ПОСИЛЕНА СВОБОДА.

BMW X3 M40i.

BMW MPerformance

ПОСИЛЕНА СВОБОДА.

BMW X3 M40i.

ПОСИЛЕНА СВОБОДА.BMW X3 M40i.

Встановлює ваш пульс гонки: працює на вражаючій потужності 360 к.с і оснащений безпомилковими генами сімейства Performance M, BMW X3 M40i розсуває всі межі. Його захоплююча спритність, висока точність у роботі та надзвичайно висока стійкість до руху на кожній поверхні - це безперечний лідер у своєму класі.

 

BMW X3 M40i:
Витрати палива в л/100 км (комбіновані): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 193-188

Читати далі

ВИРОБЛЯЄ ЗНАЧНІШЕ ВИЩІ РІВНІ АДРЕНАЛІНУ.

ВИРОБЛЯЄ ЗНАЧНІШЕ ВИЩІ РІВНІ АДРЕНАЛІНУ.

Безкомпромісна потужність і чисте прискорення. рядний 6-циліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo BMW X3 M40i катапультує автомобіль від нуля до ста за вражаючі 4,84,9 секунди. Максимальний крутний момент у 500 Нм і прямий відгук двигуна створюють абсолютно новий досвід водіння. Набір адреналіну включений.

Читати далі

ГОТОВИЙ ДО КОЖНОГО ВИКЛИКУ.

ГОТОВИЙ ДО КОЖНОГО ВИКЛИКУ.

Потужний, динамічний і захоплююче гнучкий. Водіння BMW X3 M40i поєднує в собі чисту продуктивність та інтенсивне задоволення від водіння. Оптимізовано для освоєння кожного завдання. Усі компоненти цього автомобіля систематично розроблені для високої продуктивності. Високі характеристики рульового керування, спортивна настройка підвіски M Sport та надзвичайно динамічний повнопривідний динамічний двигун рівномірно передають вражаючу продуктивність двигуна на дорогу у будь-який час. При необхідності, гальма M Sport призводить концентровану потужність до зупинки за декілька секунд. Досвід високоточної обробки та максимальної тяги.

Читати далі

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ВИД.

BMW X3 M40i миттєво вражає своїм сигнатурним кольором Cerium Gray, який зарезервований виключно для автомобілів M Performance. Серед надихаючих особливостей є вражаюча передня частина з відмітною подвійною решіткою у виконанні Cerium Gray і збільшеними повітрозабірниками. Задня частина надихає потужними здвоєними вихлопними трубами у виконанні Black Chrome з обох боків. Неймовірне загальне враження завершують кольорові підкресленні дзеркальні ковпаки та ексклюзивні 21-дюймові легкосплавні диски зі здвоєними спицями 718 м.

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН САЛОНУ BMW X3 M40I.

Cалон BMW X3 M40i є виразом його безкомпромісного стандарту якості. Перед тим, як ви навіть сядете в нього, ексклюзивні дверні пороги M та позначення моделі чітко звертають увагу на спортивну ДНК автомобіля. Кабіна, орієнтована на водія, вражає короткою відстаню від рульового управління до всіх ключових функцій. У той же час вся інформація, яка стосується водія, з'являється на надсучасній приладовій панелі з цифровим позначенням моделі. А спортивні сидіння високоякісної шкіри є постійним джерелом натхнення з їх ідеальною ергономікою та вишуканим спортивним виглядом.

ІНТЕНСИВНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

BMW MPerformance

ІНТЕНСИВНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

Завдяки своєму відточеному дизайну, автомобілі M Performance демонструють чудовий стиль у поєднанні з вищою атлетикою і вражають потужним приводом, який є одним з найвищих виконавців у кожній серії моделей. І вони забезпечують захоплюючу ведучу динаміку, не жертвуючи комфортом. Автомобілі BMW M Performance. Або, коротше кажучі: посилене задоволення від водіння.

Читати далі

ЗОБРАЖЕННЯ ТА ВІДЕО.

Витрати палива та викиди CO2.

  • Дані щодо споживання палива та викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у редакції, яка застосовувалась на момент схвалення типу. Цифри позначають транспортний засіб із базовою конфігурацією у Німеччині, а вказані діапазони враховують різний розмір вибраних коліс та шин.

    Специфікації щодо ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/EC та Pkw-EnVKV та базуються на витратах палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

    Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива та викиди СО2 нових легкових автомобілів можна вилучити з «Довідника про витрати палива, викиди CO2 та споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажу та на Https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.