) за швидкісного діапазону від 4000 до 4400 об/хв. Двигун BMW X6 M50d розганяє автомобіль від 0 до 100 км/год за 5,2 секунди. А поєднання такої надзвичайної продуктивності і витрати 6,6 л палива на 100 км пробігу при викиді CO2 174 г/км свідчить про виняткове співвідношення динаміки та ефективності, знову підкреслюючи легендарні уміння інженерів BMW, особливо коли справа стосується двигунів.

 • Адаптивна підвіска M

  Адаптивна підвіска M завдяки особливим налаштуванням M Performance надає легендарній маневреності моделей BMW X нотки ще більшої спортивності. Система динамічного регулювання жорсткості амортизаторів і пневмопідвіска на задній осі орієнтовані на особливо спортивний стиль водіння, наділяючи автомобіль точною й ідеально контрольованою керованістю.
  Пакет адаптивної підвіски Dynamic забезпечує Вашому BMW X6 M50d максимальну маневреність, точність управління і динамічність проходження віражів. Особливі налаштування M Performance, такі як Dynamic Performance Control і Dynamic Drive додатково підсилюють нейтральний характер рульового керування і зменшують крен кузова на поворотах.

 • Кузов

  З першого погляду ви будете надзвичайно вражені динамічністю BMW X6 M50d, якої автомобілю надають дизайнерські рішення модельного ряду М. Спортивність зовнішнього вигляду автомобіля досягається за рахунок певних індивідуальних та ексклюзивних деталей – елементів пакету М Sport стандартної комплектації, включаючи оригінальну адаптацію переднього та заднього бамперів, а також ексклюзивне глянцеве оздоблення Individual Shadow Line.

  Навіть на великій відстані BMW X6 M50d виділяється з натовпу. Помітним його роблять спеціально розроблені стильні опціональні 20-дюймові легкосплавні колісні диски. Оригінальні елементи дизайну повітрозабірників широкого переднього фартуху, виконані у кольорі Залізний Сірий, роблять автомобіль презентабельним. Ніхто не зможе залишитися байдужим до неперевершених спортивних ковпаків зовнішніх дзеркал, також доступних у кольорі Залізний Сірий, навіть вітер. Ззаду й до того потужному автомобілю динамічності додають темний хромований напис «X6 M50d» й унікальне, виконане у чорному ґлянсевому кольорі, оздоблення вихлопної труби.

 • Салон

  Компоненти пакету M Sport створюють унікальну атмосферу в BMW X6 M50d – дует спортивності та елегантності.

  Уже з порогу водія зустрічає напис «M50d». Поєднання високоякісних матеріалів та унікальної атмосфери приносить справжнє задоволення за кермом BMW X6 M50d. Під тахометром висвічується позначення моделі. Шкіряне рульове колесо М зі зручним хватом та особлива характеристика рульового керування M Performance дають можливість максимально точно скеровувати автомобіль. Спортивна восьмиступінчата автоматична коробка переключення передач Steptronic з перемикачами передач на рулі дає можливість на свій розсуд вибирати комфортний або підкреслено спортивний стиль водіння. Спортивні сидіння М з оббивкою із поєднання тканина/алькантара антрацитового кольору забезпечують чудову бокову підтримку на «адреналінових» віражах.

BMW xDrive
BMW xDrive
BMW xDrive

BMW xDRIVE.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive оптимальним чином підлаштовується під будь-які, навіть найскладніші дорожні умови, в будь-яких ситуаціях забезпечуючи максимальне зчеплення з дорогою. Завдяки системі xDrive та системі динамічного контролю курсової стійкості (DSC) автомобіль зберігає курсову стійкість і керованість. Завдяки сенсорам DSC, система xDrive динамічно перерозподіляє тягове зусилля між передньою і задньою осями з метою уникнення надмірного або недостатнього повороту і таким чином забезпечує неперевершене дотримання курсу. Крім того, ця система забезпечує швидке і безпечнене прискорення на слизькій або крутій ділянках дороги. На нерівній дорозі, втручання системи DSC не є необхідним. Таким чином, система BMW xDrive поєднує в собі переваги повного приводу (якісне зчеплення з поверхнею, курсова стійкість і безпека) з класичною маневреністю BMW.

 • xDrive статус

  Навіть у найважчих ситуаціях система xDrive завжди покаже чітку загальну картину. Рухаючись по пересіченій місцевості водій отримує інформацію, що стосується їзди по бездоріжжю, як з приладової панелі, так і з центрального дисплея управління. Окрім легкого у використанні компасу для орієнтування (тільки спільно з навігаційною системою Professional), відображаються поздовжній і поперечний нахил автомобіля і поточний кут повороту коліс, причому не тільки в чисельному вигляді, але і у вигляді тривимірного графічного зображення самого автомобіля.

BMW X6 Подвеска

ШАСІ.

Незалежна впевненість: ходова частина BMW X6 з широкою міжколісною відстанню і п’ятиважільною задньою підвіскою забезпечує прекрасну стійкість. Вона робить автомобіль комфортним, не погіршуючи його динамічних характеристик.

Пакеты адаптивной подвески

ПАКЕТИ АДАПТИВНОЇ ПІДВІСКИ.

Підлаштуйте ходову частину свого автомобіля під себе. Для цього пропонуються чотири різних пакети адаптивної підвіски.

