ПОКЛАДІТЬСЯ НА НАДІЙНИХ ПОМІЧНИКІВ.

Системи допомоги водію BMW ConnectedDrive у BMW X1.

Ці помічники - справжні професіонали: знаходячись за кермом BMW X1, Ви отримуєте підтримку від численних системи допомоги водію. Вони в будь-який момент гарантують максимальну безпеку та комфорт. Тому Ви можете зосередитись на найважливішому - на безтурботному задоволенні за кермом.

Читати далі
Навигационная система Navigation Plus
Навигационная система Navigation Plus
Навигационная система Navigation Plus
Навигационная система Navigation Plus
Навигационная система Navigation Plus

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PLUS.

Навігаційна система Plus з проекційним дисплеєм BMW об’єднує в собі цілий перелік корисних компонентів: навігаційна система з кольоровим рідкокристалічним дисплеєм розміром 8,8 дюймів, радіоприймач, MP3-плеєр, подвійний тюнер RDS і комбінація приладів з 5,7-дюймовим тонкоплівочним дисплеєм високої розподільчої здатності.
Ведення по маршруту здійснюється за допомогою стрілок на карті, а також голосових вказівок. Навігаційна система інтуїтивно керується за допомогою сенсорного контролера iDrive з кнопками безпосереднього вибору і вісьмома кнопками, що програмуються або, залежно від оснащення, введенням голосових команд. Навігаційна система Plus легко вкаже дорогу в численних європейських країнах і частково за їх межами. Завдяки TMC-технології завчасно розпізнаються дорожні затори і миттєво розраховуються альтернативні маршрути. Таким чином, Ви завжди спокійно прибудете до пункту призначення.

  • Сенсорний контроллер iDrive

    Сенсорний контролер iDrive (входить до складу навігаційної системи Professional) дозволяє зручно працювати з дисплеєм управління однією рукою. За допомогою інтегрованої в контролер сенсорної панелі ви можете легко вводити в систему різну інформацію, таку як місця призначення для навігаційної системи, використовуючи звичайне рукописне введення. Контролер можна обертати і натискати на ньому клавіші для доступу до безлічі функцій, зміни різних налаштувань і гортання списків. В основі взаємодії з контролером лежать тактильні відчуття, тому з ним так легко і зручно працювати. Це значно полегшує життя водієві, оскільки дозволяє практично не відволікатися від керування автомобілем. Усі функції, управління якими здійснюється за допомогою контролера, відображаються на дисплеї управління.

Проекционный дисплей BMW

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ BMW.

Повнокольоровий проекційний дисплей BMW шляхом оптичного проектування відображає важливі для їзди дані в полі зору водія і тим самим підвищує його можливості сконцентруватися на водінні. Зокрема, відображаються актуальна швидкість, вказівки навігаційної системи, обмеження швидкості, включно з індикацією про заборону обгону, а також переліки телефонів та даних розважальної системи.

Система Driving Assistant
Система Driving Assistant
Система Driving Assistant
Система Driving Assistant
Система Driving Assistant

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ.

Пакет систем безпеки «Асистент водіння» включає в себе системи допомоги водію, в основу яких покладено використання відеокамер, такі як система попередження про залишення смуги руху, система попередження про небезпеку зіткнення, система керування дальнім світлом фар та індикатор обмежень швидкості. Система попередження про небезпеку зіткнення та наїзд на пішоходів з функцією гальмування в межах міста попереджує про зіткнення на швидкості від 10 до 60 км/год, система попередження про залишення смуги руху на швидкості більше 70 км/год за допомогою вібрації на кермі попереджує про виїзд за межі смуги руху.

Ассистент парковки
Ассистент парковки
Ассистент парковки
Ассистент парковки
Ассистент парковки
Ассистент парковки
Ассистент парковки
Ассистент парковки

АСИСТЕНТ ПАРКУВАННЯ.

Асистент паркування полегшує паралельне паркування автомобіля. Незалежно від стану активації, система вимірює вільні паркувальні місця, повз які автомобіль проїжджає з невеликою швидкістю (до 35 км/год) на максимальній відстані 1,5 м від запаркованих автомобілів. Якщо знайдено вільне місце достатнього розміру, водій тільки вмикає вказівник повороту, а асистент паркування бере на себе керування кермом, в той час як водій супроводжує процес паркування вибором потрібної передачі, а також керуванням акселератором та гальмом.
При цьому система виводить на дисплей керування допоміжні вказівки до дій і подає додаткові звукові сигнали. Результат: невимушене та більш безпечне паркування.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ.

Видеокамера заднего вида

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ.

Камера заднього виду забезпечує краще орієнтування при русі заднім ходом під час паркування і на швидкості до 15 км/год. Вона передає зображення зони за автомобілем на дисплеї управління. Інтерактивні лінії для оцінки дистанції і радіусу розвороту допомагають водію в процесі маневрування, перешкоди відображаються з кольоровим позначенням.

Парктроник
Парктроник

СИГНАЛІЗАЦІЯ АВАРІЙНОГО НАБЛИЖЕННЯ ПРИ ПАРКУВАННІ.

Сигналізація аварійного наближення при паркуванні (PDC) попереду та позаду полегшує паркування та маневрування в обмеженому просторі. Система сповіщає про наближення автомобіля до перешкоди за допомогою звукових сигналів та візуальної індикації на дисплеї керування.

ВИТРАТА ПАЛИВА ТА ВИКИДИ CO2.

Витрата палива та викиди CO2 для моделей BMW X1 з бензиновими і дизельними двигунами:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): від 6,6 до 4,1
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): від 152 до 109

Витрата палива та викиди CO2 для BMW X1 xDrive25i:
Расход топлива в л/100 км (у змішаному циклі): від 6,6 до 6,4
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): від 152 до 149

Додаткова офіційна інформація про витрату палива та конкретні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів вказана в буклеті «Нові директиви з витрати палива та викидів СО2 для легкових автомобілів», який безкоштовно надається у всіх пунктах продажу, а також в компанії DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH за адресою: 1, 73760 Ostfildern, Germany (Німеччина).

Читати далі