ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ПОМІЧНИКИ.

Допомога водієві BMW ConnectedDrive в BMW X5.

Важко знайти кращого супутника. Усі системи допомоги водієві мають на меті лише одне – забезпечити Вам приємну, розслабляючу подорож і безпечне прибуття до місця призначення.

Новий дизайн графіки дисплея управління представлений в жовтні 2016 року.

Читати далі

СИСТЕМА ДОПОМОГИ У ЗАТОРАХ.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ У ЗАТОРАХ

СИСТЕМА ДОПОМОГИ У ЗАТОРАХ.

Помощь водителю.

Щоб зняти з Вас навантаження в щільному потоці автомобілів, компанія BMW розробила систему допомоги в заторах. Вона дозволяє Вам без будь-яких зусиль рухатися в потоці автомобілів, швидкість яких не перевищує 60 км/год. Система автоматично витримує необхідну відстань до автомобіля, що їде попереду і регулює швидкість аж до повної зупинки та активно допомагає Вам в управлінні кермом. Таким чином, Ваш автомобіль допомагає Вам дотримуватися обраної смуги руху – Вам для цього достатньо триматися за кермо хоча б однією рукою. У разі, якщо автомобіль простояв без руху до 30 секунд, він починає автоматично рухатися знову через цей проміжок часу. – ще один крок на шляху до автоматизованого керування.

Проекционный дисплей BMW

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW забезпечує відображення інформації безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє повністю зосередитися на водінні. В залежності від оснащення автомобіля перелік відображуваних даних може включати в себе повідомлення системи інформування про поточну швидкість, чинне обмеження швидкості, стан телефону, перелік розважальних програм, а також інформацію та попередження систем допомоги водієві. Символи, які проектуються на лобове скло, відображаються у високому розширенні і насичених кольорах. Зображення, що проектується виглядає так, наче перебуває в 2,3 м від капота автомобіля. У поєднанні з оптимальним розташуванням проекції це забезпечує швидкість і зручність сприйняття інформації, і дозволяє практично не відволікатися від дороги. Яскравість проекції автоматично змінюється відповідно до умов освітленості поза автомобілем і залежить від часу доби, висота ж її розміщення теж може бути відрегульована. Більше того, водій може самостійно вказати види даних, які слід відображати крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

Навигационная система Professional

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PROFESSIONAL.

Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і вражаючий спектр функцій – до ваших послуг зручна у використанні і бездоганно інтегрована в автомобіль навігаційна система з контролером iDrive Touch, що втілює концепцію управління iDrive. Система включає в себе гарнітуру hands-free з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, аудіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також має 20 ГБ пам'яті для звукових файлів. Завдяки їй водій отримує можливість користуватися системою надання інформації про дорожню ситуацію онлайн (RTTI). Вбудований кольоровий РК-дисплей з діагоналлю 8,8 дюйма з функцією розподілу (основний і додатковий екрани) забезпечує оптимальну ступінь доступності і видимості.


Інтуїтивно зрозуміле управління функціями здійснюється за допомогою контролера iDrive Touch з сенсорною панеллю, який підтримує рукописне введення адреси пункту призначення для навігаційної системи. Крім того, системою можна керувати за допомогою кнопок прямого доступу до меню, восьми клавіш, що мають можливість налаштовування або голосових команд. Функція тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням вибраних пам'яток робить навігацію надзвичайно видовищним процесом.


Трирічне безкоштовне оновлення карт можливо виконати у дилерських центрах BMW. У певних країнах Європи, в межах дії BMW ConnectedDrive, система автоматично оновлює карти до чотирьох разів на рік, впродовж трьох років.

СЕНСОРНИЙ КОНТРОЛЕР IDRIVE TOUCH.

Сенсорный контроллер iDrive

СЕНСОРНИЙ КОНТРОЛЕР IDRIVE TOUCH.

Сенсорний контролер iDrive дозволяє Вам однією рукою зручно керувати системою iDrive. Завдяки інтегрованій в контролер сенсорній панелі Ви, наприклад, можете виконати рукописне введення адреси в навігаційну систему.

Крім цього, Вам будуть доступні різні функції та налаштування, а також швидкий перегляд списків. Управління здійснюється легко і інтуїтивно шляхом дотику до сенсорної панелі – для Вас як водія це дійсно дуже зручно, так як Вам практично не доведеться відволікатися від дорожньої ситуації. Усі функції, якими Ви керуєте за допомогою контролера, можна переглядати на контрольному дисплеї.

Система ночного видения BMW с динамической подсветкой
Система ночного видения BMW с динамической подсветкой

СИСТЕМА НІЧНОГО БАЧЕННЯ BMW З ФУНКЦІЄЮ ДИНАМІЧНОГО ПІДСВІЧУВАННЯ.

Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією динамічного підсвічування Dynamic Light Spot розпізнає людей і великих тварин в темряві і на великій відстані, автоматично направляючи на них світло фар.


Тепловізорна камера, встановлена на решітку радіатора, передає отримані умовні зображення людей і тварин перед автомобілем на контрольний дисплей. Інтелектуальна система завчасного попередження з яскравим оформленням: Як тільки інфрачервоний датчик розпізнає в темряві пішохода або велику тварину, що перебувають у напрямку можливого зіткнення, система спрямовує світло двох незалежно керованих фар з функцією Dynamic Light Spots на розпізнаний об'єкт, не створюючи при цьому неприємної сліпучої дії. Попередивши як водія, так і людину на дорозі, таке світло може запобігти можливій аварійній ситуації.


У разі активації дисплею ІЧ-зображень, водій також отримує додаткове попередження на повноколірний проекційний дисплей BMW або на панель приладів. При безпосередній загрозі зіткнення з виявленою людиною або твариною вмикається звукове попередження про небезпеку, а гальма приводяться у стан максимальної готовності до екстренного гальмування. Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією динамічного підсвічування Dynamic Light Spot є передовою розробкою BMW ConnectedDrive.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ

Новое поколение удобной системы помощи при парковке.

Система допомоги при паркуванні полегшує процес пошуку підходящого місця для паркування та активно допомагає під час власне паркування.

Повністю автоматична система допомоги при паркуванні є новітньою розробкою в серії комфортного паркування від BMW. Системи цієї серії беруть на себе процес перемикання передньої та задньої передач, управління кермом, а також гальмування і прискорення відповідно до ситуації. Перш ніж почати паркувальний маневр, водієві необхідно лише натиснути та утримувати увімкненою кнопку PDC підчас всього процесу паркування, а також спостерігати за оточенням автомобіля за допомогою автоматично активованої камери заднього виду. Щойно паркувальний маневр буде завершено, система переводить автомобіль у режим стоянки P. На швидкості до 35 км/год і при максимальній відстані 1,5 метра до ряду припаркованих автомобілів ультразвукові датчики Вашого BMW показують на контрольному дисплеї підходящі місця для паркування.

Системы на базе видеокамер
Системы на базе видеокамер
Системы на базе видеокамер

СИСТЕМИ КАМЕР.

Насолоджуйтесь прекрасним оглядом: інтегровані камери в BMW X5 полегшують Вам огляд, наприклад при виїздах і в умовах обмеженої видимості.

 • Круговий огляд

  Система кругового огляду Surround View допомагає при паркуванні і маневруванні в умовах обмеженого простору. Для цього зображення зони позаду і з боків автомобіля, що надходять з камер, виводяться на контрольний дисплей з висоти пташиного польоту (360° вид зверху).

 • Вид збоку

  Крім цього до складу цієї системи входить функція виду збоку Side View, яка допомагає Вам при русі на ділянках з обмеженою видимістю (наприклад, виїзди, сліпі розв'язки). Дві цифрові камери з лівого і правого боку в передній частині автомобіля фіксують те, що відбувається з обох сторін і виводять зображення на контрольний дисплей. Це дозволяє своєчасно побачити автомобілі, що наближаються і правильно зреагувати.

 • Вид ззаду

  Завдяки камері заднього виду, при маневруванні та паркуванні Ви можете бачити зону позаду автомобіля на контрольному дисплеї. Під час руху назад, наприклад, при паркуванні, на швидкості до 20 км/год камера заднього виду виводить на дисплей чітке зображення. Інтерактивні лінії показують, наскільки вибране місце для паркування підходить під розміри Вашого автомобіля, і допомагають Вам при маневруванні за допомогою кольорових областей на дисплеї управління. Будучи підключеною до фаркопу, камера заднього виду підтримує практичну функцію масштабування, значно спрощуючи процедуру з'єднання з причепом.

  Ви можете вибрати будь-яку з трьох функцій – камеру заднього виду, круговий огляд і вид збоку – і за бажанням активувати будь-яку з них. Відповідне зображення відображається на контрольному дисплеї.

BMW Selective Beam

НЕЗАСЛІПЛЮЮЧА СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ДАЛЬНІМ СВІТЛОМ.

Завдяки незасліплюючій системі автоматичного управління дальнім світлом нічне водіння стає безпечнішим і комфортнішим. Система забезпечує чудову видимість в темряві, не засліплюючи при цьому інших водіїв.


Розпізнаючи інших учасників руху, система вибірково змінює форму світлового потоку, щоб уникнути засліплення. Робочий діапазон понад 400 м забезпечує раннє розпізнавання небезпеки засліплення і покращує якість відстеження.

ConnectedDrive