НА МІСІЇ.

Абсолютно новий BMW X3.

НА МІСІЇ.Абсолютно новий BMW X3.

Розгін від 0 до 100 км/год в с (BMW X3 M40i)

4,8

Максимальна швидкість в км/год (BMW X3 M40i)

250

Витрати в л/100 км, комбіновані (BMW X3 M40i)

8,4 - 8,2

Викиди CO2 в г/км, комбіновані (BMW X3 M40i)

193-188

Новий BMW X3 - це твердження необмежених можливостей та вираження простої присутності та свободи. З самого першого погляду він вражає своїм спортивним виглядом і заворожує захоплюючим водійським досвідом. Завдяки частково автономному керуванню і розумній повнопривідній системі BMW xDrive, він забезпечує найвищий комфорт їзди як на дорозі, так і поза нею. Тому він перевизначає орієнтири у своєму класі і однозначно визначає одну річ: існує велика різниця у тому, як ви досягаєте ваших цілей.

BMW X3 M40i:
Витрати палива в л/100 км (комбіновані): 8,4-8,2
Викиди CO2 в г/км (комбіновані): 193-188

 

"Суверенний і рівномірний він намагається відкрити невідоме, тому що він знає свою внутрішню силу".
MARC MICHAEL MARKEFKA, ГОЛОВА ДИЗАЙН АВТОМОБІЛІВ BMW СЕРЕДНЬОРОЗМІРНОГО КЛАСУ

Витрати палива та викиди CO2.

  • Дані щодо витрати палива та викидів СО2 були визначені згідно з Європейським регламентом (ЄС) 715/2007 у редакції, застосовуваної на момент схвалення типу. Цифри називають транспортний засіб із базовою конфігурацією у Німеччині, а вказані діапазони враховують різний розмір вибраних коліс та шин.

    Специфікації щодо ефективності CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94/EC та Pkw-EnVKV та базуються на споживанні палива та значеннях CO2 відповідно до класифікації NEDC.

    Для отримання додаткової інформації про офіційне споживання палива та викиди СО2 нових легкових автомобілів можна вилучити з «Довідника про споживання палива, викиди CO2 та споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажу та на Https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.