BMW X5

ШЛЯХ У МАЙБУТНЄ.

The BMW X5.

ШЛЯХ У МАЙБУТНЄ.

The BMW X5.

ШЛЯХ У МАЙБУТНЄ.The BMW X5.

Номинальная мощность, кВт (л. с.) при об/мин (50i)

330 (450)/5,500–6,000

Расход в смешанном цикле, л/100 км (50i)

9.7–9.6

Выброс CO2 в смешанном цикле, г/км (50i)

226–224

Вместимость багажного отделения

650–1,870

У третьому поколінні BMW X5 ще вище підіймає планку, долаючи власні рекорди: цей розкішний у всіх відношеннях автомобіль класу Sports Activity Vehicle (SAV) не залишить байдужим навіть найприскіпливішого покупця. Широкий спектр інтелектуальних технологій задає новий рівень ефективності, динамічності, зручності та універсальності – як на дорозі, так і на бездоріжжі.

Зображення BMW X5 xDrive40e iPerformance демонструють новий дизайн BMW iPerformance, який буде представлений у другій половині 2016 року.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ BMW X5.

Динамічні характеристики

Динамічні характеристики.

Незалежно від складності віражу та швидкості руху – динамічний BMW X5 перетворить кожну вашу поїздку на веселу подорож. Системи допомоги водієві забезпечать ідеальне зчеплення автомобіля з дорогою і на крутих поворотах й спусках, і на високій швидкості.
Читати далі
BMW X5 Комфорт

Комфорт.

Задоволення за кермом – це також питання комфорту: зручно влаштувавшись на сидінні BMW X5, Ви чудово проведете час в дорозі, насолоджуючись улюбленою музикою та іншими розвагами.
Читати далі
BMW X5 Дизайн

Дизайн.

Сильний характер впізнають одразу. Щойно ви помітите BMW X5 – ви зможете думати лише про нього. А опинившись всередині високоякісної кабіни «пілота», ви зрозумієте, що таке провести кожен кілометр шляху із задоволенням. Підняті сидіння, наприклад, забезпечують найкращий огляд дороги попереду і високоякісних матеріалів в оформленні салону.
Читати далі
EfficientDynamics