РЕАЛІЗАЦІЯ В ДЕТАЛЯХ.

Рішуче новий BMW X4 M40i.

BMW MPerformance

РЕАЛІЗАЦІЯ В ДЕТАЛЯХ.

Рішуче новий BMW X4 M40i.

РЕАЛІЗАЦІЯ В ДЕТАЛЯХ.Рішуче новий BMW X4 M40i.

У тих випадках, коли мова йде про максимальної продуктивності, часто невеликі деталі роблять велику різницю. Новий BMW X4 M40i демонструє це з продуктивністю і маневреністю, які дозволяють вам легко справлятися з важкими ситуаціями водіння. Головною відповідальністю за це самовпевненість є 353 к.с. (260 кВт)/500 Нм 6-циліндрового бензинового двигуна M Performance TwinPower Turbo, інноваційна легка конструкція і підвіска Adaptive M.

BMW X4 M40i(2)(3):
Споживання палива в л / 100 км (в змішаному циклі): 9.2
Викиди CO2 в г / км (в змішаному цикліі): 210

Читати далі

СПОЙЛЕР COMPETITION.

6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo.

СПОЙЛЕР COMPETITION.

6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo.

Утримання позиції ніколи не було таким важким - для суперників. Це пов'язано з тим, що 6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo тягне 354 к.с. (260 кВт) завдяки трубонагнітачу з подвійною прокруткою, повністю регульованому клапану Valvetronic і високоточному прямому впорскуванню під високим тиском. Це забезпечує максимальний крутний момент 500 Нм, прискорення від 0 до 100 км/год за 4,8 секунди - і, перш за все, ще більшу перевагу під час змагання.

Читати далі

PERFORMANCE ПЕРФЕКЦІОНІСТ.

Динамічні характеристики BMW X4 M40i.

PERFORMANCE ПЕРФЕКЦІОНІСТ.

Динамічні характеристики BMW X4 M40i.

Перед новими викликами завжди потрібна найкраща підготовка. Ось чому BMW X4 M40i з'являється в найкращій формі. Особливо точна підвіска M Sport і регульоване спортивне рульове управління забезпечують надзвичайно точне водіння. У стандартному виконанні гальма M Sport, система повного приводу BMW xDrive і диференціал M Sport збільшують бічні і поздовжні динамічні властивості автомобіля. Він начебто створений для встановлення нових стандартів.

Читати далі
 • Підвіска Adaptive M

  Підвіска Adaptive M може бути відрегульована за допомогою електроніки в будь-який час відповідно до дороги і умов руху. Водій також може регулювати характеристики підвіски за допомогою системи управління водіння, щоб в той же час забезпечити його кращий стиль водіння - від зручного до надзвичайно спортивного з помітно рухомим поводженням.

 • Спортивне рульове колесо Variable

  Спортивне рульове управління Variable з Servotronic створює пряму і гнучку реакцію рульового управління і гарантує, що для повороту колеса потрібне менше фізичне зусилля. Воно реагує на кут рульового колеса з різними коефіцієнтами рульового керування. Це покращує управління при русі більш динамічно і зменшує зусилля, які необхідні для керування при парковці і повороті.

 • BMW xDrive включаючи диференціал M Sport

  Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive плавно і різноманітно розподіляє потужність приводу передніх і задніх коліс для максимальної тяги, динаміки руху і безпеки в будь-якій ситуації водіння. Для ще більшої гнучкості електронне управління розподілом потужності, наприклад, врівноважує надлишкову обертальність або недостатню обертальність на поворотах. Диференціал M Sport оптимізує тягу і стійкість водіння при динамічному русі або на різних дорожніх покриттях.

НАЙКРАЩА ФОРМА У НАЙКРАЩОМУ ВИГЛЯДІ.

Специфічні дизайнерські особливості M підкреслюють ексклюзивність BMW X4 M40i з першого погляду. Збільшені повітрозабірники, решітки радіатору і дзеркала заднього виду у Сerium Gray - чітке твердження про спортивні амбіції. Гарний вигляд – це 21" легкосплавні диски, в той час як ексклюзивні вихлопні труби в чорному Chrome залишають незмінне враження. Значки М на передніх бічних стінках разом із типом моделі на задній панелі, також в Cerium Gray, округлюють загальну спортивну картину.

ВІДКИНЬТЕСЬ НАЗАД ТА ІДІТЬ ВПЕРЕД.

Пакет M Sport, що постачається як стандартний, надає BMW X4 M40i динамізм, який триває по всьому інтер'єру. Зі шкіряного рульового колеса М та спеціальних інструментів М Performance до внутрішньої обробки та підніжок М - він забезпечує атлетизм до найдрібніших деталей.

Читати далі

Новаторський у всіх відносинах.

Шкіряне рульове колесо M, включаючи багатофункціональні кнопки, значок M і вбудовану подушку безпеки з боку водія, представлене в трьохспицевому дизайні. З ободом рульового колеса в шкіряному «Walknappa» Black з чорними стрічками і окресленими упорами для пальців, він забезпечує пряме та спортивне рульове управління.

Читати далі

Видатні функції та дизайн.

Індивідуально регульовані спортивні сидіння для водія і переднього пасажира мають численні варіанти ручного налаштування, включаючи ширину спинки, переднє і заднє положення, а також спинку і кут сидіння. Завдяки більш високим сидінням та спинкам, а також чітко визначеним бічним валикам вони забезпечують відмінну ергономічність і високу ступінь бічної підтримки.

Читати далі

Спортивні характеристики з харизмою.

Центральна консоль оснащена кольоровим значком M замість позначення серії в передній частині, що підкреслює спортивну атмосферу в інтер'єрі та вказує на динамічні характеристики автомобіля.

Читати далі

СПІЛЬНОТА ВИКОНАВЦІВ.

Автомобілі M Performance.

СПІЛЬНОТА ВИКОНАВЦІВ.

Автомобілі M Performance.

ЗОБРАЖЕННЯ І ВІДЕО

Витрата палива та викиди СО2.

 • Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

  Значення показників, позначені індексом (2), є попередніми.

  Значення показників, позначені індексом (3), отримані за методикою нового стандарту WLTP і переведені назад в значення за NEDC, для можливості порівняння автомобілів один з одним. [У довідкових матеріалах, використовуваних для розрахунку податків на транспортні засоби або інших зборів, пов'язаних, зокрема, з рівнем викидів CO2, показані значення CO2 для цих автомобілів можуть відрізнятися від значень, наведених у цьому документі.]

  Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

  Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.