BMW X6

БІЛЬША ШВИДКІСТЬ. МЕНШЕ ОЧІКУВАННЯ.

The BMW X6.

БІЛЬША ШВИДКІСТЬ. МЕНШЕ ОЧІКУВАННЯ.

The BMW X6.

БІЛЬША ШВИДКІСТЬ. МЕНШЕ ОЧІКУВАННЯ.The BMW X6.

Номинальная мощность, кВт (л. с.) при об/мин (50i)

330 (450)/5,500-6,000

Разгон 0–100 км/ч, с (50i)

4.8

Максимальная скорость, км/ч (50i)

250

Вместимость багажного отделения

580-1,525

Потужний та атлетичний. BMW X6 виходить за рамки очікуваного завдяки своїй приналежності до модельного ряду Х та спортивності купе. Двигуни BMW TwinPower Turbo поєднують у собі вражаючу динамічність та неймовірну ефективність, а повнопривідна система BMW xDrive допомагає впоратися з цією силою на дорозі. За допомогою такого чудового обладнання, як у пакеті Design Pure Extravagance, а також високоясних матеріалів автомобіль завжди буде у центрі уваги, залишаючись при цьому надзвичайно функціональним.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ BMW X6.

BMW X6 Дизайн

Дизайн.

Час взяти усе в свої руки: BMW X6 створений для руху. Його стрімкі обриси чітко показують, яка нестримна динамічність та цілеспрямованість за ними ховаються. Широкий силует і значимість конструкції вказують на приналежність автомобіля до ряду моделей X, а типові для купе плавні лінії даху підкреслюють беззаперечний характер BMW X6. Саме поєднання цих двох рис робить спортивне купе таким унікальним.
Читати далі
BMW X6 Динамічні характеристики

Динамічні характеристики.

Вражаючий дизайн BMW X6 неможливо переплутати ні з яким іншим. Але головне не це, а те, які емоції Ви відчуваєте за кермом цього потужного автомобіля. Шасі встановлює нові стандарти. Система повного приводу BMW xDrive гарантує непересічне зчеплення коліс на дорозі з будь-яким покриттям та за будь-якої погоди. Крім того неперевершена курсова стійкість і маневреність підкорюють одразу і назавжди. Для ще більшого задоволення за кермом опціонально пропонуються адаптивні підвіски і активне рульове управління.
Читати далі
BMW X6 Обладнання

Обладнання.

Кращий виконавець головної ролі – BMW X6. Це спортивне купе володіє такою харизмою, що скрізь буде в центрі уваги. А амплуа автомобіля обираєте Ви. Пакет дизайну Pure Extravagance – це набір унікальних елементів оздоблення. Пакет M Sport робить BMW X6 ще атлетичнішим. Для комплектації автомобіля BMW Individual характериними є розкіш та ексклюзивність. А досягти ідеального образу автомобіля дозволяє великий вибір оригінальних аксесуарів BMW.

Читати далі
EfficientDynamics