BMW X5 M50d на вулицях нічного міста

ВОВК ПОЛЮЄ НА ЗГРАЮ

BMW X5 M50d

BMW X5 M50d на вулицях нічного міста

Випуск нового BMW X5 M50d - це важлива подія. Розроблена інженерами модель BMW X змушує по-новому поглянути на можливості автомобіля з точки зору потужності, динаміки і маневреності. Він приводиться в рух ще більш ефективним рядним 6-циліндровим дизельним двигуном M Performance TwinPower Turbo. Це сила, яка передається безпосередньо на дорогу за допомогою адаптивної підвіски M Professional. Справжній автомобіль M Performance - для тих, хто вимагає більшого.


BMW X5 M50d(3):

Витрата палива, л/100 км (в змішаному циклі): 7.7

Виброси CO2 в г/кг (в змішаному циклі): 202

Читати далі
ВОВК ПОЛЮЄ НА ЗГРАЮBMW X5 M50d
Рядний 6-циліндровий дизельний двигун M Performance TwinPower Turbo BMW X5 M50d

ТРУДОГОЛІК.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун M Performance TwinPower Turbo.

Сильний характер продовжує еволюціонувати. Так з'являється новий рядний 6-циліндровий дизельний двигун M Performance TwinPower Turbo з двома турбонагнітачами низького тиску і двома високого. В результаті потужність збільшилася, чуйність стала динамічніше, а крутний момент досяг 760 Нм, завдяки чому автомобілем легко керувати і на низьких обертах. Двигун видає 400 к.с. (294 кВт)потужності, і BMW X5 M50d розганяється до 100 км/год всього за 5.2 секунд.

Читати далі

ТРУДОГОЛІК.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун M Performance TwinPower Turbo.

Новий BMW X5 M50d - приклад того, на що здатний спортивний автомобіль з генами M та xDrive: максимальні динаміка і маневреність при збереженні оптимальної тяги.
Йорн Зіке (Jörn Sieke), продукт менеджер автомобілів M та BMW Individual
Салон BMW X5 M50d з кокпітом, панеллю керування і центральною консоллю
Передні шкіряні сидіння BMW X5 M50d
Детальний знімок приладової панелі BMW X5 M50d

ВИГІДНЕ ПОЛОЖЕННЯ В БУДЬ-ЯКОМУ МІСЦІ.

Салон BMW X5 M50d характеризується поєднанням спортивного стилю та ексклюзивності. Фірмове позначення «M» на дверних порогах та на панелі приладів прискорюють серцебиття. Кокпіт створений для зручності водія, а шкіряне рульове колесо M ідеально лежить в руках. Такі високоякісні матеріали обробки як опціональна дрібнозерниста шкіра Merino BMW Individual кольору «Tartufo», оббивка шкірою панелі приладів BMW Individual і декоративні алюмінієві планки «Tetragon» створюють спортивну атмосферу.

BMW X5 M50d стоїть на дорозі на тлі нічного міста

НА ЧОЛІ ПОДІЙ.

Підвіска нового BMW X5 M50d.

За кермом BMW X5 M50d ви відразу зрозумієте, що таке ідеальні гоночні налаштування. Інженери оптимізували підвіску автомобіля і чутливість рульового управління, щоб досягти ідеального поєднання стійкості, маневреності та максимальної точності відгуку. Режими Sport і Sport+ дозволяють зробити опціональну адаптивну підвіску M Professional жорсткішою і спортивною. У поєднанні з інтегральним активним рульовим керуванням та інтелектуальною системою повного приводу BMW xDrive динаміка моделі не має собі рівних в цьому класі автомобілів.

Читати далі

НА ЧОЛІ ПОДІЙ.

Підвіска нового BMW X5 M50d.

BMW X5 M50d

ЗОБРАЖЕННЯ ТА ВІДЕО.

Витрата палива і рівень викидів CO2.

  • Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

    Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

    Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

    (4) Запланована доступність з 4 кварталу 2018 року.