BMW X5 в нічному місті
Двигун і тип паливаБензинДизель

ЗНАТИ, НА ЩО ЗДАТЕН!

BMW X5

Двигун і тип паливаБензинДизель
ЗНАТИ, НА ЩО ЗДАТЕН!BMW X5

Новий BMW X5 - лідер модельного ряду, який розставляє все на свої місця. Цей високий, елегантний і сильний автомобіль неможливо не помітити. Потужна цільна подвійна решітка радіатора немов натякає на те, що станеться при запуску двигуна. Чудовий дизайн фар у стилі X не лишає сумнівів у тому, хто ж є лідером. Завдяки інноваційним технологіям для максимальної динаміки та більшої безпеки на будь-яких покриттях новий BMW X5 знає. куди рухатися. Та як опинитися там першим.


BMW X5 xDrive40i(4):
Витрата палива, л/100 км (в змішаному циклі): 9.2
Викиди CO2, г/км (у змішаному циклі): 211

Читати далі

ЛІДЕРСЬКІ ЯКОСТІ П’ЯТОЇ СТУПЕНІ

 • 01 Характерний стиль моделей X: лазерні фари з синіми дизайнерськими елементами
 • 02 Максимальна динаміка з пакетом xOffroad і пневматичною підвіскою обох осей
 • 03 Традиційні риси дизайну моделей X отримали нове яскраве втілення
 • 04 Бездоганна взаємодія завдяки інноваційним технологіям BMW ConnectedDrive і системам допомоги водієві
 • 05 Розумна організація⁽⁴⁾ багажного простору для максимального комфорту
Вид збоку BMW X5: обидві розкладні секції двері багажного відділення відкриті
Багажне відділення BMW X5

ДОСКОНАЛЕ УПРАВЛІННЯ.

Багажне відділення BMW X5 уособлює собою нове покоління комфорту. Для зручного завантаження і вивантаження речей верхні й нижні секції дверей багажного відділення відкриваються і закриваються механізмом із електроприводом. За наявністю системи комфортного доступу вистачить короткого руху ногою під заднім бампером. Пакет додаткових пристосувань для зберігання речей(4) забезпечить порядок та безпеку. Коли обидві секції задніх дверей відкриті, при натисканні кнопки електрична шторка багажного відділення втягується й ховається під підлогою. А висувні та протиковзкі рейлінги на підлозі утримують багаж під час руху.

Новий BMW X5 об'єднує в собі гени всіх моделей сімейства BMW X. Ця модель в четвертому поколінні стане найяскравішим представником завдяки сучасним технологіям і привабливому дизайну. Мова нового дизайну X виражена в ньому повноцінно, ясно і чітко. Новий салон став ще розкішнішим і отримав концепцію інтуїтивного управління.
Адріан ван Хойдонк, головний дизайнер BMW Group
Кокпіт і концепція управління BMW X5

ЦЕНТР КЕРУВАННЯ.

Інноваційна концепція управління BMW X5.

Інноваційна операційна система BMW 7.0 значно спрощує управління функціями автомобіля за допомогою жестів, голосових команд, сенсорного екрану і контролера iDrive - це можна робити абсолютно інтуїтивно. З цією метою була поліпшена функціональність контролера. Наприклад, тепер всі цифрові сервіси, в тому числі і додатки, можна вибирати напряму.

Читати далі

ЦЕНТР КЕРУВАННЯ.

Інноваційна концепція управління BMW X5.

ЗАВЖДИ НА ДВА КРОКИ ПОПЕРЕДУ.

Цифрові сервіси та системи допомоги водієві BMW X5.

Бездоганне підключення, незаперечне лідерство. У BMW X5 представлені технології підключення BMW останнього покоління. Розумні цифрові сервіси та системи допомоги водієві забезпечують ідеальну взаємодію з зовнішнім світом і дарують Вам максимальний комфорт разом з найвищим з усіх можливих рівнем безпеки завдяки інтуїтивному керуванню.

Читати далі
Дистанційне оновлення програмного забезпечення BMW X5

Завжди в ногу з часом.

Хочете, щоб ваш BMW отримував актуальні оновлення програмного забезпечення? З дистанційним оновленням Ваш BMW завжди буде як новий. Це зручний, надійний і простий спосіб. Вам не доведеться заїжджати до сервісного центру. Оновлення передаються за допомогою бездротової технології як на смартфон.

