BMW X1

ЗАБУДЬ КОРДОНИ МІСТА.

BMW X1.

ЗАБУДЬ КОРДОНИ МІСТА.

BMW X1.

ЗАБУДЬ КОРДОНИ МІСТА.BMW X1.

Потужність, кВт (к. с.) при об/хв (sDrive20i)

141 (192)/5000–6000

Макс. крутний момент, Н·м при об/хв (sDrive20i)

280/1 250–4 600

Викиди CO2 в змішаному циклі, г/км (sDrive20i)

139–136

Витрата палива в змішаному циклі, л/100 км (sDrive20i)

6,0–5,9

BMW X1 не прямує прокладеними маршрутами. Він створює їх сам. Вже з першого погляду стає зрозуміло, що це справжній представник моделей Х серії: його екстер'єр формують типові для класу SAV (Sports Activity Vehicle) короткі звиси та довга колісна база. Філософія моделей Х послідовно продовжена і в салоні. Водій та пасажири BMW X1, які сидять у високо встановлених сидіннях, оточені високоякісними матеріалами та озброєні концепцією інтуітивного керування. При цьому інтер'єр не тільки надзвичайно комфортний, але і надзвичайно універальний: другий ряд сидінь, який зсувається за бажанням, оснащений електроприводом складання спинок і за лічені миті трансформується відповідно до Ваших намірів. Крім того, ефективні та динамічні дизельні і бензинові двигуни з технологіями BMW EfficientDynamics здатні подарувати нові емоції та задоволення за кермом.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО BMW X1.

BMW X1 Дизайн

Дизайн.

BMW X1 інтерпретує характерний для класу SAV зовнішній вигляд, представляючи його одночасно універсальним і динамічним. У міських умовах та на бездоріжжі: його потужний силует справляє сильне враження завдяки довгій колісній базі та коротким звисам. Він поєднує атлетичну зовнішність з компактними габаритами, не відмовляючись при цьому від гнучкості та величезного простору на обох рядах сидінь. Поєднання високоякісних матеріалів та гармонійно інтегровані акценти ефектно завершують образ нового BMW X1.
Читати далі
BMW X1 Комфорт і функціональність

Комфорт і функціональність

Ідеальний супутник для пізнання невідомого: салон BMW X1 зустрічає пасажирів високою посадкою для найкращого огляду в оточенні високоякісних матеріалів. У поєднанні з інтуітивним керуванням та гнучким використанням вільного простору новий BMW X1 стане для Вас ідеальним супутником для всього, що Ви задумали
Читати далі
BMW X1 xDrive

xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive ідеально адаптується навіть до найскладніших умов дорожнього покриття і завжди гарантує відмінне зчеплення з дорогою. xDrive і система стабілізації (DSC) гарантують ідеальну стабільність вашого BMW. Використовуючи датчики DSC, система xDrive швидко і гнучко розподіляє потужність приводу між осями, запобігаючи виникненню ефекту надлишкової або недостатньої поворотності і забезпечуючи відмінну курсову стійкість. Завдяки цьому в критичних дорожніх ситуаціях системі DSC не доводиться втручатися в управління автомобілем занадто інтенсивно. Система xDrive поєднує всі переваги повнопривідної системи, такі як відмінне зчеплення, курсова стійкість і безпеку руху, з класичної маневреністю BMW, забезпечуючи ще більше задоволення за кермом.
Читати далі