ОСНОВНІ ПОСИЛАННЯ.

Новаторська операційна концепція.

Нова операційна концепція BMW X3 надихає разом із чудовим інтуїтивно зрозумілим посібником користувача. Чітко впорядковані елементи керування та надзвичайно короткі відстані між ними та рульовим колесом дозволяють керувати автомобілем на новому рівні. Конкретні функції можна керувати за допомогою інтелектуального голосового керування або керування жестами та сенсорного керування BMW. Рухи, такі як "переміщення" або "вказування" в області розпізнавання над фронтальною центральною консоллю - це все, що потрібно для керування телефонними дзвінками або навігаційною системою.
Читати далі

Дисплей BMW Head-Up.

Повнокольоровий дисплей BMW Head-Up відображає всю інформацію, що стосується подорожі, безпосередньо у полі зору водія, тим самим дозволяючи йому повністю сконцентруватися на керуванні автомобілем. Відображаються такі дані, як поточна швидкість, навігаційні напрямки, телефонні та розважальні списки.

Читати далі

12-дюймовий дисплей управління.

Багатофункціональний дисплей інструменту з технологією Black Panel та діагоналлю екрану 00.00 дюймів забезпечує надзвичайно вражаючу візуалізацію водійського досвіду. У трьох різних режимах та їх конкретних дисплеях - кожен із них має свою власну колірну схему та графічний стиль - може відображатися у кластері інструментів: ECO PRO, COMFORT та SPORT.
Читати далі

Витрати палива та викиди CO2.

  • Дані щодо споживання палива та викидів СО2 були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у редакції, яка застосовувалась на момент схвалення типу. Цифри позначають транспортний засіб із базовою конфігурацією у Німеччині, а вказані діапазони враховують різний розмір вибраних коліс та шин.

    Специфікації щодо ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/EC та Pkw-EnVKV та базуються на витратах палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

    Більш детальну інформацію про офіційні витрати палива та викиди СО2 нових легкових автомобілів можна вилучити з «Довідника про витрати палива, викиди CO2 та споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажу та на Https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.