Читати далі
Cистем допомоги водієві Professional

The maximum in safety and comfort.

Driving Assistant Professional offers optimum comfort and maximum safety during lots of critical or monotonous driving situations with Steering and lane control assistant, Lane Change Assistant, Emergency Stop Assistant, local hazard warning, Lane Keeping Assistant with active side collision protection and other safety functions.

Читати далі
Цифровий ключ BMW X5

Бесключевой комфорт.

Навіщо вводити ключ у запалювання, якщо у вас є Android-смартфон з вами? Цифровий ключ дозволяє вам блокувати і розблокувати ваш BMW і навіть запускати двигун без фізичного ключа.

Читати далі
BMW X5

Прямий шлях до місця призначення.

Спроба знайти місце для паркування поруч з пунктом призначення? Це просте завдання з помічником парковки. Він пропонує вільні місця на великих стоянках або на вулиці і, грунтуючись на вашому виборі, знаходить кращий маршрут для вас з найвищою імовірністю доступного простору. Ви також можете заплатити за парковку з безготівкововим розрахунком за допомогою ParkNow.

Термін дії: один рік

Читати далі
Microsoft Office 365

Максимальна продуктивність.

Працюйте в своєму автомобілі з Microsoft Office 365, так само як би ви були в офісі. Диктуйте електронні листи, приймайте участь в зустрічах Skype для бізнесу, отримуйте доступ до своїх контактів і координуйте зустрічі в своєму календарі - через свій смартфон. Ваша існуючий обліковий запис Microsoft Office 365 Business робить вас настільки ж продуктивним в дорозі, як і за столом.

Читати далі

BMW X5 xDrive25d.

З рядним 4-циліндровим дизельним двигуном BMW TwinPower Turbo.

Дизельні двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo є прекрасним прикладом реалізації філософії BMW EfficientDynamics і поєднують у собі найвищі показники потужності та експлуатаційних характеристик, і найнижчі – витрат пального.

Читати далі

Характеристики BMW X5 xDrive25d.

BMW X5 xDrive25d
 • Кількість циліндрів/клапанів: 4/4
 • Робочий об'єм, куб. cм: 1,995
 • Макс. потужність, кВт (к.с.) при об./хв: 170 (231)/4,400–4,400
 • Макс. обертальний момент, Нм при об./хв: 450/1,500–3,000
 • Макс. швидкість, км/год: 222
 • Розгін 0–100 км/год, с: 7.5
 • Витрата палива (змішаний цикл), л/100 км: 6.9–6.7
ЕЛЕКТРИЧНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ.

Той, хто хоче взяти на себе ініціативу, повинен поставити передові технології в пріоритет. BMW X5 xDrive45e впевнено просувається вперед завдяки технологіям підключаємого гібриду eDrive від BMW EfficientDynamics. Результат: велика потужність, краще прискорення, велика дальність ходу, значно менша витрата палива і викиди. 

Читати далі

BMW X5 xDrive45e.

Характеристики:

 • Кількість циліндрів/клапанів: 6/4
 • Робочий об'єм ДВС:  2,998 куб. cм
 • Макс. потужність ДВС, кВт (к.с.) при об./хв: 210 (286)/5,000–6,000
 • Розгін 0–100 км/год: 5.6 с
 • Витрата палива (Змішаний цикл), л/100км: 2.5
 • Загальна потужність кВт (к.с): 290 (394)
 • Сукупний крутний момент, Нм: 600
Читати далі
Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo

ОПТИМАЛЬНИЙ БАЛАНС ХАРАКТЕРИСТИК - ПРИКЛАД ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

BMW X5 xDrive40i(4) використовує всю міць двигуна. Чудова тяга з системою повного приводу xDrive в комбінації з новим двигуном BMW TwinPower Turbo дозволяють вивести задоволення від водіння на новий рівень. 6-циліндровий бензиновий двигун розвиває потужність 340 к.с.(250 кВт) Паливо надходить в циліндри під тиском до 350 бар для більш ефективного горіння. BMW X5 впевнено використовує цей тиск для максимальної динаміки.

Читати далі

ОПТИМАЛЬНИЙ БАЛАНС ХАРАКТЕРИСТИК - ПРИКЛАД ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

BMW X5 M50d

НОВИЙ BMW X5 M50d.

Витрата палива і рівень викидів CO2.

 • Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

  Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

  Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

  (4) Запланована доступність з 4 кварталу 2018 року.