 • Пакет адаптивної підвіски Comfort

  Адаптивна підвіска Comfort, індивідуально регулюючи характеристики пружин і амортизаторів, створює максимальний комфорт при збереженні ходових характеристик, притаманних BMW. Основні складові пакету Comfort – динамічна система регулювання жорсткості амортизаторів (DDC) і пневматична підвіска заднього моста. Базові налаштування, які орієнтовані на максимальний комфорт, можна більш точно підлаштувати під себе за допомогою перемикача системи регулювання динаміки руху. При цьому характеристики амортизаторів змінює система DDC. Пневматична задня підвіска гарантує незмінний високий комфорт при будь-якому завантаженні автомобіля.

  Якщо Вам інколи необхідне більш динамічне налаштування підвіски, Вам допоможуть режими Sport і Sport+ системи Driving Experience Control. Ці режими вирізняються підвищеною жорсткістю амортизаторів, завдяки чому покращується керованість і зменшується крен при поворотах.

 • Пакет адаптивної підвіски Dynamic

  Динаміка найвищого рівня: пакет адаптивної підвіски Dynamic дозволяє в повній мірі використовувати динамічний потенціал автомобіля. Система Dynamic Performance Control, яка входить до складу пакета, а також система Dynamic Drive гарантують підкреслено спортивну динаміку, що проявляється в більш нейтральному характері рульового керування та в мінімальному крені кузова на поворотах.

  Система DPC плавно перерозподіляє крутний момент між лівим і правим колесами задньої осі. Зокрема, на поворотах на зовнішнє колесо (у якого краще зчеплення з дорогою) передається більший крутний момент. В результаті ми отримуємо максимальну динаміку і оптимальну стійкість. Система Dynamic Drive зводить до мінімуму бокове розхитування кузова за допомогою активних стабілізаторів в передній і задній підвісках.

  В BMW X6 M50 пакет адаптивної підвіски Dynamic вирізняється ще більш незалежним, спортивним налаштуванням.

 • Пакет адаптивної підвіски Professional

  Два в одному: адаптивна підвіска Professional об’єднує компоненти пакетів Comfort і Dynamic, забезпечуючи максимальний комфорт в поєднанні з неперевершеними динамічними характеристиками. Система Driving Experience Control дає можливість в будь-який час змінити налаштування підвіски автомобіля.

  Реалізувати максимально динамічну манеру водіння допомагає ряд іноваційних технологій. Наприклад, система DPC плавно перерозподіляє крутний момент між правим і лівим колесами задньої осі. Зокрема, на поворотах на зовнішнє колесо (у якого краще зчеплення з дорогою) передається більший крутний момент. В результаті ми отримуємо максимальну динаміку і оптимальну стійкість. Система Dynamic Drive зводить до мінімуму бокове розхитування кузова за допомогою активних стабілізаторів в передній і задній підвісках.

  Позитивний вплив цього особливо помітний при виборі настройки ходової частини Comfort. Адже чим менше бічна хитавиця, тим спокійніше Ви почуваєтесь за кермом. На нерівних дорогах система DDC може адаптувати характеристики амортизаторів для підвищення комфорту. А пневматична задня підвіска гарантує незмінний високий комфорт при будь-якому завантаженні автомобіля.

 • Адаптивна підвіска M

  Збільшена динаміка: адаптивна підвіска М дозволяє максимально використовувати динамічний потенціал BMW X6. Динамічна система регулювання жорсткості амортизаторів і пневматична задня підвіска дають можливість в повній мірі насолодитись спортивним стилем водіння Система Driving Experience Control дозволяє вибрати режими Sport і Sport+. Ці режими вирізняються підвищеною жорсткістю амортизаторів, завдяки чому покращується динамічність автомобіля. Крім того, автомобіль більш чітко реагує на поворот руля і натискання на педаль акселератора. В режимі Sport+ додатково активується система динамічного контролю тяги (DTC), яка допускає ще більш спортивний стиль водіння. В BMW X6 M50 режими Sport і Sport+ мають специфічні, ще більш спортивні налаштування.

  Для розслабленої їзди на великі відстані також є режим Comfort.

Активное рулевое управление

АКТИВНЕ РУЛЬОВЕ УПРАВЛІННЯ.

Новий вимір комфорту за кермом – активне рульове управління забезпечує точність, маневреність і зручність управління у будь-якій дорожній ситуації.


На невеликих швидкостях, наприклад, при русі в місті, при паркуванні або на звивистих дорогах активне рульове управління збільшує кут повороту коліс. В результаті для здійснення маневру кермо необхідно повертати на менший кут, і Вам не потрібно перехоплювати його. Це, в свою чергу, позитивно позначається на маневреності і полегшує процедуру паркування.


Щоб покращити стійкість на високих швидкостях, активне рульове управління, в залежності від моделі автомобіля і налаштувань, на швидкостях від 120 до 140 км/год. змінює передавальне відношення, роблячи рульове управління менш чутливим. В результаті активне рульове управління зменшує кут, на який повертаються колеса. Завдяки можливості використовувати більше оборотів рульвого колеса, водій може контролювати поворот коліс більш точно, в результаті чого зростає стійкість і комфорт.


Оскільки система активного рульового управління є допоміжною і не порушує прямого зв'язку між водієм і колесами, навіть у разі виникнення несправностей в системі, BMW X6 зберігає повну керованість. При виявленні будь-яких неполадок механізм налаштування активного управління механічно блокується за допомогою спеціальної схеми гарантування безпеки і повертає контроль водієві.